Skvělá Ukrajina - Sanitka

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:469
Počet zobrazení:5 536
Toto video je úryvkem z ukrajinské zábavné show. Je o typických příslušnících ukrajinské dopravní policie, kteří se snaží z každého zastaveného řidiče vymámit úplatky.

Přepis titulků

Na tomto světě existuje stát, kterému se nemůže rovnat žádný jiný. Jsou v něm hory vysoké, moře hluboké a černozemě úrodné. Žijí tam krásné ženy, pracovití muži a nejmoudřejší politici. To všechno je pokladem krajiny, která se nazývá...

Skvělá Ukrajina. To je bolest. ...přesně to, co potřebuji. Předložte řidičský a technický průkaz. Prosím vás, pane strážníku, nemohl byste nás pustit? My totiž velmi spěcháme. Já se s vámi taky nehodlám zdržovat, můžeme to vyřešit velmi rychle. Promiňte, ale asi mi nerozumíte.

Máme v autě ženu, která rodí a spěcháme do porodnice. Já jsem zase skoro porodil kozu, když jsem viděl, jak jedete rychle. Připravte se na kontrolu. Lékárničku máte? Je to hloupá otázka, ale i tak. Promiňte, ale zdá se mi, že se tu děje něco nemyslitelného. Toto je hrubé porušení zákona. A jestli to nevíte, tak podle zákona mě tu nemáte zdržovat s rodící ženou v autě, ale nastartovat váš skůtřík, zapnout maják a eskortovat nás až k porodnici.

A benzín mi zaplatí kdo? Doktor House? Uklidněte se. Řeknu vám, proč jsem vás zastavil. Rychle, prosím. ...v poslední době mě tady na boku, strašně píchá, když někoho zastavuji.

Ani ruku nemůžu zvednout. Čím by to mohlo být? To si, pane, musíte povolit pásek a nejíst tolik po nocích. - Už musíme jet. - Stůjte, počkejte. Ještě k tomu... ...nemůžu spát. V noci ne. V noci spím vždy jako zabitý.

Ale přes den. Sednu si do auta, zapnu topení a dám si dvacet. Usnu, ale hned jak kolem projede auta, tak se leknu, chápeš? Jako by mi kolem proletěly prachy. Čím by to mohlo být? Promiňte, pane strážníku, ale asi vám nedokážu přesně určit diagnózu.

Musím zjistit více symptomů. Potí se vám ruce? Ano, potí se mi. Úplně se mi lepí k sobě. A řekněte mi, když si dáte panáka, nezpotíte se potom? Okamžitě, hned jsem celý mokrý. I Koľa se mě pořád ptá, proč jsem mokrý. Tak potom je to jasné.

Prosím pane, trpíte na pokročilé stádium úplatkolizmu. Je toho teď epidemie. I vašeho kolegu to nesnesitelně mučí, je to teď velmi rozšířené. U mě na klinice je takových jako jste vy spousta. A co s tím? Velmi spěchám, ale napíšu vám doporučení, ano?

- Vypište. S tímhle se obraťte na pomoc a oni vám s tím pomůžou. Prosím a na shledanou. Rychle jeďte. Šlápněte na to, ať si tam paní pořádně zarodí. Ať to jsou dvojčata! Nebo ať se z něho stane policista! Šťastnou cestu. To mám ale práci... ...všechny konzultace zdarma.

Co mi to sem napsal.... Sám jsi do... Slyšíš? Prý že doporučení! Tebe si budu pamatovat! Překlad: Vlad www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako u nás
"tak to bude za 5000 s papírem, nebo za 2000 bez papíru"
Tohle řekl po zastavení jednomu mýmu známýmu jeden policajt.

180

Odpovědět

Přeložíte příště díl s Požárníkama ? vzpomněl jsem si že jsem to už asi tak před dvěma lety viděl.

180

Odpovědět

ak by bol zaujem, prelozil by som to... ale ako povedal BugHer0, na videacesky.cz niesu zaujimave takze asi sem uz postovane dalsie nebudu

180

Odpovědět

+já zájem mám, protože by mě zajímalo co jim řikal.

180

Odpovědět

dakujem, uz je dlzka videa nastavena spravne

180

Odpovědět

tu je inak original s tym koncom... nie ze by to bol prielom vo vtipnosti videa, ale bez toho konca to je nuda aj pre mna

http://www.youtube.com/watch?v=60ejwqGHaho&feature=player_detailpage#t=240s

180

Odpovědět

este jedna vec ....odstrihli ste poslednych 20 sekund videa, kde bola v podstate pointa..

180

Odpovědět

suhlasim s tou lekarnickou, uplne trapne to zadupal tou pripomienkou ...

btw, prekladal som to ja :) ..vedel som ze tento typ humoru bude velmi specificky a citlivy na zahranicneho divaka, takze sa necudujem, ze su tu negativne komentare :) ..ak by ste nasli nejake zaujimave video v rustine/ukrajincine, rad prelozim

180

Odpovědět

Sice zajímavé slyšet pro změnu ruštinu, ale to nemění nic na tom, že to byla nuda. Jsou zajímavější skeče.

182

Odpovědět

No tak jasně, smíchy nebrečim, ale pobavilo. Hlavně je osvěžující slyšet něco jinýho než anglinu

180

Odpovědět

první milion je skvelej ale tohe se mi nezdalo vtipny

184

Odpovědět

jojo super jen dávejte další díly je příjemné slyšet i něco jiného než tu globalistickou angličtinu
a těm co se to nelíbí at koukají na hotel paradis kde úroven je pro tyhle amarickej fandy duševně dosažitelná

1813

Odpovědět

Mne sa to páčilo. Nie je to nič z čoho by som sa rehotal celý deň, ale bolo to pre mňa veľmi príjemné pobavenie. Pripomína mi to SOS, čo kedysi chodilo na STV. Nechápem tie negatívne komentáre a hodnotenie.

183

Odpovědět

Tahle 2 videa byla přidána spíš na zkoušku. :-) Jeden fanoušek nám poslal překlad z ukrajinštiny, tak jsme je přidali. Vidím, že úspěch nesklízí, takže se tu další zřejmě objevovat nebudou.

1812

Odpovědět

Proč? Vždyť je to skvělý, já se náhodou dobře bavil :D

1814

Odpovědět

Ja by som tomu ešte dal šancu

188

Odpovědět

nastav prosim duration na 261 sekund namiesto 241 ;)

180

Odpovědět

Nečekal jsem, že by mohlo být horší, než První milion. Jak moc jsem se spletl...

1811

Odpovědět

Jediný dobrý vtip s lékárničkou okamžitě rozdupal trapnou připomínkou. Nuda.

189

Odpovědět

0:18 mám takovej pocit, že "politiki" nebudou politici, ale policisti.....

1811

Odpovědět

su to politici, nie policajti ci policisti ...ja som to prekladal

180
Další