Vydry společně bojují s divokými vlnamiSpy in the Wild

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 12
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:2 274
Dnes se se špiónem podíváme mezi vydry mořské, tradičně velmi plachá, ale zároveň společenská stvoření. Podaří se jim uplavat před vysokými vlnami?

Přepis titulků

Špiónská vydra mořská se přidává k plovoucím jeslím. Tato notoricky plachá stvoření ji okamžitě přijmou mezi sebe. Je privilegium moci nahlédnout do tlupy nejspolečenštějších vyder na světě. Nejenže zde mají společnost, ale i více očí, která kontrolují nebezpečí. Kvůli jarnímu tání je ledovec nestabilní. Padající led vytváří vlny vysoké až 10 metrů. Mohou být nebezpečné i kilometry od ledovce.

V tom zmatku matky snadno ztratí mláďata. Musí najít útočiště dál od ledovce. V zátoce najdou úkryt před divokou vodou. Chaluhy jim zajistí kotviště, které potřebují. Jde jen o to, jak se k nim nejlépe připevnit. Ale i tomuto začátečníkovi to docela jde. S mizejícím ledem bude chaluh přibývat. Vydry si mohou užít nadcházející léto hezky v klidu.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem ale nepochopil jak se dozví o blížící se vlně? To vidí padat ledovec? Nebo jej slyší? Nebo se do těch chaluch zamotali jen jako prevence?

00

Odpovědět

kvůli 10 m vlnce :D Ale jo, chápu, že potřebovali oslí můstek, jak je dostat do zátoky s chaluhami.

00