Zázračné dítěStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:7 773

Komik Russell Peters se ve svém stand-upu tentokrát věnuje zázraku – tedy pardon, požehnání, zvanému těhotenství.

Přepis titulků

Otcovství se mi líbí, moje dcera je hodná... Jsou jí dva roky. Je... Je vážně krásná. Říkám to, protože... Něco si ujasněme. Kdyby moje dítě bylo hnusný, hned bych vám to řekl, chápete? Řekl bych: "Jo, mám malou holčičku. Snad z toho vyroste." Myslím to vážně.

Nesnáším, když rodiče svý děti chválí, a vy je pak vidíte a řeknete si: "Co to kurva je?" "Moje mimčo je nádherný..." "Ve srovnání s ptakopyskem? Co to je?" Ne všechny děti jsou roztomilý. Jsou milý, to jo, ale podíváte se na ně a... V obchoďáku jsem tuhle viděl roztomilý dítě, ale mělo obrovskou hlavu. Bylo vidět, že tu věc ani nedokáže udržet nahoře. Prostě velká hlava na dítěti. Doufám, že do ní doroste... Moje dcerka je krásná holčička. Lidé ji vidí a říkají, jak je krásná.

A abych řekl pravdu, vypadá jako moje exmanželka. Moje exmanželka je překrásná žena... zvenku. A je... chápete. Moje ex je jako Ferrari bez motoru. Víte, jak to myslím? "Panebože, to je Ferrari?" "Jo, ale nefunguje. Jen tu překáží a stojí mě peníze. To je všechno." Jsou tu s námi dnes nějaké těhotné ženy? Dobře.

Omlouvám se, že jste na balkónku a musely jste se tam vyšplhat. Těhotný ženy to mají těžký. Dokud neotěhotníte, nic netušíte. Myslím kromě samozřejmých věcí, jako že se v těhotenství cítí nepohodlně, blázní jim hormony, mají chutě, roste v nich člověk... Náladu mají jak na horské dráze... To je starostí ažaž. Když pak musíte ještě řešit ostatní, situaci to ještě zhorší. Obzvlášť v Americe, kde se s tím nepářou a říkají si, co chtějí.

To v Austrálii říkají aspoň: "No já nevim, čéče, co se stalo. Štráduje si to jak klokan, kámo." "Co jste říkal?" "Ále nic, pěknej večír. V poho, v poho. Máte pěkný děcko. Super. Tumáte mrkev." Musí řešit i ostatní lidi. S mojí těhotnou ex jsme byli v obchoďáku a přišla k nám jedna holka a povídá: "Panebože, vy jste těhotná!" Ukazovala jí přitom na břicho, jako bychom nevěděli, kde je těhotná.

"Panebože, vy jste těhotná! To je zázrak! Roste ve vás zázrak!" Nesnáším, když lidi něco mají za zázrak. Těhotenství není zázrak. Je to požehnání, ale ne zázrak. Obzvlášť u mojí ex. Ona je latinskoamerického původu a já jsem Ind. To nedá moc práce. Jsme dva nejplodnější lidi na světě. Nikdy jsme to ani nedělali! Jen jsem jí jednou napsal SMS: "Za chvíli budu doma." Já viděla jen "budu".

Nesnáším, když lidi tvrdí, že je něco zázrak. Není to zázrak, víte? Zázrak by to byl, kdybych byl ve špatný díře. "Panebože, vy jste těhotná! To je zázrak!" "To teda je! Byl jsem v jejím zadku! Tohle je to nejodhodlanější dítě na světě! Víte, jakýma sračkama si muselo projít?"

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konečně nějaký stand-up zase :)

00

Odpovědět

1:37 zakešoval riadne:)

00

Odpovědět

Nevím co jste udělali s přehrávačem, ale nejdou mi spustit videa. Ještě před týdnem šly.

20

Odpovědět

konec vybornej

62

Odpovědět

nejde mi spustit

51

Odpovědět

hodne dobre :D sice vulgarni, ale vtipne! :D

52

Odpovědět

Mně příjde jako jeden z nejzábavnějších, co tu byl :D

35

Odpovědět

Má aj lepšie...o dosť.

74