Sean Lock a nacisté – 8 Out of 10 Cats Does Countdown

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:4 308
Sean Lock má skvělý nápad. Nebo příšerný nápad? Posuďte sami

Přepis titulků

VAROVÁNÍ KLIP OBSAHUJE VULGÁRNÍ HUMOR Seane, kdybys mohl oživit něco, co už vyhynulo, co by to bylo? No, jsem rád, že se ptáš, Jimmy. Nejdřív mě napadlo, že bych realizoval Jurský park. Ale bezpečný. Odstranil bych jim drápy a zuby. Ale pak jsem dostal skvělý nápad. Kdybych mohl něco oživit, oživil bych všechny důležité nacisty.

- Všechny nacistické pohlaváry. - A hotovo. To byl Sean Lock. Sean Lock. Jeho kariéra je u konce. - Roisin… - Ne, ne, ne! Roisin… Roisin… Řekla bys, že máš bohatou slovní zásobu? Nemůžeš to tak nechat!

To je konec Seanovy kariéry. A dobrý. Měl skvělou kariéru, byl v showbyznysu dlouhé roky. A pak oživil nacisty. - Roisin, máš bohatou slovní zásobu? - Ne, ne, ne! - Strčil bych je na ostrov. - Koho? Ty nacistické pohlaváry bych strčil na ostrov a pak je natáčel. To by se lidem líbilo. Říkali by třeba: „Goebbels dneska nechytil žádnou rybu.

Hitler má hlad!“ Bože! Myslím, že jsi to jen zhoršil. Jo, zhoršil! Jo, je to horší. Poslal jsi Goebbelse rybařit na opuštěný ostrov. Chceš oživit nacisty a šoupnout je do ráje. To si nezaslouží. Ne, jsou bez zásob a musí se o sebe postarat.

Jak se ten pořad jmenuje? Ostrov nacistů. - Roisin… - Ano, Jimmy? Pamatuješ si na vůdce krajně pravicové skupiny English Defence League? Je jednoduché soudit člověka, který by oživil nacistické pohlaváry. A myslet si, že to má nějaký obscénní politický důvod. Je to jednoduché a od tebe jsem čekal víc, Jimmy!

Mají na tom ostrově peníze? Ne, musejí prosperovat díky vlastní zákeřnosti. - A schopnostem. - Zákeřní, to oni jsou. Říkejte si, co chcete, jsou to zmrdi zákeřní. - Jsem rád, žes to vytáhl. - Představ si… Co to jako je? Hitler leze na palmu, protože chce kokos. Pamatujete, jak Sean napodoboval Hitlera, co leze na palmu?

Pamatujete? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to som sa neskutočne dobre pobavil :D

00

Odpovědět

R.I.P

30

Odpovědět

Nějak nechápu, proč by to měl být tropický/subtropický ostrov. Vzkříšeným nacistům by jistě stačil i Sachalin, nebo Země Františka Josefa...

13

Odpovědět

Abys viděl, jak Hitler leze pro kokos. :D

240

Odpovědět

+kilobyteMůže lézt pro kus lišejníku nebo pro choroš.

45

Odpovědět

+kilobyteTakže ve světě už neexistují skleníky, nebo jiné způsoby kontrolovaného zemědělského prostředí.

02

Odpovědět

+SimbaJe dosti pravděpodobné, že bychom se dočkali i tropického zemědělství. Tamní dlouhá vegetační doba by navíc byla zdrojem mnoha veselých momentů. To prostě po nacistech na severním okraji Barentsova moře nemůžeme chtít.

00