James Bond si pronajímá autoThe Late Show with Stephen Colbert

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:7 935

Pozvání Stephena Colberta tentokrát přijal sám James Bond alias Daniel Craig. Místo obyčejného rozhovoru, ale uvídte exkluzivní vystřiženou scénu z bondovky Spectre, ve které si zahrál i Stephen Colbert.

Přepis titulků

Vítejte zpět, jsem tady s Danielem Craigem. Jak už jsem říkal, tvůj nový film zbožňuju. Mám rád Jamese Bonda, ale jedna věc mi na něm vadí. - Co je to? - Pokaždé dostane krásné auto. Úžasná auta s vychytávkama, která pak okamžitě sešrotuješ. Takže? Bond pije hodně Martini. Proč by ti kdokoliv na světě svěřoval další auto?

Něco podobného jsme řešili i v novém filmu. Je to realističtější. Myslím, že tu máme ukázku. ŘÍM Potřebuju auto. Hned jsem u vás. Emilio, umyl jsi vnitřek toho Chevroletu Malibu? Myslím, že se v něm vyzvracelo batole.

Potřebuju auto, a to rychle. Jdou po mě zabijáci. Všichni máme něco na práci. Děkuji za vaši trpělivost. Vítejte v RentCo, nepronajímáme jen auta, ale také péči. Jméno? Bond. James Bond. To tady nemám. Možná jiné jméno?

Zkuste Q. Má to nějaké pokračování? Možná celé jméno. Dejte mi auto! Pane, pane, pane... Rozumím, že spěcháte. Pokud vám to nevadí, můžete mě pustit, ty vesty si platíme sami. Jak jste říkal, že se jmenujete?

Bond. Myslel jsem, že jste řekl Bound, omlouvám se. Ano, tady vás máme. Podíváme se na vaši historii. Tady se píše, že jste projel skrz budovu. Tomu se nedalo vyhnout. Jel jste s autem pod vodou. Trochu se namočilo.

Vjel jste s ním do ruské armády... Ale přivezl jsem ho zpátky s plnou nádrží. To je to jediné, na čem záleží. Mám tady Chevrolet Malibu, jak jste na tom s dětskými zvratky? Nevadí mi. Chcete dodatečné pojištění? Jo, radši jo. Chystám se vjet do sopky. Jen to vytisknu.

Tady to máme... Můžete se mi tady podepsat? A tady, tady, iniciály tady, tady, tady, tady... Tady jméno a první písmeno příjmení. A tady. Díky moc. Dáme vám kopii. Nechápu, proč je pořád používají.

Danieli, vypadá to úžasně. Gratuluju, ten film je skvělý. - Prosím, přijď zase. - Moc rád. Nemůžu přečíst, kdy má ten film premiéru, nemám brýle. Spectre jde do kin v pátek...

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že je to falešný jak nevim co. :/ Craig je znechucen hraním Bonda už minimálně od Skyfall a tyhle marketingový kolečka jsou fakt smutný, když člověk ví, co se asi přibližně děje za oponou.
Krom toho, že ten film skutečně "Amzaing!" není.

50

Odpovědět

proč se stephenem překládáte tohle? Má úžasný videa, kdy dělá něco podobného jako Oliver. Příjde mi, že by to padlo na úrodnější půdu než toto. :)

42

Odpovědět

Už jsou nějaké tohohle typu v konceptech, takže časem se určitě dočkáš.. :)

20

Odpovědět

To přece není James Bond vy bláhoví! James Bond je černovlasej britskej elegán, který srší vtipem, ironií, sexappealem a cynismem, nakopává p****e záporákům, což vždycky nezapomene okomentovat nějakou suchou, leč vtipnou poznámkou a pak si za pomoci nějakého super nadčasového udělátka od Q najde nejbližší cestu k nejbližší top ženský, aby jí ohnul...
... tohle je jen Daniel Craig co tváří jak Vladimir Putin při svých dnech, vtip a ironie je pro něj sprosté slovo, břišáky mu pověstný bondovský sexappeal nevybojovaly a místo peprné poznámky při zabití záporáka akorát zastřihá ušima a pokračuje v blbém čumění. No a nakonec místo postelové scény - fuj, ženská, odneste jí pryč :-D Jako, akční filmy s Craigem jsou promakaný, nechalo se na nich spousta práce a peněz - o tom žádná. Ale neni to Bond.

A Colbert je vůl :-D

1310

Odpovědět

Zcela nevtipne, nechapu jak muze moderovat takto vyznamnou show...

1011

Odpovědět

Takhle odsoudit moderátora na základě jednoho nebo pár videí není úplně fér. Stephen je v USA nesmírně populární, od roku 2005 až do roku 2014 moderoval mimořádně úspěšnej pořad The Colbert Report, kterej byl politickou satirou a strefoval se do známých politků a aktuálního dění mnohem dřív, než přišel na scénu třeba John Oliver. Odvysílalo se ho 1 447 epizod a vyhrál i celou řadu cen Emmy.

Zkus počkat ještě na jeho další videa, která budou cív zaměřená na politiku a aktuální dění a dej mu ještě šanci.

00

Odpovědět

+BugHer0Ze jsi to ty, tak mu sanci dam.

00

Odpovědět

asi hmm mam takovej pocit ze ten moderator v tom skeci zahral daleko lepe svoji roly zapujcovatel aut nez Daniel neco co mu vydelava na chleba.

121

Odpovědět

Asi mu tady nedali ani na ten chleba :-)

40