Rob Brydon přebírá mocBig Fat Quiz

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:4 730
V Big Fat Quiz z roku 2015 byl hostem Rob Brydon, který moderuje pořad Would I Lie to You?, a zdá se, že role moderátora se nedokáže jen tak vzdát. Tento sestřih ukazuje puč v přímém přenosu.

Přepis titulků

Další otázka: Děti ze základní školy přehrávaly aktuální zprávu. O co šlo? Napsal jsem krátký esej. Události související s neobnovením smlouvy Jeremyho Clarksona. Ale ve skutečnosti nezmiňuje, o jaké události se jednalo. To podle mě zpochybňuje validitu celé té odpovědi. Jaksi se vyhýbá konkrétnímu pojmenování problému. Pokud máš dojem, že to není úplné, počkej si na odpověď Richarda a Grega. - Co tam máte?

- Clarkson. A potom řekněme takový obdélník. Jimmy, mně samozřejmě to anarchistické pojetí zábavy vyhovuje. Jsem rád, že se diváci smějí, ale buď tak hodný a nerozdávej za takové nesmysly body. Podívej na naši odpověď. Clarksonova pěst. - Krásně napsané. - Ne, o to tam nešlo. Ten úder byl vidět v té scénce. Říká se, že byl za to vyhozený, ale oni mu jen neobnovili smlouvu.

To samozřejmě vím, ale chtěl jsem stručnou a jasnou odpověď. Navzdory riziku, že naštvu Roba, bod dostanou všichni. Tys nám snížil skóre za odpověď „nátlak vrstevníků“. - Tím myslíš, že jsem vám dal… - Jo. Proč? Je to jednodušší. Křížek, nebo fajfka. Jsem na jejich straně. Je to správná odpověď. Děkujeme. Vlastně nejchytřejší odpověď celého večera.

Přišli tomu celému na kloub. Šlo o nátlak vrstevníků. To je velmi zajímavý názor, ale nevedeš to tady, takže… Není to fascinující, že Richard a Greg, dva nejlepší mozky v celém studiu, mimo něj asi ne, ale v tomto studiu určitě, posunuli tu show na úplně novou úroveň? Nespokojili se s pouhým úlisným vtípkem, nesnažili se nikoho pobavit, to je zřejmé…

Snažili se jít hlouběji. Říkám, že když jim ten bod nedáš, bude tě to mrzet. Souhlasím. Klidně si to rozházím s váma se všema. - Dáš nám ten bod? - Ne. - Proč? - Tady jde o lidskost. V sázce je integrita samotného kvízu, Jimmy.

Jimmy, Británie je demokracie. Šest lidí ti tu říká, ať jim dáš ten bod. Domluvme se, že u nějaké další otázky naše týmy schválně odpoví špatně a vy odpovíte správně. - Děkujeme. - Ano, tak to uděláme. To se tu sestavuje malajský sázkový syndikát? Ne. Ale také tu nepanuje totalitní režim, kterému bys vládl ty. - Nemáš naši důvěru.

- Přesně to tenhle kvíz je! Ne. Teď už ne. Demokracie! Přesně tak. Děkuji. Hrajeme tu kvíz a ten bude mít vítěze a poražené, i kdybychom měli podvádět. Není to demokracie a nikdo se tu nemá bavit. Jsou Vánoce a tohle je kvíz. Abychom si to ujasnili, jaká je výhra?

Prasečí hlava. Co kdybychom tuhle odpověď - napsali špatně. - Naschvál. My to nevíme, tak to oba napíšeme špatně, tamtomu sebereme moc a všechno zase napravíme. To ale předpokládáte, že my známe odpověď. - Vy ji neznáte? - Je to hraniční. Myslím, že se o to budeme přít.

- Přít se? - Ano. Přít. - Jaké pření? Správně je správně. - To už tady bylo. Byl velmi nešťastný z novinek ohledně One Direction. Smutnil kvůli změně statusu quo kapely One Direction. - No jo, ale… - Musíte to specifikovat. Nemyslím si. A jsme zpět u toho samého. Nemůžeš říct, že to není pravda. Je nešťastný kvůli změnám ve statusu quo kapely One Direction.

Bod, prosím. Ne. Tady se musíme ozvat. My tvrdíme, že je to specificky proto, že kapelu opustil Zayn Malik. - Což chápu. - My schválně odpověděli špatně, abychom vám pomohli! Neuvěřitelné! Teď asi vypadám nevděčně, co? Ano!

Dobře, tak já to doplním. Protože odešel Zayn. - Davide? - Ano, Zayn opustil One Direction. - A kdo je Zayn? - Zayn Malik. Na jaký nástroj hrál? Na cembalo. Myslím, že One Direction máme probranou. - Body všem. - Výborně, body všem. Jon Snow mluvil o jedné z nejúspěšnějších písní roku. O jakou podle vás šlo?

Odpoví David Mitchell! Schválně jsme neodpověděli, abychom zpětně za předchozí kolo dali bod Richardovi a Gregovi. - Takže srdíčko, Jon Snow. Co vy? - Adele, ač je to špatně. Je nám to fuk. Co s tím naděláš, Jimmy? Donutíš mě to přepsat? Asi sotva. Tahle show má nového šéfa. Už žádný stěr nevymyslíš. Jdeme dál. Dobře. Richarde, Gregu, co máte vy? Drakeova píseň, kde tančí v řadě nevybavených místností.

- To je správná odpověď. - Výborně. Mají bod. Jsme zpět! Není to krásná metafora pro dystopickou společnost, která řeší své problémy? Jako společnost jsme si řekli, že takhle to nemá být. Stěžovali jsme si? Dobře, stěžovali, ale potom jsme tebe jako vládu vypustili z té rovnice a rozhodli se vyřešit to mezi sebou. Robe, tys neznal odpověď.

Nebylo by krásné, kdyby Británie… Copak jsi chtěl napsat Drake – Hotline Bling? Chtěl jsem napsat Direct Line, pojištění 24 hodin. Postava z Downtonu, falešná krev, v závorce večírek. - To podle mě stačí. - Díky, Robe. Takže teď se mám ptát Roba, co je správně? Musím se přiznat, že Robovi důvěřuji víc. Jistě, mám zkušenosti s moderováním podobné show a nabízím presumpci neviny.

Hledám v lidech to dobré. Ty se tu pokoušíš o puč! Nakonec to budeš moderovat, - abys měl přístup ke skóre. - Ano. Další odpověď: Z jakého důvodu vystupoval ve finále Británie má talent jiný pes. Co tam máte? Napsali jsme, že ten původní byl nemocný, vyděšený, mrtvý nebo dal pěstí producentovi. Jimmy, to nesmíš dopustit.

Právě že to nemůžu dopustit. Moment. Cože? - Co to děláš? - Richarde, Gregu, co máte vy? Robe! To přece… No tak, Jimmy. Co jste napsali? Díky, Robe. A díky za pozvání do kvízu. Co to je za kraviny? No, Robe, napsali jsme „Dva psi, první měl problém se závislostí a byl pasivně agresivní.“ To je moc vtipná odpověď, ale bod vám za ni dát nemůžu.

Rob a Jo, co máte vy? Napsali jsme, že se ten pes bál výšek. Je to správně, Jimmy? Ano, je, ale bod nedostanete, protože nasrat! Vítejte zpět u Big Fat Quiz!

V tomto kole se bude vše točit kolem událostí na internetu. - Byl jsem pryč dvě minuty! - Promiň. Omlouvám se, nevěděl jsem, jestli se vrátíš. Promiň. Vážně? Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc za překlad... se svou úrovní AJ bych tohle nikdy nezvládl pochytat, opravdu děkuju moc, obrovsky jsem se pobavil a nasmál.

40

Odpovědět

Docela by mě zajímal celý díl :)

30

Odpovědět

Tak tohle je naprosto geniální! Rob se překonal a ostatní (včetně Jimma) mu fantasticky nahrávali.

80

Odpovědět

To ještě Putin seděl v přední řadě :D

70

Odpovědět

Tak od teď tuhle show budu sledovat pravidelně, v Británii mají nádherný humor :D. Je zvláštní, že v USA má Jimmy Carr taky jednu show. Podobný princip otázek, odpovědí a celebrit, nicméně je to taková nuda! Jmenuje se to myslim The Fix a ti američtí hosté jsou uplně stejní jeden jako druhý a to tam zvou snad jen komiky! Americkej humor je založen jen na kňourání, ječení, přehnané gestikulaci a černym přízvuku. Zkrátka otřes. Za to tohle je fakt úžasná sranda :-).
Děkuji za překlad.

181

Odpovědět

Dobrá zpráva je, že je jen jeden díl ročně (+speciál BFQ of the Decade nebo of Everything, který ovšem taky bývá max 1x ročně), takže to budeš mít hned zkouknutý. Špatná zpráva je, že je jen jeden díl ročně, takže to budeš mít hned zkouknutý :).
Humor je tu naprosto boží, občas lítá vzduchem jídlo, ale ani tady se občas netrefí do hosta. Naprostá katastrofa byla Mel B, na druhou stranu ta epizoda obsahuje naprosto boží stěry ("She can do that, Jimmy, that racism!")

40

Odpovědět

+DremoranJedna ročně?? Tak to je vskutku špatná zpráva :-/

00