Sean Lock o kupování dárkůStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:10 411

Jak těžké může být vybrat pro někoho vhodný dárek? Stačí přece trocha pozornosti a člověk hned ví, co dotyčného zajímá a čím ho obdarovat.

Přepis titulků

Ženě říkám, že ji miluju, někdy si ale nejsem jistej. Příznaky zamilovanosti jako dušnost, mdloby a neschopnost se soustředit jsou stejné jako u otravy oxidem uhelnatým. Říkám jí: "Myslím, že tě miluju, ale nenecháme radši zkontrolovat bojler?" Ne, moc ji miluju, ale poslední Vánoce mě docela naštvala, protože mi těsně před otevřením dárku od ní řekla: "Víš mimochodem, že je dost těžké vybrat dárek pro muže tvého věku?" To mě popravdě docela ranilo.

Jestli tu dnes jsou nějací muži v mém věku, mám pro vás radu. Dejte si dobrý pozor, pro co před Vánoci projevíte nadšení. Pokud totiž o cokoliv projevíte jakékoliv nadšení či zájem, dostanete to na Vánoce. Cokoliv. Před spaním jí řeknete: "Hned jsem u tebe, jen mrknu na zprávy." "Má rád zprávy." Pod stromečkem pak najdete biografii Karla Voříška. "To je frajer. Prej nikdy nebyl na rentgenu.

To jsem nevěděl." Jednou jsme se procházeli na venkově a na obloze letěl pták. Říká mi: "Káně!" Povídám: "Ne, poštolka." Ona: "Nevěděla jsem, že se tak vyznáš." Říkám: "Jo, trošičku. Ne moc, jen trochu." Střih. O šest měsíců později stojím na louce a na ruce mám velkou koženou rukavici. Na provázku mám kostku masa... "Jo, skvěle se bavím, zlato! Jako bys mi četla myšlenky!"

"Slez ze mě! Slez ze mě!" Tohle jsem neudělal. Ochránce přírody nechcete naštvat. Zhruba od října až do prosince o ničem neříkám nic pozitivního. Jednou jsme z Holandska jeli trajektem. Ty jsou obvykle dost nudný a ponurý. Tenhle byl ale vážně pěknej. Chystal jsem se říct: "To je ale pěknej trajekt," ale zarazil jsem se. Byla tu šance, že bych na Vánoce otevřel obálku se zlatou jízdenkou na trajekt. Zažijte kouzelný den na trajektu.

Pomozte kapitánovi vyplout s trajektem z přístavu. Mávnutím pusťte auta na palubu. Zazpívejte si společně se skupinou Tekutý pohyb. Tuhle jsem manželku přistihl, jak mi objednává včely. Telefonicky mi objednávala včely. Povídám: "Ne, nechceme žádný včely. Proč je objednáváš?" Říká mi: "Mluvil jsi o krizi, že lidé už nesází květiny, místo záhonků mají terasy, včely vymírají a že se zhroutí celá společnost, tak jsem ti chtěla dát včely."

Povídám: "Ne, to jsi špatně pochopila. Jen rád naříkám. Včely mi jsou ukradený. Ani nerozeznám včelu od vosy, Prostě zabiju, co vidím.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý, pobavil jsem se :D Docela mi to připomnělo moje vybírání dárku například loni na http://www.darkoviny.cz/vanocni-darky-3
Očividně nejsem jediný, kdo takto přemýšlí.

01

Odpovědět

Vážně by mě zajímalo, co by si teda k těm Vánocům přál.

60

Odpovědět

vtipné je jak na začátku mluví o podobnosti zamilovanosti s otravou oxidem uhelnatym a pak to autor prekladu dorazi vetou nenechame radsi zkontrolovat bojler ? z logiky asi spiš karmu ne ? v bojleru nevznika oxid uhelnaty

12

Odpovědět

Prosímtě nepoučuj, když nevíš. :)
Rozdíl mezi bojlerem a karmou není v použitém zdroji tepla, ale v tom, jestli se jedná o zásobník nebo průtokáč.

Bojler můžeš mít úplně v klidu plynový. Třeba v místech, kde máš nárazovou spotřebu a průtoková karma by to prostě neutáhla. Tak se udržuje zásobník teplé vody (bojler), kde je ale voda ohřívána plynem...

40

Odpovědět

+MikeMas pravdu Mike, ale stejne si myslim, ze karma nebo kotel tam sedne lip nez bojler

10

Odpovědět

Vtipné, že jste si pro překlad zvolili Karla Voříška s jeho "rudou" aférou

01

Odpovědět

Taky vás celou dobu děsně rozptyloval ten jeho spocený knírek?
Celý ten výstup jsem jen čekala na to, až se konečně odněkud objeví ubrousek nebo kapesník :D

14

Odpovědět

No, tak nezasmal jsem se.. Ani jednou.. Treba priste

511

Odpovědět

Asi nemáš manželku. ;)

12

Odpovědět

No jo, asi známe všichni.

„Jé, ty čteš fantasy? A nejsi na pohádky už velký? Tak tady máš biografii Seana Astina, jednoho z herců Pána prstenů!“
„…uuuhhh… děkuji… myslím…“
„A pořád hraješ počítačové hry? Ptala jsem se v prodejně a všechny děti teď prý chtějí Mage Knight Apocalypse!
Navíc to zlevnili z 799,– na pouhých 149,–; takže jsem ti ještě mohla k Vánocům dát tenhle značkový duhový svetr od firmy FAG.“
„Hm, díky, babi.“

165

Odpovědět

ne

69