Aaron PaulThe Late Show with Stephen Colbert

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:5 442

Aaron Paul se rozpovídá o svých hereckých začátcích a přijde řeč i na jeho legendární roli Jesseho Pinkmana.

Přepis titulků

Přivítejte Aarona Paula. Jak se vede? - Super obecenstvo. - To ano. Lidé milují Aarona Paula. Taky vás mám všechny rád. A proč by taky neměli? Už jsme se dříve potkali a ty víš, že jsem tvůj fanoušek, protože Perníkový táta byl první seriál...

První seriál, který jsem viděl najednou a svoje poprvé se nezapomíná. - To oceňuju. - Je to pocit intimity. Strávili jsme spolu spoustu času, akorát jsi to nevěděl. Křičí na tebe lidi pořád: "Věda, zmrde." Každý den. Každý den mi někdo řekne zmrde, opravdu. Věřte tomu nebo ne, ale je to pravda. Je to super.

Tvůj nový seriál se jmenuje The Path a je o náboženství, zmrde. Je o něco jiný... Tvoje rodina byla věřící, že ano? Baptisté. Jo, to je pravda. Vyrůstal jsem v Idahu. Můj otec byl jeden z hlavních představitelů. Jak se stane baptista z Idaha hercem? To nezní jako zjevný osud. Už od mala jsem byl posedlý filmy.

Začínal jsem na filmech Stůj při mně nebo Rošťáci. Díval jsem se na ně znovu a znovu. Fanoušci Rošťáků. Tehdy jsem začal šetřit, abych se mohl přestěhovat do Los Angeles. Bylo mi asi 12 let. Je pravda, co jsem slyšel? Těsně předtím, než jsi dostal roli v Perníkovém tátovi, byl jsi úplně na dně?

Jako herec jste někdy nahoře, někdy dole, zpočátku hlavně dole, aspoň pro mě. - Okolo 95 % herců je nezaměstnaných. - Jo, to je pravda. Je to něco, co se bojíš říct rodičům. Nikdy jsem nechtěl dojít do bodu, že budu muset žádat svoji rodinu o peníze. To byl můj sen, být hercem. Takže těsně před Perníkovým tátou jsem měl problémy zaplatit nájem, nevěděl jsem, kdy mi přijde nějaká výplata. Takže jsem musel svoji rodinu požádat o pomoc, za což jsem se styděl. Bylo mi okolo 26, 27 let, neměl jsem žádné peníze a tehdy se mi dostal do rukou scénář k pilotnímu dílu.

Věděl jsem, že o tu roli musím bojovat. Nakonec mi ji dali. Vrátil jsi jim pak ty peníze? Jo, zaplatil. - Musel ses pak cítit dobře... - Jo, měl jsem z toho dobrý pocit.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čapí hnízdo není tunel!

00

Odpovědět

To není Babiš, ne? Ale i tak, tady úryvek z článku:
"Mladá fronta si kupuje návštěvnost, kterou chce proměnit na peníze především prostřednictvím reklamy. Podle NetMonitoru je nejnavštěvovanější server VideaČesky, jehož sledovanost se pohybuje kolem stovky tisíc unikátních uživatelů měsíčně."
Takže se máme na co těšit...:-D Nejdřív prodej týpkům, co říkali, že reklamu nebudou dávat a najednou byla všude a teď majitel, kterej to kupuje jen aby z toho vytřískal...Trochu se to nepovedlo

35

Odpovědět

Odpovědět

Mladá Fronta Dnes vs. Mladá Fronta... UTFG :P

30