Jak vám mohu pomoci?Suricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:12 838

Dobrý prodavač vám vždy pomůže splnit vaše přání. Ať už si přejete cokoliv.

Přepis titulků

- Dobrý den. - Dobrý den. Prosím vás, hodí se tohle lano na dělání uzlů? Je dost silné, jaké uzly myslíte? No, myslím smyčku. Bez problému. A udrží to lano váhu 70 kg? Ukažte, podívám se. Myslím například váhu člověka.

Udrží jednoho člověka? Udrží až 500 kg, takže se nebojte. Ale musíte ho uvázat k něčemu pevnému. Uvážu ho k trámu v bytě. Nábytek tam není, všechno si odvezla. Výborně. To bude držet. Fajn. A stoličky máte? Ty, co se převrátí, když do nich kopnu?

Stoličky jsou tam na konci uličky. Děkuju. A když přidáme váhu viny ze zklámání rodiny a ztráty blízkých, bude to držet? To nevím, musíte to zkusit. Dobře. Tak já to vyzkouším. Pěkný den!

- Ne, počkejte! - Ano? Stoličky jsou vlevo. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na začátku jak pozdravil, tak sjem si říkal "To je dabovaný?". Jsem místo Bon joure slyšel "Můžu?" (normálně to tak používám místo, můžu se zeptat?). Pustil jsme si to třikrát a slyšim to furt. :)

60

Odpovědět

Tak tohle bylo super. :-D

60

Odpovědět

A zaměstnancem měsíce se stává...

580

Odpovědět

Nějak jsem nepochopil, proč je to od Suricate... myslel jsem, že dělaj vtipný videa. Jako ano, ptát se, jestli se na takovymhle provaze dá udělat smyčka a jestli udrží 70kg, je celkem vtipný, ale určitě ne natolik, aby si to zasloužilo video... ta snaha upoutat na sebe pozornost, aby se mu pokusil vymluvit sebevraždu je spíš směšná, ale taky né natolik, aby si to zasloužilo video... proč by ho to mělo zajímat? Nevim. Nepochopil jsem to. Kdybych tam prodával, tak se určitě zachovám stejně.

1357

Odpovědět

Každý má své problémy v životě...a tyhle lidi přímo nesnáším, jen čekají, až je někdo poplácá po zádech a polituje...jasně, má to těžký, ale kdo ne

1423

Odpovědět

tvl trosku cerny humor ale proc ne ze:)

291

Odpovědět

Konečne správny zamestnanec. Snaží sa pomôcť a nesúdi vás :)

1260