Čekání na FlavienaSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 391

Partička z kanálu Golden Moustache se tentokrát chystá vyloupit banku.

Přepis titulků

Kde je ten Flavien? Říkal, že nestíhá. Omlouvá se. To je na hovno. Vždycky když něco podnikáme, přijde pozdě. Fakt mám zůstat v autě? Jo, Priscillo, fakt máš zůstat v autě. Nechci, aby tě tam někdo poznal. Já chci čurat. Baf!

No tak, úsměv! Mám kafe. Pro ristret-Tonyho tu máme ristretto. Pro Pris frappucino. Pro mě karamelové macchiato. A tohle je pro tebe. Něco slaného. To myslíš vážně, ty jména? No a? Aspoň víme, čí je který. - Jdeme vyloupit banku.

- A? Řekls naše jména v kavárně. Vedle banky. To ti neva? Je věčně nespokojený. Kde je Flavien? Mám pro něj latté, vystydne mu. O Flavienovi nechci ani slyšet. Začínám z toho šílet. - Proč to vůbec děláme s tím pitomcem? - Protože to byl jeho nápad? Jo. Jo, asi máš pravdu. - Flavien píše.

- Co vzkazuje? - "Za chvilku jsem tam. Máte všechno?" - Nemáme jeho. Do hajzlu! Masky. Nemáme masky. Já věděl, že jsme v prdeli. Nepanikařte, myslel jsem na všechno. Hádejte, co mám! Mám politiky! Říkal jsem si, že to bude originální. Tady máš. Počkej, já myslel, že Francis Lalanne je zpěvák. Tak to teda ne. Nebudu loupit s Francisem Lalannem na hlavě. - Ne!

Poslouchej... - Vždyť by to bylo boží! - Do prdele, Jean-Luc! - Kdo? - Kolega. Rychle, schovejte se. Asi se počurám. Ať jde pryč. Zbav se ho. - Jak se máš, Pris? - Jde to. Ahoj! Stýskalo se ti po práci, že jsi tady? - Jo. - Poslyš... - Zachoval bych se stejně. - Co? Je to hnus, co ti udělali.

Že tě vyhodili. Dřeš pro ně deset let, navíc musíš živit manžela a děcka... - Chtějí vyhodit i další. - Myslíš? Jak to děláš, že to bereš tak v klidu? To já... To já bych... já bych dělal... Věci... co nejsou cool. Jako co? Zatím mě nic nenapadlo. Ale myslím, že by se přede mnou měli mít na pozoru. Jasně.

- Francis Lalanne? - Jo. - Francis Lalanne! - Můj nápad. Ubližujem si. Láska, ta bolí. Semínka jíní zasíváme. Bouchají dveře a já už mám dost.

Když se milujem, je to jen klam. Miluj se se mnou. Miluj se se mnou. Miluj se se mnou! Dost bylo války. Nechci se milovat, jen sranda. Koukáš na mě... no nic. Tak se měj.

Už musím jít. Ta schůzka v 8:40... - Jo. - Tak ahoj. - Ahoj! - Ahoj! - Viděl nás, musíme ho zabít. - Hrabe ti? - Proč jsme si asi koupili masky? - No jo. A to byly můj nápad. Musíme jít. Transport určitě přijede přesně. Uděláme to jak loni o prázdninách. Vykašleme se na Flaviena.

I když to bude problém. Kdo se postará o sejfy? Já. Já to zvládnu. Nebudu mluvit. Postup znám, zvládla bych to poslepu. - Fajn. - Tři kliknutí doprava. - Tak jo. - A dvě doleva. Dobře, v pohodě. Co tam děláš?

Už jsem musel. Proboha. Do latté? Tak jo. Nasaďte si masky. Párty začíná. Dobrý den. Musíte odjet, budeme tu zasahovat. Dobře, to není problém.

Co se děje? Nějaký problém? - Nějaký pošuk přepadl banku. - Zasranej Flavien. Do háje. A víte kdo? Já jsem tam totiž pracovala... Nějaký Jean-Luc. Zrovna ho vyhodili, asi to neunesl. Co tu vůbec děláte? - Nic.

Čekáme na kámoše. - Jedeme na dovču. - K moři. Nemáte náhodou kafe navíc? Ne, všechno jsme vypili. - Jedno tam totiž vidím. - No, ono už je vlažné. - To je fuk. Po dnešku... - Ne, ono totiž... Totiž... není to moc dobré kafe... Tady máte. Díky, jste hodný. To je robusta?

- Ano. - Ano. To bodlo. Hned se cítím líp. Dny jako dnešek... Tak šup, jeďte. Nashle. Tak šup! Mě neposlechne. - Tohle dělám poprvé. - Mluvte do tohohle a zmáčkněte tohle. Fajn.

Jeane-Lucu! Tady Francis! Miluj se se mnou! Dost bylo války. - Řekněte mu, že dost bylo války. - Znám text svojí písně. Dost bylo války. Miluj se se mnou, Jeane-Lucu! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:-D Za mě tedy plných 100% ! Děkuji! :-D

20

Odpovědět

Příliš dlouhý skeč...

12

Odpovědět

po dlhsej dobe video na 100 percent

33