Táta - Vánoční reklama Edeka

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:6 944

Že bychom měli trávit Vánoce se svou rodinou, nám připomene tato reklama obchodního řetězce Edeka. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Ahoj tati, to jsem já. Ahoj dědo! Volám, abych ti řekla, že letos na Vánoce nepřijedeme. Příští rok už to určitě vyjde. Veselé Vánoce, tati. - Brzy se uvidíme. - Veselé Vánoce, dědo! Uplynul den, pak další týden, chtěla jsem si splnit svůj sen.

Vzdálila jsem se od domova, chyběla mi však láska tvá. Život je píseň neveselá, bez tebe slova postrádá. Nezapomněla jsem na tebe a teď mi scházíš. Domov není jen střechu nad hlavou mít, domov je tam, kde s tebou můžu být.

Jak jinak bych vás zase viděl všechny pohromadě? Tati. Domov je jen tam, kde s tebou můžu být. Překlad: Zarwan www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Right in the feels ;(

231

Odpovědět

Kdyby mi někdo takhle nafingoval smrt, asi bych se pěkně naštval.

302

Odpovědět

Pěkné videjko, Skutečnost je taková, že plno Němců (policistů) bude na Štědrý den venku jen proto, aby se starali o chudáčky imigranty. A ještě se na mnoha místech v Germánii budou rušit ohňostroje na Silvestr, aby jim to nepřipomínalo traumata z války...

1744

Odpovědět

Pravda je taková, že 31. a 24. prosince budou venku a na nohou miliony lidí, kteří budou místo oslav v práci. Policisté, hasiči, zdravotníci a další. Bude jich ještě víc než obvykle, aby byli k dispozici kvůli lidem, kteří se ožerou jak dogy a ublíží sobě nebo jiným. Nebo si hrají s pyrotechnikou, a utrhnou si ruku nebo zapálí dům. Nebo udělají v rámci oslav nějakou jinou zhoubnou koninu. Práce těchto lidí (míněni opět hasiči, policisté a zdravotníci) je hodna naší nejvyšší úcty. Na rozdíl od činnosti otravných internetových trollů, kteří nemají na práci nic lepšího, než se snažit psaním různých podivně formulovaných spamů zkazit ostatním náladu. Takoví trollové si zaslouží naši lítost, ale ne tu soucitnou, takovou tu nadřazenou lítost, která není dobrá, ale oni si o ni sami říkají. Jsou totiž neskutečně ubozí.

6411

Odpovědět

+komunardby me zajimalo kde vzniklo "ozrat se jak doga":D

121

Odpovědět

Souvisí to s velikostí psa. Je to velikej pes a proto se to používá v přirovnání s velkým ožráním. Proto se se také říká ožrat se jako kůň.
Pokud tohle nestačí, kdysi byla jedna doga a ta se ožrala tak moc, že měla navěky ostudu a kdykoliv se někdo tak moc ožral, hned se říkalo, že se opil jako tamta doga...

82

Odpovědět

Myslenka pekna, ale neprakticka.
Treba ja mam rodice rozvedene, z kazde strany nazivu jen jednoho prarodice , sestru co se se zbytkem rodiny nestyka a nikdo z nich nechce byt na vanoce sam.

A ja se z toho mam posrat? Nez aby mi to zbytek vycital, ze jsem travil stedry den s nekym jinym, tak se radeji chodim do non stopu na cely den poradne opit.

3410

Odpovědět

Tak ty seš duševní troska. O těch tu jsou jiná videa.

1317

Odpovědět

Si pis. Poradne si vylejt palici :D Kdyz se rozvedli tak at si naserou.

Si pust Zkurveny vanoce od Reznika :D

61

Odpovědět

Hm...já se ale zase dokážu úplně vžít do těch rodičů co chtěli zůstat doma... 23.ještě musí do práce, přijdou utahaní domů, ještě je potřeba nastrojit stromeček, zabavit děcka, všechno únavný. 24. teprve dodělají stromeček a chtějí trochu klidu na sebe s rodinou. A pokud děduško bydlí někde úplně jinde (tzn třeba 4hodiny cesty), tak to by znamenalo buď ráno jet tam (všichni nevyspalí) a pak večer zpátky (unavení po celým dnu řídit + by si chtěli dát skleničku když už slaví + sváteční řidiči na cestě). Nebo tam přespat - ale zase děduško může mít malej byteček, kam se s několika děckama prostě nevejdou. Takže si chtěli udělat vánoce v klidu, s děckama. Je mi jasný že dostanu milion mínusů, ale prostě občas se na to chce dívat i z druhý strany, ačkoliv to není ta strana "ťuťu ňuňu růžovoučká"

267

Odpovědět

Vy strojíte stromeček až 23?

Jako jasně, chápu kam míříte. Ale zase to jsou spekulace, viděli jsme dvě minuty života fiktivní rodiny. To je na nějaké "dívání se z různých stran" málo. Nevíme, jaké obtíže museli kvůli tomu překonávat, ale taky nevíme, jestli se s tím tátou nevidí třeba třikrát do roka, a potom má taková událost větší váhu. Myslím, že to nemá cenu takhle rozebírat.

612

Odpovědět

+komunardStroj si stromek třeba v srpnu komurande. Já ho teda strojím 23. prosince.

171

Odpovědět

+komunardMy ho vždycky strojili až 24. ráno...

161

Odpovědět

Tak muzou dedusku pozvat k sobe ne?
Je prece normalni si na stari vzit rodice k sobe..

a my teda zdobime stromek a delame jidlo (krome salatu) prave az 24.
teda mi rodice.. ja 24. trcim dopoledne v praci.

Mame velkej barak, mam rodice rad. tak ziju s nima - byt v jinem patre.

80

Odpovědět

A co takhle pořádat oslavu u toho, kdo má největší byt a je ochotný jej na Vánoce s rodinou sdílet a pokud prarodič bydlí tak daleko, tak pro něj přijet třeba den předem? A přijet pro něj může kdokoliv. Kdo chce hledá způsoby, kdo ne, hledá důvody. Vím, že to jde, protože to tak vidím u ostatních rodin (i u nás to ještě nedávno nebýval problém).

Každý rok se u nás řeší výzdoba, dárky, někdy téměř umělé navozování atmosféry, ale ta pravá podstata mnoha lidem (a i to několika členům mé rodiny) uniká - aby se všichni zas sešli jako jedna rodina. Já nejsem flegmatik, ale vím, že jednou přijde den, kdy už bude pozdě.

Ale třeba je to subjektivní a každý to má jinak... Nebo tak to alespoň vidím v komentářích. A možná to tak mají lidi, co už mají nějaký věk za sebou nebo jim to je ukradený.

No, mně je 21 a pro mě je to video touché.

20

Odpovědět

Hurááá! Náš Deduško nie je mŕtvy :) Je to len manipulatívny sociopat :)

1351

Odpovědět

tak tohle me opravdu nechytlo a to jsem hodne sentimentalni! Nejak mi to prislo tezko uveritelny. Kazdy vi, ze rodina ma byt o Vanocich pohromade, kor na Stedry Vecer. A ze by zrovna takhle velka familie nechala chudacka dedecka samotnyho rok co rok, no nevim nevim..:)

210

Odpovědět

Když už vánoční reklamu, tak tuhle
https://www.youtube.com/watch?v=jb32Ego033o

250

Odpovědět

Já jsem celou dobu čekal, že se to nějak zvrhne. Asi jsem zvrácený :D

10

Odpovědět

Z toho jsem se az rozbrecel... smichy, pac co bude delat dedek, kterej neumi na pocitaci, a pero se mu nepostavi pokud nesezere kila viagry, na PornHub?

20

Odpovědět

pěkné :)

20

Odpovědět

Nevim, tohle se mi fakt nelíbilo... na jednu stranu je sviňárna, jak na něj serou... ale nakecat jim, že je mrtvej, to je trošku moc.

138

Odpovědět

Proto lidstvo si na Vánoce zaslouží jedinou věc a to vyhlazení :) Lidstvo je holt nepodařený experiment :)

612

Odpovědět

+Ehokonečně slovo chlapa a pod stromek dětem přinést podkožní nemoce

111

Odpovědět

Opět další klasické sentimentální vánoční video jakoby toho...ale vážně, konečně pointa byla skvělá, a docela mě dojala:-) Sakra, ničíte mojí melancholii. Ale jak zmínil komunard, písnička poněkud stupidní.

32

Odpovědět

Dobrý trik.
Ale moc se mi nelíbila ta písnička. Slova moc popisná, hudba moc sentimentální. Jako bychom dle tvůrců nebyli schopni pochopit myšlenku tohohle jednoduchého a triviálního příběhu už z něj samotného.

513

Odpovědět

Pitomí ninjové ... zas mi tady krájej cibuli či co ... jdu radši zmlátit psa nebo tak něco.

615

Odpovědět

Nakopej i kočku!

41

Odpovědět

Krásné a zároveň smutné a depresivní.

151