iTeroristaSTD: Oddfjord (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:6 660

A máme tu další díl absurdní komedie z policejního prostředí. Norsko není takové, jak si ho Dave představoval, a tak chudák doufá, že se mu podaří z něj zase co nejdřív zmizet...

Přepis titulků

Uspi ho a můžeme jít. - Cože? - Prostě ho vezmi po hlavě. - Tak už ho proboha prašti! - Dělej. - Je v kómatu. To se ti fakt povedlo, Dave. - Jo, to se ti povedlo. Skvělá práce. Překlad:SolamBee www.videacesky.cz DETEKTIVOVÉ Z MALOMĚSTA: ODDFJORD Jsi zatracená teroristka! Tomuhle říkáš kafe?

Musíš mě odsud dostat, je to banda šílenců. No dobře. Momentálně je volná pozice v městečku Ackley ve Wisconsinu. Příjemné město, asi 500 obyvatel, ale tu práci dostaneš jedině s doporučením od svého současného nadřízeného. Je to sedm lžic kávy na konvici. Ne pět, ne šest, ne osm. SEDM! Můžete mi alespoň slíbit, že se od teď budete snažit trochu se krotit? Co by se tak mohlo stát... Terorista!

Ne! Ne, ne, je to... Chlapi! Chlapi... K zemi! K zemi! - A máme ho! - Ne!!! Vstávej! - Cos chtěl vyhodit do vzduchu? - Nic. - Pojďme to z něj dostat mučením! - Tohle je šílený. - Dostaňme ho odsud, než se šéf...

- Co se to tu děje? - Chytili jsme teroristu! - Ne, ne, ne! Nechytili! Jde o nedorozumění, jen proto, že je muslim, přece ještě není terorista. - To vůbec nesouvisí s tím, že je muslim. - To je rasistické, Dave. Ve volném čase rád stopuju trolly na netu a z jeho avataru jsem poznal Jana Olava Kyrreho z norského Bergenu. Je součástí takzvané "Frakce fanoušků Applu" vyzývající ke svaté válce proti všemu PC. Proboha!

Nepotřebuju flash! Takže... to, že někdo vypadá jinak než my, ještě neznamená, že je to terorista. - Jasné? - Jasné. Jasné, Dave? Jasné.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já tomu nerozumím. To byla nějaká sranda ?

188

Odpovědět

i když jsem všechny díly viděl, tak se pořád směju :D

180

Odpovědět

Jako vždy BOŽÍ !!!! :3

190

Odpovědět

Nevíte někdo jestli je někde na youtube ta bombová závěrečná písnička na konci? :D

180

Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0Díky moc :)

180

Odpovědět

+BugHer0BTW, mohli by jste to rovnou přeložit :D

180

Odpovědět

Ale mě je ho tak líto :D

190

Odpovědět

I DON'T NEED FLAAAAAAAASH! :D

191