Souboj fotografů

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:795
Počet zobrazení:8 016

Fenomén pojmenovaný "food porn" se šíří po hospodách a restauracích v celém světě. Zatímco fandové ho obdivují a nadšeně lajkují fotky na sociálních sítích, majitelé podniků si škubou vlasy, protože někteří hosté jsou pro dobrý záběr schopní šplhat po stolech a věšet se na lustr. Nepřeháníme, důkazem budiž toto kratičké video od Wong Fu Productions.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Páni, to vypadá krásně, musím si to vyfotit. Já taky. Hotovo. Pošlu ti to. Radši si cvaknu vlastní, protože blesk dělá moc ostré stíny. Tak já si udělám ještě jednu zblízka. Ráda bych tam měla všechny detaily. V tom případě to zaberu shora, abych to měl i s prezentací talíře.

V pohodě, já si vyfotím celý stůl se zbytkem restaurace v pozadí. Vystihne to tu... atmosféru. Zavazíš, můžeš se posunout? Paráda.

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keď už niečo mobilom fotím, tak buď test z písomky alebo dopravný poriadok MHD na zastávke. Načo mi je 1 GB selfie fotiek alebo jedla?

90

Odpovědět

proc tu neni nove VGHS? nebo the guild? :(

53

Odpovědět

Víte co mi vadí? Dříve bylo normální si fotit na cestách jídlo, a dávat ho do deníku s popisem "Dnes jsme byli v té té hospodě a dali si to a to" a to nikomu nevadilo, ale najednou když to někdo dělá jen to dává na facebook, najednou má "nudnej život" "potřebuje na sebe upozorňovat" "je to ovce". Upřímně, když někdo něco uvaří a dá na facebook, není to podle mě špatné, to samé třeba i na obyčejném výletě, nebo když je něco prostě krásně naservírované. Samozřejmě, že je blbost lézt na židli a tak, ale obyčejná malá fotka nebo dvě, by nikomu vadit neměla.

4649

Odpovědět

Spíš jde o to, že když dá někdo na FB fotku dortu a napíše k tomu jen "bylo to vynikající, tak to nemá žádnou hodnotu. Když někdo píše blog o vaření nebo pečení a tam dá fotku dortu a napíše "dnes jsem udělal dort XY z toho a toho a vylepšil jsem to pomocí A, B, C. Zkuste to doma taky, tady je postup...", tak to je daleko přínosnější pro všechny a navíc to přiláká mnohem více čtenářů.

483

Odpovědět

Toto video představuje druhou největší debilitu, co jsem za dnešní den spatřil. A první místo vyhrávají komenty. Lidé, probuďte se.

1224

Odpovědět

Takže ses ráno díval do zrcadla?

205

Odpovědět

Hmm, Ted vs. Tink :D

120

Odpovědět

Zaplať pánbů, že kromě internetu, jsem se s tim ještě nesetkal... neřeknu, když si někdo na dovolený vyfotí nějaký "exotický" jídlo, ale tohle prostě nechápu. Asi je to tim, že nemam kraviny jako facebook, instagra a pod.

279

Odpovědět

souhlasim s tebou ja se chodim do hospody najist ne delat tam foto atelier

232

Odpovědět

Ja myslim ze sice pozde, ale nakonec to ta 3 solidne vyresila... :-)

402

Odpovědět

:-D jídlo se má jíst - né fotit

434

Odpovědět

Přestal jsem cokoliv fotit v momentě, kdy jsem si uvědomil, že 98% fotek jsem si po vyfocení už nikdy víckrát neprohlédl.

953

Odpovědět

Hrála tam v tom oranžovým třičku, v tom webseriálu o té online hře?

202

Odpovědět

ano

90

Odpovědět

Amy Okuda

70

Odpovědět

Fun fact: na světě je víc lidí trpících obezitou, než hladem.

254

Odpovědět

Pěkné asiatky :)

253

Odpovědět

ta je ale dostala :D

142

Odpovědět

Tím názvem jsem doufala v něco podobného http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw

320

Odpovědět

Konec mě fakt pobavil :D jak si je cvakla :D

394

Další