Zfetovaní lemuřiSpy in the Wild

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 12
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:12 093

Nejen člověk je tvor, který se vědomě intoxikuje. Lemuři ovšem využívají jiných metod, než jsou alkohol a drogy.

Přepis titulků

Jejich oblíbený jed se plazí lesem. Podobně jako čtverzubcovití i mnohonožky jsou jedovaté. Ale to lemurům nebrání v tom, aby je vyhledávali. Mnohonožky používaní na svou ochranu nebezpečný sekret, který obsahuje kyanid. Lemuři je ale i tak žvýkají, i když velice opatrně. Toxiny způsobí, že lemuři začnou slinit. Poté si sliny i mnohonožku vtírají do srsti. Používají to místo insekticidu, aby zahnali hmyz, například moskyty, kteří přenášejí malárii.

Ale až podezřele hodně si celý proces užívají. Zdá se, že mnohonožky nemají jen na zahnání hmyzu. Chemikálie je také dostávají do stavu podobného transu. Do stavu naprostého opojení. A nemůžou se toho nabažit. Když je po všem, nemohou zastřít, v jakém jsou stavu. Je načase se z toho vyspat.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chci být lemur. Těm nikdo nezakazuje něco takového brát a užívat si to. Prostě si jich nikdo nevšímá a oni mají taky v p**i

32

Odpovědět

Ještě mohli ukázat ráno poté, jestli mají taky opici.

11

Odpovědět

2:04 Výraz toho lemura mluví za vše. :D

160

Odpovědět

Kde že se dají sehnat ty stonožky? :P (For science!)

250

Odpovědět

Jj to je jak smažky co se tak rozvalí někde v blízkosti lidí a nemohou se nabažit různých toxických látek, nejlépe přímo na vlakovém nádraží či autobusové zastávce, to je ideální.. Příště jim to nebudu mít za zlé, pouze evoluce udělala chybu a jsou to nedocenění lemuři :)) Jinak taky mě štve, že chybí lemur nebo Lil Wayne se skrytou kamerou :D

231

Odpovědět

chybí mi tam mnohonožka se skrytou kamerou

290

Odpovědět

Však to jsi si nevšiml že ten jeden lemur má nějaké divné oko?

90

Odpovědět

+pav1právě že ne, buď mě trolluješ a nebo to ten režisér tohodle dokumentu dotah tak daleko ze je nejde rozeznat od skutecnejch lemuru a všimne si toho jenom par lidi..

23