Steve Hughes o gayích a homofobiiStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:9 407

Australský stand-up komik Steve Hughes v tomto krátkém vystoupení povypráví o svých homofobních přátelích a o tom, proč už skuteční muži neexistují.

Přepis titulků

Poslední vystoupení dne i série si zamilujete. Nebude číst zprávy, jen se vás pokusí rozesmát. Pořádně přivítejte Steva Hughese! Tak fajn. Takhle začíná apokalypsa. Děkuji, pane. Já pocházím z Austrálie, ale žiju tu už asi 10 let. Minulé léto tady v Londýně bylo naprosto dokonalý.

Dva týdny zasranýho slunce... Já si nestěžuju, bylo to super. Ale skutečně, je tu lepší léto než v Austrálii, protože zde je snesitelný. V Austrálii je to zkurvený peklo. Trvá několik měsíců. A Evropani se ptají, proč ti Aboridžinci nic nepostavili? Protože je vedro jak v prdeli! - "Postavíme si hrad?" - "Seru na to, jdu na pláž." Žiju v Manchesteru a moc se mi tam líbí.

Je tu někdo ze severu? Je tam chládek a to se mi líbí. Cože? Birmingham? To je tak ve středu. To je ve středu. Já mluvím o zasraným severu. Žil jsem přímo v centru. Přímo na Canal Street. Jo, je to část Manchesteru, kde žijí gayové. Gayové se tam projevují zcela otevřeně, je to fajn.

Zvláštní bylo, když ke mně v Manchesteru přišel chlápek a říká: "Pokud máš náušnici v pravém uchu..." Což já mám. "...tak to v Anglii znamená, že jsi gay." Ano, ale je to kurva divný. V Austrálii k tomu potřebuješ ptáka v zadku jinýho chlapa. Ví, že mám pravdu. Vy v Anglii máte co dohánět.

Přiznávám, že mám homofobní přátele. Neměli by existovat v době politické korektnosti, která využívá intelektuální kolonialismus a psychologický fašismus k vytvoření nepřijatelných myšlenek. Mám homofobní přátele. Jsou docela vtipní. Lidi na mě: "Jsou homofobní. To by neměli!" "No, ale jsou." "Měli by přestat."

"No, nepřestanou." "Ale měli by." "Tak jim to řekni." Nejsou to žádní magoři. Nečíhají na gaye v lese s kuší, to by bylo šílený. Nelíbí se jim to a to je všechno! Jsou vtipný. Hlavně jeden z nich, je v mém věku a pořád to nepřekousl.

Snažil se, ale potkal jsem ho před měsícem a pořád z toho vyšiloval. "Nelíbí se mi, kámo, nelíbí." - "Kdo?" - "Ten chlap je buzna." "Je to gay, nelíbí se mi." "Proč ne, kámo?" "Povím ti proč. Není to skutečný chlap." "Není drsnej." Že není drsnej?

Šuká jinýho chlapa. To je sotva teplý. Hetero chlap řekne: "Já chci ženu..." "Jemnou." "Ženskou..." - "A co ty, Dave?" - "Chci ošukat chlapa." "Chci, aby mě velkej chlap ošukal do zadku." "Pro vás, co máte rádi kundy, je to asi hardcore."

"Jdi do prdele, chceme ptáka, synku, ptáka!" "Běž si hrát s těma kozičkama, ty buzničko, dělej." Hetero je nový gay! Je to tak. Žijeme v korporátní době, žádní muži už nezbyli. Znáte ty dnešní hetero muže. Mají z výroby roztrhané džíny a účes z pánského kadeřnictví. Myslí si, že rozumí ženám, protože si koupili pásek.

Viděli jste je? Víte, o kom mluvím. Ženy to ví. Potkávají je téměř pořád. "Ahoj, jak se máš?" "Jaký jsi měla den?" "Je tu ale vedro." Vytáhni si ty kalhoty, kreténe. Nejenom mně se z toho na ulici dělá špatně. Vidím ti spodní prádlo, blbečku.

Ne že bych je nesnášel. Jen se zbavili koulí, aby mohli převzít korporátní identitu. Když ty hajzlíky vidím v posilovně, nemám s nimi slitování. Posilují, pak se vrátí do šatny a trvá měsíce, než odtud vypadnou. Musí se nagelovat, oholit a nakrémovat. To je dobře, myslím. Kdybych chtěl ošukat chlapa, tak takového. Nechci žádnýho tlustýho chlupatýho mutanta.

Do mě! Tohle bych nechtěl. Chcete nějakého čiperného mladíka, ne? Chcete někoho hladkého a pevného. Díky, dobrou noc. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...protože si koupili pásek.. Chápe to někdo?

91

Odpovědět

Odpovím si sám :'D už jsem to pochopil - protože ženy by podle všeho měly nesnášet kalhoty s nízkým rozkrokem

32

Odpovědět

Konečně!!! Víc Steva Hughese!!!

497