Sophie Turner si hraje se štěňátky a odpovídá na dotazy

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:2 838
Sophie Turner odpovídá pro BuzzFeed na otázky fanoušků. Vyhrála by ve rvačce Sansa Stark, nebo Jean Greyová? Jaké bylo setkání s jejím idolem, Jessicou Chastain? A proč se Sophie stala poradkyní pro duševní zdraví?

Přepis titulků

Ahoj, jsem Sophie Turner a dnes dělám rozhovor se štěňaty. Pojďte sem! Ahoj miláčku. Jsou tak drobouncí. Ahoj. Ukaž se mi. Jste tak roztomilí. Děkuju. Co bylo nejlepší na natáčení X-Men: Dark Phoenix? Nejlepší na natáčení X-Men: Dark Phoenix bylo asi… Dobře, tak jo.

Víš ty co? Připomínáš mi manžela. Nejlepší byl asi čas strávený s herci a vidět Simona Kinberga, který roky působil jako scénárista, jak konečně usedl do režisérského křesla. To bylo nejlepší. My herci jsme byli jako rodina, i s ostatními členy štábu, trávit s nimi čas je to nejlepší. Jakou schopnost z X-Menů bys nejraději měla? Chtěla bych se umět teleportovat.

Teleportace je podle mě… Hej, vrať se. Co se děje, zlato? Hledáš kamaráda? Jo? Čau zlato. Jo, takhle, viď? Chtěla bych teleportaci, protože… Tenhle evidentně tu schopnost má, umí se odsud teleportovat. Vyrazila bych do Tokia na oběd nebo tak něco. Jo? Máš radost? Jsi nadšený? Sansa a Jean jsou drsňačky.

Co si o nich myslíš a která je ti víc podobná? Jean je dost citlivá a Sansa je hrozně silná a houževnatá. Asi bych chtěla být jako Sansa, ale doopravdy jsem spíš jako Jean. Je spíš taková… Nevím. Snažím se od Sansy něco pochytit. Jean je zranitelnější a hledá sama sebe. S tím se ztotožňuju. Hra o trůny sice skončila, ale jak myslíš, že Sansa žila jako královna Severu? Doufám, že to bylo tak, že žila v harmonii se všemi lordy a lady Severu.

A doufám, že měla hezký život. Ale nějak o tom pochybuju. Ty o tom taky pochybuješ, viď? Moc bych jí přála, aby žila šťastně až do smrti, a myslím, že už neměla dalšího muže, protože se k ní předtím nechovali zrovna hezky. Líbí se mi představa, že vede Sever sama a jí dobré jídlo a pije dobré víno a má se prostě dobře.

Jak po úspěchu GoT a X-Menů zvládáš udržet si nadhled, stát nohama na zemi? Zvládám to tak, že jsem v kontaktu s kamarády ze školy, které znám asi od dvou nebo tří let. Jsou to skuteční přátelé, lidi, které znám od velmi útlého věku. To mě drží při zemi. A mám taky dva starší bratry, kteří… Občas si mě dobírají a tak, jako to starší bráchové dělají. To vás rozhodně udrží uvolněné a nohama na zemi. Jaké máš ráda současné seriály?

Oblíbené seriály? Mám ráda Barryho. Mám ráda Barryho, je to sranda. Co se mi ještě líbí? Na mušce. Teď se mi líbí Barry a Na mušce. Taky se mi líbí pořady o skutečných zločinech. A tak. Proto se mi asi líbí Barry, i když není podle pravdy, ale je to o úkladném vrahovi, takže mě to baví. Jestli jste Barryho neviděli, podívejte se. Je to boží a Bill Hader je v tom fenomenální.

Kdo by vyhrál rvačku: Jean, nebo Sansa? V boji tělo na tělo by podle mě vyhrála Jean, ale… Sansa by asi Jean zvládla zmanipulovat přes emoce. Asi by vyhrála Jean, protože je nejmocnější mutantka vesmíru a mohla by kohokoli hned vymazat z povrchu země. Proč ses stala poradcem pro duševní zdraví? Máme rodinnou historii duševních nemocí, což je vždycky sranda, takže to byla vždycky velká součást mého života a kvůli psychickým problémům jsem málem přišla o milované lidi, šlo mi vždy o to, aby to nebylo stigma, aby se to bralo normálně, aby se člověk nestyděl, ale naopak se cítil dobře, když vyhledá pomoc.

V tomhle jsem zapálenější než v čemkoli jiném. Jak se ti natáčelo s Jessicou Chastain? Jessica Chastain je rebelka. Setkání s Jessicou jsem se bála, protože idoly potkávat nemáte, aspoň se to říká, a ona je teď jedna z nejlepších hereček, bála jsem se, ale je s ní fakt legrace.

Myslela jsem si, že bude upjatá a prostě hvězda, ale taková není. Ráda na natáčení tancuje a zpívá a taky vyvádí rošťárny. Vymýšlí spoustu vtípků. Určitě je to největší rebel natáčení. Na jednu schůzku produkce, kterou měl Simon Kinberg s důležitými lidmi z Foxu, najala skupinu mariachi, aby na schůzku šli, a řekla jim, ať hrají bez přestávky půl hodiny, nehledě na prosby.

Simon kvůli tomu mohl mít problém, ale byla to velká sranda. Že jo? Jakou knihu máš nejraději? Má oblíbená knížka je Kdo je psychopat Jona Ronsona. Je to můj vůbec nejoblíbenější autor. Podle mě je skvělý a vypráví úžasné příběhy.

Má neuvěřitelně zajímavý život. Jak se staráš o svůj vzhled? Na vlasy používám přípravky Wella, protože jim dávám pěkně zabrat. Česání, barvení, natáčky, žehlení… Tímhle je udržuju zdravé a pěkně blonďaté. Na obličej používám úžasný čistící gel iS Clinical, hydratační krém la Mer a Truth Serum. Jsi Superman! Pejsci jsou z Vanderpump Dogs a můžete se na ně podívat na webu vanderpumpdogs.org.

Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

najviac pobavila otazka, kde bol posledny Xmen popisany ako uspesny film, a pritom myslim ze je v minuse cca 130 milionov dolarov

00

Odpovědět

chudáci šteniatka, dakde ich zatvoria a vytiahnu ich len keď rozmaznane celebrity potrebujú vyzerať sladko.. jak ta smotánka v hunger games

76

Odpovědět

Odpovědět

Čo za teplošiny to čítaš? :D :D

32

Odpovědět

se pridam k lokomuco co to d******e čteš ?

01