Datarock zabíjí pirátySTD: Oddfjord (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:4 360

Už z názvu je jasné, že tentokrát bude hrát větší roli i slavná norská skupina Datarock, jejichž píseň Gloria slýcháte na konci každého dílu seriálu. V Oddfjordu zločin jen kvete a policie neví kam dřív. Že všechno nedopadne úplně ideálně, to je nám jasné. Stejně jako to, čí je to vina...

Přepis titulků

Ahoj, všichni! Od mého posledního videu už uplynulo dost dlouho a za to se omlouvám, ale... je ze mě rukojmí!!! Tohohle chlápka. - Je to trochu sexy, ne? - Odhoď ten nůž. - Jasone, Jasone... - Odhoď ho! Potřebuju alespoň jednu fotku pro svůj blog! Jasný?! Proč máš tu masku?

Proboha! Právě probíhá 164, chtějí tam všechny lidi, takže pohyb a do aut! - Rychle, rychle! - Co je 164? - Pirátství! - Rychle, Dave. Nastup si do auta. - Ale co...? - Do auta! No dobře. Ježíši! - Ani hnout, ty zmetku! - Ani hnout! Zmetku?

Překlad:SolamBee www.videacesky.cz DETEKTIVOVÉ Z MALOMĚSTA: ODDFJORD - Pojďme se pokochat pohledem. -Počkej chvilku. Našel jsem zdrojový signál za pomoci malování a solitairu. - Seeduje to ještě někdo. - Odkud? Z policejní stanici. Dave! - Můžu vám nějak pomoct?

- Dalo by se to tak říct. Co potřebujete? Potřebuju, abys umřel. - Cože? - Kradl jsi moji hudbu, Dave. Já hudbu nepirátím! Zvedni to, Dave! Zvedni to! Dobře, přiznávám se, ale plánoval jsem zaplatit. Zatracenej piráte. To by tě zabilo koupit si kazetu, Dave? Ne, ne, ne, časy se mění a vaše obchodní praktiky jsou strašně zastaralý.

Na... na... naser si, Dave. Potřebuju ránu, potřebuju ránu... Dnešní srdcervoucí záběry z Oddfjordu poté, co Datarock zrušili svůj koncert na Dnech Oddfjordu. Tento muž je zodpovědný za to, že byl zpěvák skupiny, Fredrik Saroea, střelen do zad a hospitalizován. Městská rada opět najala skupinu Limahl Tribute, která byla hlavní atrakcí festivalu posledních šest let.

Co?! To on se snažil zabít mě. Zatraceně, Dave! Jestli budu ještě jednou muset poslouchat ten tvůj Nekonečný příběh... Tohle je tvoje poslední varování. Posereš ještě něco, a s tím místem ve Wisconsinu se můžeš rozloučit! Co říkal? V domově důchodců se děje něco nekalého. Jděte tam a najděte důkazy.

Žádný střílení! Máš padáka!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

vysledovat pomoci malovani a solitaire :D to je umeni :D

210

Odpovědět

Pirátství je zločin :D

190

Odpovědět

Asi si tu znělku pujdu stáhnout....to mě snad nezabije :D

210

Odpovědět

Toto nie je Oddfjord, toto je dnešné USA. 5000 rokov za pirátstvo!

190

Odpovědět

Já je prostě žeru. :D

200