Neel Kolhatkar: Státy jako studenti na středníStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:8 510

Neel Kolhatkar se krátce zamyslí nad návštěvou USA a nad tím, jak by to vypadalo na střední škole, kdyby byli jejími žáky jednotlivé státy.

Přepis titulků

Nedávno jsem navštívil USA. Zašel jsem si tam do Starbucks. Objednal jsem si malé kafe a protože je to Amerika, přinesli mi toho zasraný kýbl. Řekl jsem: "Páni, to je ale velké." A dáma za pokladnou mi řekla toto: "To je velikost svobody." Co to jako má znamenat?

Cukrovka je nemocí svobody? Amerika je pro mě jako ten vysoký a hezký kluk ze střední, který je dobrý úplně ve všem a uvědomuje si to. Procházel by se namyšleně chodbou: "Jak je, Bolívie? Jak je, Srí Lanko? Srí Lanka by hned řekla: "Proboha, on ví, jak se jmenuju!" Bude se s vámi kamarádit, ale pokud ho naštvete, začne magořit. Třeba kdyby ho zastavila nějaká zemička na chodbě a řekla: "Ameriko, máš rozvázanou tkaničku."

On na to: "Co? Kdo to řekl?" "Brácho, jak se jmenuješ? Jak se, kurva, jmenuješ?" "Já... No, jsem Lichtenštejnsko." "Fajn, poslouchej mě, Kokotštejsko." "Vidíš tyhle zbraně hromadného ničení?" "Pokud mě ještě jednou nasereš, rozmlátím ti držku!" Budu upřímný, my, Austrálie, jsme jako jeho idiotský kamarád.

"Jo, rozmlátí ti držku!" "Drž hubu, Austrálie!" A Nový Zéland hned začne: "A máš to, kreténe." Jsem si jistý, že kdyby Severní Korea byla dítě na střední, byla by tím divným klukem, se kterým se nikdo nebaví. Amerika by se neustále snažila zjistit, co má ve skříňce. "Co máš ve skříňce, Severní Koreo?" "Otevři ji.

Ukaž mi to!" Severní Korea by odpovídala: "Dej mi pokoj, Ameriko!" Pak se začnou navzájem urážet. "Severní Koreo, jaký je to kouřit každou noc pěticentimetrový péro svýho vůdce?" "Ameriko, proč se nezeptáš svý matky?" "A dost, jsi synem smrti!" Pak by Amerika samozřejmě vytáhla zbraň. Ale naštěstí by zasáhla Kanada: "Ne, Ameriko." "Promluvme si o svých pocitech."

"Co máš za problém, Kanado?" "Ne, problém máš ty, Ameriko." "Čína tě začíná porážet ve sportech a ty nemůžeš překousnout fakt, že už nejsi nejlepší." "Cože? Co to meleš! Pořád jsem nejlepší!" "Víš, co udělám? Ukradnu Jordánsku peníze na oběd!" "Austrálie půjde se mnou." "Že jo, Austrálie?"

"Jasan, jdeme, kámo!" "Páni, Austrálie, jsi opilá?" "Proboha, Anglie, Austrálie se zase opila." "Sakryš, nevěřím tomu, že je pořád součástí Commonwealthu." "Proč nemůžeš být jako Nový Zéland?" "A máš to, kreténe." Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč vždy čtu jeho jméno jako Neel Kalhotkář?

70

Odpovědět

3:10 - Jordanovi :D To snad néé

120

Odpovědět

Díky, opraveno. Přiznám se, že jsem se teď sám sobě zasmál, protože až do téhle chvíle mě vůbec nenapadlo, že může mluvit o Jordánsku. :D

01

Odpovědět

Jordan = Jordánsko

130

Odpovědět

110 %
Až neuvěřitelně trefné.

150

Odpovědět

Tak tak. 100% by to bylo, mluvit i o Evropě. 110% díky tomu, že naprosto vynechal EU.

31

Odpovědět

+Daniel99Protože Lichtenštejnsko je v Asii, jasný. :)

00

Odpovědět

hádám, že česko by byla taková ta sexy roztleskávačka, která by si to rozdávala s Amerikou a za jeho zády by ho vyblafla Rusku.

612

Odpovědět

Nee, Česko by byla negramotná, přestárlá a obézní uklízečka záchodů, která by ale žila v bludném přesvědčení, že je sexy roztleskávačka, se kterou si chce střihnout Amerika s Ruskem trojku, protože se občas podívaj jejím směrem, když na ně dost dlouho čumí při močení.

754

Odpovědět

+Real_PatriotMoc pěkně vystiženo.
Sice ne moc lichotivé, ale i tak – Díky.

52

Odpovědět

+Real_Patriotnení to spíš Turecko?

21

Odpovědět

+lenaciaTurecko je takový ten, co má sice dělat projekt s polovinou Evropy, ale přesto se vměšuje do projektu Libanonu, Sýrie a Iráku.

61

Odpovědět

Turecko prochází goth obdobím.

71

Odpovědět

zacatek byl hodne dobrej, nekdy v pulce to zaclo byt slabsi.. ale i tak, porad lepsi, nez ti urvani n***i nebo ten prehravajici debil McIntire..

912

Odpovědět

V podstatě jsem se vůbec nezasmál :-/

822

Odpovědět

Počkej... Protože je to tak výstižné, nebo ti to přišlo mimo a nezávazné?
Protože za mě to byl zase jednou originální stand-up, který se navážel do aktuálního problému.

92

Odpovědět

+Anna StejkozováI kdyby to bylo ještě výstinější, tak to postrádalo vtip - což je nejspíš asi ta hlavní podstata.

17

Odpovědět

+Anna StejkozováPostradalo to vtip a ani ten stand-up komik mi neni moc sympaticky.

14