David SchwimmerThe Late Show with Stephen Colbert

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:7 676

David Schwimmer a Stephnen Colbert jsou staří známí, kteří spolu chodili už na vysokou. Spíše nostalgický rozhovor popisující Daveovi začátky, ve kterém se dostane i na jeho "nový" seriál Lid vs. O.J. Simpson (American crime story), kde si zahrál Roberta Kardashiana.

Přepis titulků

Prosím přivítejte Davida Schwimmera. - Ahoj Davide Schwimmere. - Čau Stephene Colberte. - Jsem moc rád, že jsi přišel. - To i já. Pro ostatní, kteří to nevědí, chodili jsme spolu na vysokou. Jo, chodili. - Studovali jsme divadlo. - Ano. Tehdy tomu říkali Škola mluvení. Dokonce máme i důkaz...

Tohle je naše společná fotka, byli jsme v improvizační skupině. Jo... Nevtipné bahenní piraně jsme se jmenovali. Můžete nás prosím zabrat... Kdyžtak to ještě trošku přibližte, jestli to půjde. Tady je David Schwimmer. Tady je Stephen Colbert. Měl jsi vlasy, které by se líbily Kylo Renovi.

Neskutečné. Kdy ses jich rozhodl vzdát? Myslím, že v posledním ročníku na vysoké. Ostříhal jsem si je kvůli vystoupení. S něma by tě nevzali? Bylo třeba je i hodně udržovat. To věřím, všechny ty přípravky, to musí dát zabrat, zvlášť herci, který se snaží prosadit. Když jsi dokončil školu, musel jsi taky pracovat v restauraci?

Rozhodně. Myslím, že to jsme měli společné, že jsme pracovali v různých restauracích v Chicagu, živil jsem se tím asi 7 let, jmenovalo se to Ed Debevic's. - Opravdu? Pracoval jsem pro stejného chlapíka, jmenovalo se to tam Scoozi. Jo, pamatuju si, když jsem tam přišel. Já si to taky pamatuju. Žárlil jsem na tebe, protože už jsi dostal nějakou práci v Hollywoodu.

"Já nemám práci a David Schwimmer už ano." Jo, říkal jsem si, proč moje polévka chutná divně. Bylo v ní něco Colbertovského. Nemůžeš mi nic dokázat, byl to velmi hluboký talíř. Pojďme přejít k hlavnímu tématu. Hraješ Roberta Kardashiana. Znám to příjmení. Takhle jsme se k nim původně dostali, přes Roberta, který byl O.J. přítel. Byli to přátelé.

Ale jak se znali? Bylo to z USC fotbalu, znali se asi 25 let, už před soudem, byli to dobří přátelé. Šli si na svatbu za svědka, jezdili spolu s rodinou na dovolenou, taky spolu podnikali, Robert byl právník a pak, když se to semlelo, Robert byl požádán, aby O.J. obhajoval. Robert Shapiro ho chtěl mít na svojí straně, byl v soudní síni každý den.

Byl tam každý den, navštěvoval O.J. ve vězení. Je těžké uvěřit, že už je to 20 let. Tehdy se vysílala 1. řada Přátel, že jo? Věnoval jsi tomu v té době pozornost nebo tě to nezajímalo. Soustředil jsem se na sebe. My dva se známe z vysoké, ale taky z divadla v Chicagu. Jsi jeden ze zakládajících členů skupiny Looking Glass. - Jo. Pokud někdy budete v Chicagu a budete chtít vidět něco skvělého, běžte se podívat na Looking Glass.

Neexistuje žádná jiná skupina jako oni. Úžasné, neskutečné, že něco takového existuje. Něco takového nikde v USA nenajdete. Stále vystupuješ naživo? - Jo! - To jsem nevěděl. Známe tě jako pana slavného... - V divadle, jo...

- Měl jsem nějaké představení před pár lety tady v New Yorku s názvem Detroit. Taky hraju a vystupuju se svojí skupinou v Chicagu, když je zrovna čas. Miluju to, není nad živé obecenstvo. Pocházíš z Los Angeles? Narodil jsem se v Queensu, ale vyrůstal jsem po celém L.A. - Chvíli jsi žil i v Chicagu, že jo? - Jo... Kdybys měl porovnat New York, Chicago a Los Angeles, máš oblíbené? - To bych neřekl...

- Jsme v New Yorku. Přestěhoval jsem se tu asi před 12 lety a rozhodl jsem se tu usadit a založit rodinu, takže moje oblíbené místo je New York. Tihle lidé tě za to mají rádi, hlavně se nikdy nestěhuj do Iowy. Začínali jsme v improvizační skupině spolu... - Jo, to ano... - Užíval sis improvizaci? Budu upřímný... a tohle je pravda, nikdy jsem se Stephenem nedokázal držet krok. Tvoje mysl je neskutečně rychlá, já byl víc jako...

Byl jsem vděčný, že v té skupině můžu být s tebou, protože jsem si uvědomil: "Přesně proto to dělat nemůžu." Byl to důkaz, že mám jít dělat herectví, ne improvizaci. Víš, co si pamatuju? Tys byl taky velmi nadaný a pamatuju si, že během 1. a 2. ročníku si na sobě pracoval... - Pamatuješ si to? - Ano. - Přes léto si na sobě pracoval jako šílený. V prváku jsi byl normální, ale ve druháku: "Kdy se Schwimmer takhle vymáknul." Bral jsi steroidy?

Můžeš se přiznat, kdyžtak to vystřihnem. Ne, vážně? Jak ses potom tak vymákl? Přes léto ti najednou začala být všechna trička malá. Díky, to oceňuju. My všichni, kdo jsme to mohli vidět, jsme to taky ocenili. Puberty jsem dosáhl až ve velmi pozdním věku, byl jsem malý a baculatý až někdy do 15 let a pak jsem se najednou vytáhl a strašně zhubl.

Byl jsem vysoký a hubený. Když jsem se pak dostal na vysokou, říkal jsem si, že bych měl začít cvičit. Kdykoliv, když pomyslím na nějaké cvičení, říkám si: "Bude to mít nějaký účinek?" Pak si ale řeknu: "Schwimmer to zvládl přes léto, přece to nemůže být těžké." Takže díky, že nám dáváš naději. Rád jsem tě inspiroval. - Dave, rád jsem tě viděl. - Já tebe taky, Steve. Pozdrav naše přátelé v Looking Glassu.

Lid vs. O.J. Simpson, premiéra dnes na FX. Hned jsme zpět.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po pár videiich s tímto týpkem musím souhlasit, že je opravdu velice nevtipný.

31

Odpovědět

bylo by fajn, kdyby nekdy nechal pustit hosta ke slovu :(

131

Odpovědět

tenhle moderator je desnejkokot vubec neni zabavnej a vubec to neumi. Uz aby ho zrusili.. do podzimu nevydrzi

124

Odpovědět

Nejzábavnější jsou jeho politické komentáře, v rozhovorech skutečně trochu zaostává.

100

Odpovědět

Tohohole slunickarskyho idiota uz neprekladejte. Neni vubec vtipnej, nevi jak mluvit s hostama a celkove je celej jeho porad jedna velka zumpa. Stejne jako ten blb John Oliver aka cuck milovnik vrazdicich znasilnovacu.

1043

Odpovědět

Já bych byl pro překlad "The Late Show with Staaph", to by byla určitě bezva p***l a taky Guinessův rekord v množství lidí se souběžným faryngeálním reflexem.

16