Špióna opečovávají mangustySpy in the Wild

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 12
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:6 395

Dnešní video je dalším příkladem neuvěřitelné spolupráce, která se v říši zvířat vyskytuje. A díky špiónovi ji můžeme sledovat pěkně zblízka.

Přepis titulků

Je to s podivem, ale zdá se, že je tu vítán. Je novým členem tlupy. Tohle však nejsou jediní přátelé, které musí poznat. Tihle živí tvorové jsou mangusty žíhané. S prasaty jsou dobří přátelé. Jejich partnerství je velice překvapivé. To, že si prase lehne, je signál pro mangusty. Znamená to, že chce být opečováváno.

Mangusty se pustí do práce, odstraňují seschlou kůži a hledají parazity, jako jsou klíšťata a vši. Možná pracují jako dermatologové, ale se svými klienty se nepářou. Je to pro jejich vlastní dobro. A mangusty se při tom nažerou. Dostanou se i tam, kam si prasata nedosáhnou. Když skončí, jejich zákazníci jsou velice spokojení. Kdo je další na řadě?

Domnívají se, že náš špión potřebuje očistnou kúru. Čekají na znamení. Špión tedy zaujme správnou pozici. A mangusty se pustí do práce. Díky tomu získá špión skvělý úhel pohledu na toto výjimečné partnerství. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

myslíte že kdyby takhle vycpali Zemana že by to Ovčáček poznal ?

113

Odpovědět

Zajímal by mě proces toho získávání důvěry v historii :)

270

Odpovědět

Na tyhle videjka by se dalo koukat hodiny.

170

Odpovědět

Běžný den v kosmetickém salónu. :-D

131