Skutečně ji miluješ?Suricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:12 526

Co všechno byste byli ochotni udělat pro někoho, koho milujete?

Přepis titulků

MOJE ŽENSKÁ - Ano? - Same, udělala jsem blbost. - Musíš se hned vrátit domů. - Uklidni se. Co se stalo? Haló? Jessico? Jessico! Co se děje? Co se stalo? Asi jsem někoho zabila. - Cože?

Koho? - Nemůžu o tom teď mluvit. Musíš mi pomoct zbavit se těla. Je ve vaně. - Blázníš? Řekni mi, co se stalo. - Říkám ti, že o tom nemůžu mluvit! - Dobře, zavolám policii. - Ne! Půjdu do vězení. Nemůžu jít do vězení! Same. Myslela jsem, že mě miluješ. Dobře. Dobře, pomůžu ti.

To zvládneme. Obejmi mě. - Tudy neprojde! - Projde! - Ne, neprojde! - Projde, vidíš? - Proto nám to tak klape. - Neštvi. Neprojde. Dobře, projde. ZÁKAZ KOUPÁNÍ Na tři, dobře?

Raz! Dva! To ona, to ona! Bravo, bravo, výborně, Jessico. Samuel vás miluje natolik, že je ochoten hodit mrtvolu do kanálu. Úžasné! Samueli, co tomu říkáte? Bez komentáře?

Dobře. Je mi ctí vám jménem pořadu Skutečně ji miluješ? darovat částku 10 000 eur! Lásko, miluju tě! Nejkrásnější den mého života. Vezmeš si mě? Skvěle. Chcete-li také vědět, zda vás partner skutečně miluje, pošlete nám SMS na číslo 74343 nebo nám napište na Twitteru, #skutecnejimilujes. Hezký večer a zase příště!

Příště v našem pořadu uvidíte: "Zlato, snědla jsem tvého otce." Zlato, snědla jsem tvého otce. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu jsem čekal nějakou citovou vyděračku, že nakonec bude ještě on za blba, že jí pomáhá blbě a nenese mrtvolu dobře, atd. :D
Ale i tak dobrý. :)

Mimochodem, tohle umělé testování lásky jsem zažil a není nic horšího. A ženy to dělají často, byť třeba nevědomky.
Pro ženy: Obrovsky to podkope důvěru muže ve vás a připomíná to pohádku o pasáčkovi a vlcích. Až opravdu půjde do vážného, už nebude vědět, zda ho znovu nezkoušíte. ;)

90

Odpovědět

Inu, čekal jsem to, ale stejně mě potěšilo, že jsem se trefil...

51

Odpovědět

Myslím, že rodinné oslavy a návštěvy příbuzných se tomu někdy minimálně vyrovnají.

380

Odpovědět

Moje ex mě kdysi pomocí citového vydírání donutila jít s ní do kina na Twilight. To, že jsem zůstal až do konce byl, podle mě, důkaz opravdové lásky. Mít na výběr, tak raději uklízím mrtvolu.

1030

Odpovědět

Moja ex si kvoli citovemu vydieraniu vymyslela pribeh, ze ju niekto uniesol a volala mi, ze nevie kde je. True story, ale vazne..

181

Odpovědět

+FoxholeJá měl tu blbost s upírama s přítelkyní rád :D viděl jsem 2 díly a dvakrát jsem si užil nádhernýho šlofíka.

170

Odpovědět

+KubíkJá usnout nedokázal, i když jsem se nudil přímo k chcípnutí. Od té doby jsem určil jasný pravidlo: "na upírské filmy koukám jen, když jsou o tom jak je zabít, ne jak je o****t".

300

Odpovědět

Do kina je dovolené brát si nafukovací přýtelkyni ?

89

Odpovědět

Ja čakal že to baba urobí tak, že to na koniec bude jeho vina a pôjde do basy on.

292