Přidat do sledovaných sérií 27
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:555
Počet zobrazení:25 002

James Veitch se proslavil především svým skvělým TED talkem na téma odpovídání na spamové e-maily, ale tento měsíc přišel ke Conanovi se svým krátkým stand-up vystoupením doprovázeným vtipnými video úryvky, ve kterých popisuje své soužití se spolubydlícími. Připravte si bránice, James je totiž neskutečný troll, který nenechá své spolubydly ani jeden den v klidu spát...

Přepis titulků

Zdravím. Nedávno jsem se dostal do pěkného maléru... se spolubydlící. Vy používáte spíš výraz "spolubydla", že jo? Jednoho dne mi totiž moje spolubydla napsala: "Jamesi, mohl by sis z koupelny odnést oblečení, co ti tam schne, a nechat si ho u sebe v pokoji?" Měl jsem si přenést oblečení, protože měla přijet její máma, která náš byt ještě neviděla, a ona na ni chtěla udělat dojem.

Tak jsem vzal všechno oblečení a schoval jsem ho do pokoje. Bylo pořád trochu mokré, takže... hrdinský čin. A pak se stalo tohle. Stačí koupit raz, dva, tři, pět, šest sáčků mouky... vyhradit si jedno odpoledne a zapojit fantazii a máte z bytu...

líheň drogového dealera. Je to hračka. Samozřejmě nestačí jen... Musíte být hodně kreativní. Pak jsem ještě našel dolar... A pak... přišlo mi to pořád... Přišlo mi, že se držím při zdi, tak jsem si založil knihu lidí, co mi dluží prachy... za drogy...

které jsem jim prodal. A celé to bylo... Musím na rovinu říct, že vás to pobavilo mnohem víc než spolubydlu. Problém je, že já nikdy nepoznám, kde končí sranda, kde je ta hranice... Tohle byla jen předehra. Když jsem se do toho bytu nastěhoval, měli jsme velkou schůzku, kde se řešil domovní řád a tak. A spolubydlové koupili v IKEE takové šikovné bedýnky na toaletní potřeby.

Jednu mi vyklidili a já měl radost. Ale místo toaletních potřeb jsem svou bedýnku naplnil až po okraj gumovýma kachničkama. Přišlo mi to vtipný. A pokaždé, když jsem šel do koupelny, nějak jsem je přerovnal. Začalo mě to hrozně bavit. Hrozná hlína. Postupně to dostalo příběh.

Udělal jsem třeba honičku... A po čtyřech pěti měsících přišly ty kachničky s vlastním náboženstvím. Začaly uctívat nejrůznější předměty. Jednoho dne dokonce slavily svatbu... Byl to překrásný den. Počasí nám vyšlo skvěle. Vážně nádhera. Pak přišel Halloween... Po šesti nebo osmi měsících už začaly být dost sofistikované. Potřebovaly se zabavit, a tak začaly točit vlastní filmy. Natočily několik blockbusterů.

Byla to nádhera, krásný moment... Ale to není vše... Dívejte. Hrozná tragédie... Problémem bylo, že jsem... Pořídil jsem jich víc. Začal jsem je aranžovat, jako by vylézaly z odpadu. Ale nejhorší na tom je, že když vlezete na internet a začnete pátrat, můžete si objednat...

velkoobchodní balení... až z Číny. Tohle jsou skutečné záběry... Neměl jsem co na práci. Z koupelny byl najednou hotovej Norimberk. Začalo to se mnou jít z kopce. Bylo to zlý. Tehdy mi přišla zpráva: "Jamesi, musíme si promluvit o těch kachničkách."

O takovou zprávu nikdo nestojí. Odepsal jsem: "O jakých kachničkách?" Zatloukal jsem, co to šlo. "O těch, co jsou v koupelně." "V koupelně?" "Jo, o těch kachničkách v koupelně!" "Aha, ty myslíš tyhle..." "Co je s nima?" "Prosím, už přestaň."

"Když jsem se šla ráno sprchovat, musela jsem odklidit dobrou stovku... malých kachniček." Napsal jsem: "To mě mrzí. Od teď už žádné malé kachničky." Většina z vás tu zprávu prohlédla mnohem dřív než ona. Jí to vůbec nedošlo. Málem to s ní seklo. Tobě to připadá vtipný? docela jo "Na víkend jedu pryč, ale než se vrátím, chci, aby všechny ty kachny zmizely!"

Nemějte jí to za zlé. V tom bytě se skoro nedalo hýbat. Všude samá kachnička. Tak jsem napsal: "Můžu si nechat aspoň jednu?" Načež odepsala: "Jednu." Tobě jeblo. Kač-kač! Díky za pozornost. Úžasný. Vážně skvělý! Díky, žes přišel.

To byl James Veitch, dámy a pánové! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hE IS INSANE XD

00

Odpovědět

Ešte lepší je ten preklad: "tebe jeblo" XD

00

Odpovědět

:D taky mě ten geek prvně sral, ale je dobrej a má svůj styl humoru..;)
a kachničky by mě asi taky párkrát nasraly, ale kdybych tam našel ten Norimberk a pak tu jednu obří, tak bych šel do kolen:D ono je sice fajn, když někoho napadá stovky blbostí za den, ale jen jeden člověk z milionu tyhle šílenosti dotahuje až do konce :D připomnělo mi to historky o Sovákovi..

120

Odpovědět

A to má bejt jako vtipný sakra??? Kde je Bill Burr?? To jsem něakej přitetplenej nerd nebo co?!!

837

Odpovědět

A to má bejt jako vtipný sakra??? Kde je Morče?? To je nějakej přiteplenej nerd nebo co?!!

80

Odpovědět

to je akorat videt jakej je to retard. na netu sranda ale v realu nightmare asi jako sheldon

717

Odpovědět

žeby? :D Přítelkyně bude mít radost až se jí v bytě budou zjevovat armády kačenek.. nebo nebude? Zdá se, že je jen jediný způsob jak to zjistit.... ...zeptat se jí.

110

Odpovědět

Kolikrát si říkám, kam se hrabe Českej Stand-up :D jako je tu tak 2-3 lidi dobrejch, ale u některých si říkám coo ? čemu se tam smějí a sleduji to naprosto bez smíchu protože to prosté vtipný není.

191

Odpovědět

to si este asi nevidel/nepocul slovensky

111

Odpovědět

+hovado7popravde, ja som sa na slovenskom stad-upe asi este nikdy nezasmial

31

Odpovědět

Mám čtyři.. zatím.

30

Odpovědět

Ten týpek je skvělý!

328

Odpovědět

Já nevím jak vám, ale mně to přišlo absolutně brilantní :D kutálel jsem se smíchy :D

599

Odpovědět

Nevim no, cekal jsem hodne, dostal jsem..... par kachnicek.. .. Zas takove delo to teda nebylo.

2011

Odpovědět

tohle mě dostalo ze židle! :D

268

Odpovědět

tak si potom trapny clovek, jak tento pan, ani som to nedopozeral, barometer trapnosti mi vyletel skrz galaxiu

325

Odpovědět

+hovado 2Ba dum tss. Ešte, že si duchaplný

11

Odpovědět

+Uhmtriggered

04

Odpovědět

Proč mnám najednou takovou tohu si pořídit pár kachniček?

733

Odpovědět

Jenom JEDNU.

731

Odpovědět


Odpovědět

ms rad, na silu ,,humor,, a trapnost? jdi o toho

18