Josh Wolf o pravé lásceStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:6 894

Jak na prvním rande poznat, že jste narazili na svou vyvolenou? Jeden takový testík bychom tu měli...

Přepis titulků

Moje žena je super ženská. Musí to se mnou totiž vydržet. A ve skutečnosti jsem věděl... že si ji vezmu, už když jsme byli na prvním rande. Večer předtím jsem byl pařit. Trošku jsem to s pitím přehnal a nebylo mi moc dobře. Ale věděl jsem, že to nechci zrušit. Šli jsme na večeři a byl to kouzelný večer.

Doufám, že každý z vás někdy zažije večer, kdy sedíte naproti člověku, o kterém víte, že s ním strávíte zbytek života. Seděl jsem naproti ní, smáli jsme se, vtipkovali jsme a všechno šlo skvěle. A najednou se mi chtělo kýchnout. Normálně kýchám takhle: Kýchám pusou. Takoví lidi jsou nejhorší.

A na prvním rande jsem ji tím nechtěl vyděsit. Takže místo tohohle: jsem si ucpal nos. A když jsem si ucpal nos, tak jsem se posral. Přísahám Bohu, první den s budoucí ženou a měl jsem podělané gatě. Takže tam sedím a určitě si musela všimnout, jak se mi změnil výraz: Natáhla se ke mně, vzala mě za ruku a řekla: "Já vím, je to super rande, taky to tak cítím."

A já na to: "No, doufám, že na své straně stolu to necítíš." Omluvila se a odešla na záchod. A já si říkal: "Ty že musíš na záchod? Ze mě se právě záchod stal." Když odešla, jaký je můj instinkt? Co chci udělat jako muž? Utéct! Víte, proč jsem to neudělal?

Protože jsem měl v gatích nasráno, proto. To pak totiž běžíte takhle. Ten příšerný... Ten příšerný běh od auta ke vstupním dveřím. Klíčky máte v ruce a říkáte si: "Kurva!" Když o tom mluvím, na něco se vás zeptám. Když jste v autě, proč se vám chce srát, když uvidíte svůj dům? Co na tom domě je?

Někdy ani nevím, že se mi chce, a když přistavím u domu, tak mám v autě hovno! Šílené, ne? Nejsem jediný, kdo se kdy posral před domem, ne? Rozhodl jsem se, že jí to musím říct. Co jiného? Prošel jsem si v hlavě možnosti a nenapadlo mě vůbec nic. Musel jsem k ní být upřímný. Takže se vrátila, sedla si a já řekl: "Musím ti něco říct."

A ona řekla: "Můžeš mi říct cokoliv." A já na to: "To právě zjistíme." "Posral jsem se." Víte, co řekla? Jak jsem věděl, že je ta pravá? Podívala se mi do očí a řekla: "Já to věděla!"

"Vím, že ses posral. Sedím metr od tebe! Myslíš, že necítím, že ses posral? Všichni v téhle části restaurace ví, že ses posral." Říkal jsem: "To snad ne!" A chlápek vedle na to: "Ale jo!" "Šla jsem na záchod, abys mohl důstojně odejít, ale když se vrátím, pořád jsi tu, co to má být?" A já na to: "Jak se odsud dostaneme?"

A ona na to: "Budeme předstírat, že jsi retardovaný, a prostě odejdeme." Takhle vypadá láska, přátelé. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prvoplánové, retardované, buranské.

44

Odpovědět

Taky jsem zažil večer, kdy jsem seděl naproti člověku, s nímž bych chtěl strávit zbytek života.
Škoda, že to nebylo oboustranné... :-D
:-(

291

Odpovědět

Měl ses posrat.

710