Sirenia - The Other Side

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:5 324

Zástupci norského symphonic, gothic metalu vám představují svou skladbu The Other Side. Kapelu založil v roce 2001 Morten Veland, který byl do té doby členem Tristanie. Kvůli různícím se názorům na hudební směr skupiny se Veland rozhodl odejít a nahrát album dle vlastních představ. Odešel s pár dalšími muzikanty do Francie, kde našli zpěvačku Fabienne Gondamin. První a poslední album s jejími vokály je At Sixes And Sevens (2002). Díky kladným ohlasům na debutové album nachází Veland stálé členy kapely a zpěvačku Henriette Bordvik. Ta se však pro velkou koncertní zátěž nakonec rozhodla po albu An Elixir For Existence a EP Sirenian Shoers odejít. Na desce Nine Destinies And A Downfall obsahující píseň The Other Side zní hlas dánské Moniky Pedersen. Ani třetí zpěvačka nenahrála s kapelou víc jak jedno album, protože i Monika pro neshody sestavu opustila. V současné době se však zdá být post ženských vokálů trvale obsazen Španělkou Ailyn.

Sirenia ve svých písních často využívá chorály zpívané v latině a fanoušci se marně pokouší zjistit jejich význam, jako právě v The Other Side.

Tuto kapelu můžete vidět letos na Masters Of Rock. ;)

 

Přepis titulků

Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj tam na druhý břeh. Je tam světlo a potemnělá cesta. Je tam noc a slábnoucí naděje. Byl to sen, který kdysi patřil mně, ale zdá se, že ho odvál čas. Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj tam na druhý břeh.

Na druhý břeh. Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj daleko do noci, kde se doba zdá daleko lepší, než tahle nicota zvaná život. Uvnitř v hlavě mi zní hlas. Byla v něm naděje, ale je již dávno mrtvá. Není jisté, jestli to vydržím. Slyším tě volat z druhého břehu. Slyším tě volat z druhého břehu.

Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj tam na druhý břeh. Na druhý břeh. Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj daleko do noci, kde se doba zdá daleko lepší, než tahle nicota zvaná život. Slyším tě volat z druhého břehu. Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj tam na druhý břeh.

Na druhý břeh. Pluj pryč, má malá sestřičko. Pluj daleko do noci, kde se doba zdá daleko lepší, než tahle nicota zvaná život. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Monika je určitě lepší než Ailyn,moc pěkný klip

182

Odpovědět

Sirenia prostě nikdy nezklame :) Skvělý překlad a super video :) Děkuju!

190

Odpovědět

éíuáéuáéu zugk zukk

183

Odpovědět

krásná skladba

181

Odpovědět

Ježiš, ještě Filcky sem cpěte :D

189

Odpovědět

Jejda Painkillere dobrej nápad s těma Cradle...Ti by se mi tu taky celkem líbili. Například něco jemnějšího od nich (Temptation je myslím akorád ;-) )

181

Odpovědět

Tak to teda zárám, že se tu objevila i tahle. Výbornej výběr.
P.S. Metalu neni nikdy dost...

181

Odpovědět

chvalim Snowi :)

181

Odpovědět

Tak si to trochu pomasti a osol.

181

Odpovědět

nemastný neslaný..

181

Odpovědět

njn ale dříve to tak hrozné nebejvalo. Moc dobře si teď vybavuju když sem byl (omylem) na koncertě Cradle of Filth... No nikomu bych to nepřál zažít. Fakt žumpa.

182

Odpovědět

+1 za uzasnou pisen

181

Odpovědět

Jo, tady se nedá než souhlasit s Deurenem. Taky mě rozčilujou tyhle módní trendy a hlavně fakani, pro který jsou jen Tuomásek s Tarjou ti praví klasici metalu(kdo kdy slyšel o Ozzym) a protože jsou z Finska, tak celé Finsko je díky tomu úžasné a mucík. Nemám potřebu se tu o tom hádat, tahle písnička je celkem hezká na poslech a nic proti ní nemám, ale když už někdo řekl tak jak to je, dát za pravdu musím.
Jinak, jak tu někdo chtěl toho Painkillera, prosím :-)
http://www.metalvideo.cz/judas-priest-painkiller

181

Odpovědět

Illidan: ok povoluju tedy a dík za video, ani sem o tom nevěděl :)
Tomas: naprosto souhlasím!

180

Odpovědět

2Aleš, a to je právě ono. Ty bys chtěl hnedka někoho střílet nebo plynovat jak nějakej nácek, jenom proto že tohle je v porovnání s klasikou z 70ies (Black Sabbath, Zeppelini, Deep Purple) úplná s****a.

181

Další