Pocta Seanu Lockovi

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:4 320

Skvělý bavič (a hlavní protagonista jednoho z našich ikonických videí) bohužel loni zemřel. V tomhle videu si připomeneme některé jeho vtipné televizní momenty.

Poznámky:

Beamrules (trámpravidla) je neexistující slovo, podle Jona Richardsona je jeho význam „soubor pravidel pro umístění trámů v domě“.
MOBO Awards – britské hudební ceny.
Fearne Cotton – britská moderátorka.
Uggy – celkem hnusné boty.

Přepis titulků

Jak by zněla slovníková definice Seana Locka? Definice mé osoby by měla čtyři písmena. Bylo by tam P, Č a A. A byla by to samozřejmě prča. Ve slovníku není dost slov na to, aby mě vystihly. Jsem totiž tak úžasný a komplikovaný. Jsem spíš vjem nebo nápad. Nejlépe byste mě mohli popsat vůní.

Přičichli byste si a řekli si: „To je Sean!“ Ta vůně! Rozpálený asfalt a veterinářova flanelka. Jsi neuvěřitelně šťastný muž. Jaký je tvůj tajný recept na štěstí? Jednoduché věci. První jarní zvonek. Když doma najdete plnou pastičku na myši. To je paráda, ne?

- Ukazuješ někdy svou citlivou stránku? - Jo. Zatím dvakrát. Jednou své ženě. A jednou jsem zpomalil kvůli koni. Předvedu úžasný trik. Skvělou předpověď. V této obálce je slovo. Během tohoto pořadu tohle slovo někdo napíše. A bude na tabuli. Obálku dám Rachel.

Ona ji pak otevře. A slovo, které bude na tabuli, bude stejné jako to v téhle obálce. Rachel, prosím, otevři tu obálku. A v ní najdeš slovo. A to slovo bude „trámpravidla“. - Neuvěřitelné. - Ano. Je na tom Santa. - Co tam je? - „Briane a Margaret, veselé Vánoce!“ - To je vše? - „Veselé Vánoce, vy dva hňupi.“ „Od vašeho souseda Seana.“ Vím, co se stalo.

Brian a Margaret dostali lístek s nápisem „trámpravidla“. Konec… - Co to piješ? - Vodu. - To je plechovka vody? - Je to nová značka vody. Je to voda. Moc dobrá. Je z kanálu. - Hydratuješ? - Normálně to s vodou nedělám. Ale je fakt super.

Na zdraví! - Seane, máš maskota? - Jo, Jimmy. Po ohromném úspěchu mých na míru dělaných voucherů jsem se rozhodl, že přinesu vánoční kolekci voucherů. Podle mě by takové vouchery dostal rád každý z nás. Tenhle slouží k tomu, abyste důchodci anulovali kartičku na bus. Předběhnete důchodce, co se cpe do autobusu, dáte mu to a on musí vysolit chechtáky, co získal tím, že 40 zas*aných let seděl na baráku.

Můžete navrhnout dresy anglického fotbalového mužstva. Co třeba boty Uggy a k tomu kápě? Fotbalová asociace to prý splní. Vím, co… Vím, co by chtěl můj děda. Být hostitelem udílení cen MOBO. Tohle je divné.

Třetinová sleva na kosmetiku. Jak se to tam dostalo? No nic, co tohle? Třítýdenní vězení pro jakéhokoliv dospělého příbuzného. Seane, největší životní úspěch? Peníze, co jsem zpronevěřil charitě. Můj největší úspěch je Rektum roku. Nikoliv Pozadí roku. Tohle je Pozadí roku bez rukavic. Věděl jsem, že jsem vyhrál, když jsem slyšel, jak tři sudí za mnou zvrací. Myslel jsem, že to mám v kapse.

- Jasně. - Porazil jsem Fearne Cotton. Ano. A to vám teda řeknu. Její rektum je příšerné. Musíš přestat. A pak samozřejmě… Díky tomu jsem se dostal na celosvětové finále do Cancúnu. - Do Cancúnu? - Myslel jsem, že vyhraju. - Přestaň. - Ale porazil mě Diego Maradona. Když se předklonil, spustily se postřikovače.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím kdo je Rachel, ale asi jsem se do slečny zamiloval :D

60

Odpovědět


Odpovědět

+XardassOo, moc děkuji :-)

00

Odpovědět

Výborný video. Jenom jsem nepochopil to zpomalení kvůli koni :/

00

Odpovědět

Pravděpodobně jel autem a zpomalil, když byl poblíž kůň :) Ať už to bylo během předjíždění, popojíždění nebo nějakém jiném manévru :)

20

Odpovědět

Škoda že zemřel předčasně, patřil mezi mé nejoblíbenější komiky z UK. Bez něj je 8 Out of 10 Cats Does Countdown takové chudší.

240

Odpovědět

Jo jo, bude chybět. I když tu zprávu jsem se dozvěděl až teď a tady. A musím říct, že svým humorem a projevem mi nejvíc evokoval Iva Šmoldase. I když Sean je o dvě třídy dál.

180