Nová kniha pro děti: Bachař Cyril

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:7 848

Sean Lock v dalším útržku z televizního pořadu 8 Out of 10 Cats tentokrát představí svoji novou knihu pro děti o bachaři Cyrilovi.

Přepis titulků

Seane, přinesl sis maskota? Nedávno jsem si všiml, že velmi jednoduchý způsob přivýdělku jsou knihy pro děti. Všichni jsou z nich paf. A já se svojí prvotinou o tygrovi, který šel na pivo, sklidil úspěch. Řekl jsem si, že se na tenhle trh vrhnu. Je to jednoduchý, s prstem v nose. Řekl bych, že je dokážu psát rychleji, než je oni dokáží číst. Je to tak jednoduchý.

Už tu máme pošťáka Pata, hasiče Sama, Bořka stavitele... Přišel čas na vězeňskýho dozorce. Takže jsem stvořil bachaře Cyrila. - Ten je výbornej. - Je dobrej, že jo? Tady ho máme, Cyrila. - Teď vám přečtu příběh bachaře Cyrila. - Nádhera. Tohle je Cyril, vězeňský dozorce. Má svoji práci rád.

Řídí svůj vězeňský vůz od soudu k věznici. Na svůj vězeňský vůz je velice hrdý. Cyrilův nejlepší přítel je pavouk Frank. Frank se prochází po autobuse a poslouchá vězně. "Musím přestat tolik zlobit!" "Zatracená DNA!" Při převážení zlobivců do vězení Cyril rád ukazuje zajímavá místa. "Podívejte, chlapci, u Rudého lva si můžete dát koláč a pivo za 166 korun. Teda aspoň já."

Jednoho dne uviděl pošťačku Bogginsovou, jak na něj mává z kraje silnice. Porouchalo se jí auto. Řekl si, že jí zastaví a pomůže. Ale ona to nebyla paní Bogginsová. Kdepak. Ta byla svázaná v kufru auta. Byl to jeden z party zločinců s parukou. Sotva Cyril vystoupil z vozu, praštili ho tak silně, že spadl po hlavě do ostružin.

Kopal nožičkama, aby se odtamtud dostal. Za jásotu všech vězňů zločinci naskočili do vozu a odjeli. Vychytralý pavouk Frank se však vplížil do navigace, která je poté stejně zavedla do vězení. Bachař Cyril. Budou k tomu skvělý reklamní předměty. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten babochlap co tam sedel byl kdo??

00

Odpovědět

Tvoje matkotaťka

10

Odpovědět

Nikdy mi Jimmyho smich neprisel tak nesnesitelnej jak u tohodle vystoupeni, pokazde jsem se modlil, aby se nezacal smat. Des

271

Odpovědět

trochu sa mi zdá, že ten jeho smiech je trošku hraný...

60

Odpovědět

Lepší je Jonova kniha - Deep Clean

10

Odpovědět

A co Seanův "The Tiger Who Came for A Pint"? :)

00

Odpovědět

Kdybych se ocitl v doslechu moderátora, snažil bych se opravdu zůstat vážným.

30

Odpovědět

hm

14

Odpovědět

Už chápu proč Jimmy vykládá vtipy, protože když se jim směje, tak je to jako kdyby mi někdo řezal pilou přímo v hlavě :)

300

Odpovědět

presne. jeho smich je upne desnej

130