Únos ve školeSTD: Oddfjord (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:4 031

Náš policejní tým tentokrát řeší zapeklitý případ únosu malé holčičky a proto se rozhodne nastražit na únosce přímo ve škole past. Jak to ale dopadne, to asi neuhodnete...

Přepis titulků

Takže... koho z nich bys unesl nejradši? - Já přece... - Odpověz, Dave! Musíš začít myslet jako únosce. Překlad:SolamBee www.videacesky.cz DETEKTIVOVÉ Z MALOMĚSTA: ODDFJORD ZMRZLINA ZDARMA Tohle je hloupý. Unesli tu holčičku, Dave.

Jo, a abychom našli únosce, musíme sem zapadnout. A co je víc nenápadné než auto se zmrzlinou? Děti zmrzlinu milují. Buďte ve střehu. Hledáme bílého muže, čtyřicátníka, který se nejspíš vydává za někoho s autoritou. Promiňte, děsíte tu děti. Únosce! - Odhoď zbraň! - Ani hnout! - Chcípni! Co to sakra děláte?!

To není únosce! Pracuje ve škole jako ostraha! - To není únosce? - Ne!!! Jedna chybička a ty na nás hned ječíš. Nemám rád, když na mě lidi ječí. Ty jo? Mě to štve. Ahoj... holčičko. Dobře. Takže... kde jsi viděla toho únosce? Tady?

Nikdo tu není, je prázdná. Počkat! Tím únoscem je ona! Tohle jsem našli. TANČÍCÍ KRÁLOVNA? Ve škole mají ve čtvrtek taneční soutěž. Chtěla se zbavit konkurence, aby ji zvolili královnou. Dokonce vydírala rodiče oběti, aby jí koupili nové šaty. Když si uvědomila, že jsme jí na stopě, chtěla se nás zbavit jednoho po druhém.

Odhoď zbraň, slečinko. Za odvahu tváří v tvář nebezpečí ti uděluji tuto Medaili cti. Jen tak dál, a dostaneš tu práci ve Wisconsinu. Za odvahu? To my ten případ vyřešili. Hlídej si záda, Dave. Hlídej si záda. Jedeme lidi, všichni nasedat. Rychle do aut. Pohyb, pohyb!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U detskyho piskoviste s lopatickama - to nema chybu

220

Odpovědět

Jsem čekal kdy řeknou. Medaili cti že praštil holku?

192

Odpovědět

Ten konec mě dostal :D

192