Ali Wong o orálním sexuStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:7 832
Americká komička Ali Wong hovoří o tom, jak správě provádět orální sex. 

Přepis titulků

Víte, jak dlouho mi trvalo, než jsem manžela naučila, jak mě správně lízat? Nebudu hledat nikoho nového, abych ho to musela znovu učit. Je to moc práce. A všechny ty znalosti mého muže, všechen ten můj čas, všechny ty reflexy žijí a zemřou s ním. Nemůžete si to uložit do iKundy a potom stáhnout do manžela 2.0.

Vychovala jsem si ho. Nenahraditelný. Hodně nocí jsem to chtěla předstírat. Ale věděla jsem, že z dlouhodobého hlediska bylo nezbytné, aby se to naučil, a předstíráním bych podvedla jen sama sebe. A tak jsem mu tam držela obličej, dokud ho neměl celý rozmočený.

Kolikrát začal v sedm, vypadal na třicet a o několik hodin později vypadal jako Tommy Lee Jones. Víte, jak je pro mladého Asiata těžké se najednou proměnit v Tommyho Lee Jonese? Abyste holku dobře lízal, musíte se tomu podle mě prostě oddat. Dělat to s chutí a nadšením. Je to výsada, tak se tak chovejte. Ne, nezdráhejte se… Netvařte se jako batole, kterému nutí brokolici.

Obujte se do toho a držte sakra hlavu vzpřímeně. Neválejte mi ji po stehnech. A neusínejte, dokud není hotovo.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už tu padlo to moderní slovíčko přeafektovaná, dodal bych kráva! Podle toho, jak předvádí starýho, že si zacpává nos, tak má asi nějakej problém s frndou. Že usíná? Pokud ho nutí hodiny lízat, to se diví? Ať si to zkusí, p***a. Chtělo by to pohled jejího starýho, jak je na tom ona s hodinovým kouřením!

18

Odpovědět

Lidi, fakt jste tak retardovaní, že nechápete, že ve stand-upu se může použít i nadsázka? Boha jeho...

62

Odpovědět

retarted as f**k

32

Odpovědět

Pochopitelně toto platí vice versa.

11

Odpovědět

toľko negatívnych hodnotení? a to som myslel, že je ČR liberálne sexuchtivá pokroková krajina. za mňa 5*

137

Odpovědět

hodnotenie je asi za formu a nie obsah

85

Odpovědět

Též mi to přišlo dost zábavné a trefné, sic to vysypala slušně agresivně :D Snad to tomu svému pak náležitě oplatila :)

42

Odpovědět

ČR je jedna z nejliberálnějších zemí na světě co se týče přístupu k sexu, drogám, prostituci, zbraní a zatím nám to vychází (6 nejbezpečnější země kde je vysoká úroveň života můžeš si dělat co chceš pokud to nepřeháníš). Ale pravda je že hodně Čechů a to i mladých je narozdíl od západu hodně konzervativních v základních hodnotách a morálce ! Proto například když jedu MHD kdekoliv po světě je tam randál hluk všichni křičí ! V ČR se sedí a lidi jsou ticho aby nikoho neobtěžovali protože jsme tak vychovaní ! Jsme snad nejtišší národ na světě a hodně pořádkumilovnej ! Nedavno sem byl v Německu a Mnichov je daleko špinavější než třeba Praha (odpadky všude na zemi, bordel, všude řvali bandy čmoudů) proč to řikam ! Protože to že Němci nejsou tak konzervativní je pomalu ale jistě zničilo a paradox je že i když nejsou konzervativní pořád nejsou tak liberální ! V Německu si narozdíl od Čech nemůžes říkat co chceš ! Nemůžeš u sebe nosit pistoli ! Nemůžes u sebe nosit drogy prakticky jen s tim postihem že ti policajt za gram pika dá 500 kč pokutu a zabaví ti to (a to aby tě u nás policajt zastavil a prohledal to už si musel dělat sakra bordel !) !

Proč to říkám ! Protože třeba prostituce je v USA zakázaná ale když tam těhotná vypraví naprosto nevhodné věci veřejně je to OK a všichni mají radost protože jsou přeci tak pokrokoví a tolerantní ! Ale za to že si zakouříš gram travky a necháš si ho vyblafnout od trandy za 50 babek tak tě v Texasu zavřou na x let ! U nás je to obráceně ! Když si dáš gram travky a necháš si ho vyblafnout od b***y za 500 kč na parkovišti je to OK ! Nikdo tě nezavře ale NECH SI TO K***A PRO SEBE ! :D Max to řekni kámošům v hospodě ! :D
A tím vzniklo to že USA a Německo je liberální fašismus a Česko je Konzervativní Liberalismus a i když to jsou dva protiklady jejich existence u sebe navzájem je možná ! A teď du dokouřit Jointa pač sem něak moc chytrej

561

Odpovědět

+Česká povahaTvůj komentář je přesně ten důvod, proč mám tak rád internetové diskuze. Když se probereš vší tou sbírkou trolů a hejtrů, tak se občas i pod takovým bezceným videem dá najít něco zajímavého, co člověka donutí se zamyslet :)

210

Odpovědět

No já nevím, komik nebo komička, tohle není a nebylo by vtipné bez ohledu na to, jestli to pronáší ženská nebo chlap. V obou případech je to spíše urážlivé a vulgární, než humorné. Ale chápu, že i laciná sranda si umí najít cílovku, ale já to asi nejsem.

2211

Odpovědět

Trapný..

1010

Odpovědět

Zajimalo by me hodnoceni videa jit o oralni uspokojeni muzu :D

173

Odpovědět

Trefils to naprosto přesně. Neumím si představit, co za shitstorm by se strhlo, kdyby chlap mluvil o tom, jak svý ženě držel hlavu tak dlouho, dokud nezačala nadavovat, a dokud jí neteklo sperma i z nosu. To by se minimálně v Americe ještě týden omlouval do médií a lidi by nosili transparenty, ať má doživotní zákaz vystupování.

130

Odpovědět

ta je husta, jeste se mi u tech kecu postavil :D hned bych ji vylizal

1511

Odpovědět

Krásná, ale moc mluví. Hned bych jí tu papulu něčím ucpal.

1016

Odpovědět

Jestlipak robí fajku...

84

Odpovědět

Za me skvely! :D

128

Odpovědět

Lizat si pohlavne organy jak nejake opice. Pride vam normalne praktikovat oralny sex v 21. storoci ? Celkovo vymena telesnych tekutin pri sexualnych praktikach mi pripada velmi primitivne. Holky sa mi pacia, ale skor ked su v plavkach, sukni, krasnych satach... vtedy ta zenska krasa najviac vynikne.

643

Odpovědět

:D Chudák tvoje stará, jestli něakou máš ! :) Nejkrásnější je voňavá, umytá, šťavnatá kundička ! :) Mňam ! Nejhorší je když je to Netopýr nebo nedej bože mokrej Hadr ! :) Jeden z nejkrutějších zažítků co sem měl bylo když sem balil půl roku krásnou holku a najednou k tomu došlo ! Byla fakt nádherná tak sem si jí chtěl pojistit pořádnym orálem ! a v tom sem to viděl ! totální mokrá cejcha ! Ale už sem byl dole ! Šach Mat ! Tak sem jí radší začal lízat p***l :D :D Myslim že v ten moment sme byly v šoku oba ! :D Ale líbilo se jí to couře do teď jednou měsíčně volá :D Dneska dem na oběd ! Tak si pak pořádně vylížem řitě ! :) ................................ Ja vim že sem to přepísk ! Ale to je pro překladatele aby viděl jak je tenhle Humor afektovanej, dětinskej a hloupej ! Když se tak bavim s kámošema u piva Ok !! Ale aby tohle z držky vypustila celkem pěkná holka, na veřejnosti a ještě těhotná ! :D Jako asi bych nebyl moc rád kdyby moje matka před divadlem vyprávěla jak jí fotr dobře nakládá a jak mu kundí šlem maže po ksichtu ! :D Bejt její starej tak dostane loket, řetěz a z kuchyně nevyleze deset let ! Vylízala by mi p***l a pak bych to šel přednášet na náměstí jak mi skvěle vylízala čokooko ! :) SVĚT DE DO HOVEN !!!! SEM RÁD ŽE SE TOHO NEDOŽIL MŮJ PRADĚDEK TEN BY Z NASRANOSTI ZNOVU NARUKOVAL DO WERMACHTU :D Protože HUMAN ! MUST BE PURGE !!! Feminismus třetí vlny, soyboyvé co nevylížou ani kundu a líbí se jim víc oblečená ženská ! Protlačování menšin takže pak Asiatka co je spíš trapná přednáší o tom jak jí starej líže p**u v divadle a místo aby dostala tečku se tomu ještě dalších 1546 feministickejch fen a jejich podpantofláků směje ! F**K OFF !

3130

Odpovědět

+Anální BlitzkriegBacha ať ti z tý podivně vášnivý slohovky nepraskne cévka. :)

205

Odpovědět

+Anální BlitzkriegProč by těhotná holka nemohla mluvit o sexu? Aspoň ho už na rozdíl od tebe měla ;-) Fakt v roce 2020 nechápu, že je tu furt tolik sexistických idiotů.

118

Odpovědět

+AnonyMařkaAaaaa kdopak nám to tu kráká ! a hned jsem označen za sexistu ! :) Je rozdíl mluvit o sexu v uzavřené společnosti mezi známýma a kamarádama a nebo před hromadou lidí ! A Pokud ti nepříde nevhodné aby pěkná holka s naprosto otřesnou gestikulací a frázováním nám vyprávěla jak jí starej líže dokud nevypadá jak dědek s toho kolik kundího šlemu mu do ksichtu pustí v divadle před x stovkama lidí(které jsem až do teď považoval za místo kde by se měla držet aspoň nějaká pomyslná úroveň) ještě když je těhotná ! Tak to tě fotr špatně vychoval :D ! Ta holka evidentně nemá talent a tak se to snaží dohnat hrubiánstvím které k ní absolutně nesedí !
A co to děcko ? Mě by třeba nebylo moc příjemný kdyby moje máma na veřejnosti přednášela jak jí fotr krásně cáká do p****e až je z toho vlhká tak že cáká přes půl bytu a fotr to pak ze země slíže ! Takže mluvit o sexu a mluvit o sexu je rozdíl ! Taky se takhle bavim ale maximálně v hospodě s pár kámošema protože moje přítelkyně by asi nebylo moc nadšená kdybych vyprávěl jak sem jí nabouchal p***l tak že tři dny nesrala, kord v divadle a na záznam !! Kdyby na to koukal Tchán s Thýní asi by taky s toho nebyly dvakrát odvařený ! :D A považovali by mě za, jak to je říct ? úplné primitivní hovado ? A to já sem skoro dvoumetrovej zarostlej stokilovej tlustej hovaďák kterej když něco takovýho vypustí z držky tak to ještě de, protože můj vzhled je poměrně hrubiánský i když jsem vychovaný a vzdělaný a rodiče do mě vštípili soudnost !! A teď přijde taková pěkná žena a začne mluvit jak poslední Fero se sběrny kovošrotu co nevychodil ani základku ! :)
Rok 2020 Fakt nechápu že lidstvo tak degradovalo ! Že tohle uvedou v divadle ! Úroveň lidí klesla a každej se ohání škatulkama (xenofob, sexista, patriarchát, rasista) při čemž to co mi vadí vůbec není sexistické kdyby tam stál chlap a vyprávěl jak bouchá starou do řiti taky bych se pohoršoval sice míň ale taky bych ho měl za pitomce protože když si představim jak by se ta jeho holka cítila trapně potažmo její děti nebo rodiče ! Když na kameru před celým divadlem vypráví něco co má být intimní !

105

Odpovědět

+Anální BlitzkriegProč má tedy tak nízký hodnocení když tu jsou i další komici co jsou víc afektovaní a sprostější než je tahle komička třeba Jimmy Carr atd.?

22

Odpovědět

+Anální Blitzkrieg“ když sem balil půl roku krásnou holku“ no ono v 6 mesicich nekoho vylizat je celkem odvaha

02

Odpovědět

Trol, trol?? :-D

92

Odpovědět

lepšie praktikovať orál v 21. storočí než v 14.-tom

52

Odpovědět

+Cobraviva la hygiena

10

Odpovědět

Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba. Ta druhá věc je ryba...

715

Odpovědět

Ak je to skutočne tak, potom by si mal priateľke dohovoriť, aby dbala na hygienu.

261

Odpovědět

+Jednorožec v dúheTřeba rybu rád?

30

Odpovědět

Škoda že je tak děsně afektovaná. Dost si to tím kazí. Jinak by byla i docela vtipná.

317