Dave Chappelle o potratechStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:5 794
Americký komik Dave Chappelle se s publikem podělí o svůj názor na potraty. 

Přepis titulků

Budu k vám upřímný, stejně nikoho nezajímá, co si myslím. Nejsem pro potraty. Zmlkni, negře. Nejsem pro ně, ale ani proti nim. Záleží na tom… komu to dítě udělám. Nezajímá mě, co říká vaše náboženství, prostě pokud máte péro, tak do toho nemáte co mluvit.

Fakt. Jejich volba. Mají nezpochybnitelné právo si vybrat. Podle mě by to nejen mělo být na nich, ale taky by o tom neměly mluvit s nikým, s výjimkou lékaře, který ten potrat provede. Pánové, to je fér, a dámy, aby to bylo fér i pro nás, tak pokud se rozhodnete mít dítě, chlapi by na něj neměli platit.

To je fér. Pokud toho zmrda můžete zabít, tak já ho můžu opustit. Moje prachy, moje volba. A pokud se pletu já, tak se možná pleteme všichni. Rozhodněte se sami.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevim... nic moc vtipnýho, poměrně známá a i celkem rozumná teorie - pokud se žena může rozhodnout, že dítě prostě nechce (bez ohledu na názor muže), tak by i muž měl mít stejnou možnost (tzn. pokud si ho žena chce nechat bez ohledu na názor muže, tak od něj pak nemůže nic vyžadivat).

121

Odpovědět

Jenomže kdyby chlap neplatil, tak je větší šance, že z dítěte vyroste přítěž pro společnost. Zatímco chlap, který pořád dělá přesčasy, aby uživil jak sebe, tak něcí dítě, žádnou hrozbu pro společnost nepředstavuje. Proto je to takhle nastavené. Ostatně jak se učí na západě, bílý heterosexuální muž je ta nejhorší kasta a nejlíp by neměl mít práva vůbec žádná...

24