The Legend of Neil na předávání Streamy

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:3 083

Dnes se bohužel nové řady The Legend of Neil nedočkáte, ovšem jako náhradu pro vás máme aspoň tématický rozhovor s tvůrci z letošního předávání cen Streamy.

Přepis titulků

Kluci, máte 4 nominace na cenu Streamy, jaké to je? Je to opravdu super pocit. Nejlepší komedie, nejlepší scénář Nejlepší režie, s tímhle týpkem. A nejlépe vypadající. Rozhodně nejlépe vypadající. Neee, no tak, no tak.

Dobře a teď vážně. Jste větší fanoušek The Guild nebo The Legend of Neil? Nepříjmená otázka. Felicia Day tu není. Neuvidí to. Ne, ne, ona vidí všechno. Vidí prostě vše. - A taky hraje v The Legend of Neil.

- Ano, hraje. - Jo. - Jo. Jsem fanoušek obou. Jsou to svým způsobem mé děti. Jak jste pro The Legend of Neil získali tolik diváků? Počet našich fanoušků roste už hodně dlouho, také díky sociálním sítím. Když se někomu líbí náš seriál, pošlou ho svým přátelům. A ti ho pošlou někomu a ti taky. Přesně jako... Prostě...

platíme jim. Platit si diváky, to je super. Ceny Streamy a web televize hodně rozrůstá, Jak to vidíte za rok? - Možná na jiné planetě. - Já chtěl říct ve vesmíru. Jak jsem už říkal, myslím, že za 2 roky se budou Streamy předávat na Měsíci. To je skvělý nápad. Našli tam vodu, že?

Takže budeme mít chlast a budeme mít Streamy. Co znamená ta stuha? Na podporu neutrálnosti internetu. Aby nám... zlé příšery nevzali internet. A... a neměli bychom seriály jako The Legend of Neil nebo The Guild, kdyby nefungovala neutralita.

Já žádnou stuhu nedostal, takže vypadám jako pako. Takže jsi vlastně proti... Justine Batemanová ti dá přes držku. Rád jsem si s vámi povídal. Gratuluju ke všem nominacím a že máte svůj seriál raději než The Guild. Zpátky ke Kristen. Díky.

Překlad: Zoidy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybi zde titulky!

00

Odpovědět

Opraveno, díky za info!

10

Odpovědět

dalsi casti muzete tahat tady:
http://www.atom.com/channel/channel_legend_of_neil/

180

Odpovědět

Anonym: trochu moc práce ne ;)

180

Odpovědět

Zoidy: Ještě nestáhl :) ale Bywiffi video akcelátor nebo Tunebite 7

180

Odpovědět

Legend of Neil i The Guild jsou tusim free tudiz je klidne muzete stahnout a dat na youtube

180

Odpovědět

lol gud.. nevite nekdo neco o te bile stuze?

180

Odpovědět

Pokiaľ Ťa zaujíma ako to ťahám ja, tak cez firefox+firebug (asi bude treba aj flashbug) som stiahol XML playlist. A potom odkaz z playlistu stiahol pomocou RTMPDump-u.

180

Odpovědět

W.E.D. Můžu se jenom z čistě profesního hlediska zeptat, jakým programem jsi to stáhnul?

180

Odpovědět

To mi došlo ale můžu to tam dát třeba pod jménem "awserdgtewsgt89765" a na chvíli by to vydržet mohlo.

180

Odpovědět

Obávám se, že tam dlouho nevydrží. Smažou ti je kvůli porušování autorských práv.

180

Odpovědět

Můžu je bez problému upnout na youtube pokud máte zájem.

180

Odpovědět

Jo, jenže oni potřebujou, aby byli i někde jinde...

180

Odpovědět

Nerozumím tomu, dyť na jejich stránkách http://effinfunny.com/legend-of-neil/seasons?vid=8100&sid=3&tid=13 jsou už tři díly z třetí série... ?

180

Odpovědět

Kde si můžu vybrat svoji diváckou výplatu? :)

180

Odpovědět

Tak tak, sami ty díly nenatáčíme ;-) Kdyby byly vydávány 2x týdně, tak se o tom dá diskutovat, ale když ještě neměly premiéru, tak těžko.

180

Další