Časopis Cosmopolitan dokončil výzkumThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:7 096

Cosmopolitan je oblíbený časopis pro ženy. Ne všichni však vědí, že se časopis zasloužil o dlouholetý výzkum, který se věnuje především potěšení mužů. S jakými výsledky přichází tento dlouhodobý výzkum se dozvíte v dnešním TodayNow!

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Za chvíli přivítáme Julii Mariovou, autorku knihy o dietě s názvem "Vyserte se z podoby". Viděla jsi její fotky? Vypadá skvěle. Ta žena se vážně vysrala z podoby. Tento týden byl mezníkem pro ženy a vědu. Po dlouhých 120 letech výzkumu Cosmopolitan zjistil všechny způsoby, jak může žena obšťastnit muže.

Vážně něco. Nyní je tu s námi vedoucí tohoto výzkumu, doktorka Rachel Steinbergová. - Gratulujeme, doktorko. - Děkuji, Tracy. Přesně jsme zmapovali každou erotogenní zónu na mužském těle. Díky těmto zkušenostem se budou vašemu muži třást kolena. Zde vidíte, jak v instituci probíhá výzkum. Striktně jsme testovali každé nervové zakončení pro jeho potenciální indukční vlastnosti.

Povězte nám o prvních výsledcích zkoumání. Ve dvacátých letech jsme objevili, tehdy neznámou erotogenní zónu, umístěnou nad hýždí ve spodku zad. To byl obrovský objev. Otevřel dveře ke 200 novým způsobům, jak uspokojit muže. Neuvěřitelné. Musí být skvělé vědět, že váš výzkum pomohl tolika lidem po celém světě.

Výzkumná instituce Cosmopolitanu byla založena, aby se všem mužům dostalo co nejvíce erotického potěšení. Myslím, že jsme to konečně dokázali. Výborná zpráva. Vaše práce ale nekončí. - Co bude dál? - Zjistíte jak obšťastnit ženy? Ne?

Ne? - Nevtipkuj. - Řekl jsem něco špatně? SÉRIOVÝ VRAH S DOWNOVÝM SYNDROMEM VYKONAL PÁTOU INSPIRATIVNÍ VRAŽDU

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ráno jsem povstal a okamžitě pádil sem na videa česky s tím, že zde najdu opět plno zábavných videii. Ovšem stal ose toto video bez jakéhokoli rozveselení jsem odešel ke snídani a tiše rozjímal nad tím v čem toto video bylo humorné, přínosné či vůbec dobré. Je deset hodin a já stále nevím. Kdesi v hloubi duše cítím vděk k překladateli za práci s titulky, ale taky cítím onen pocit nechápavosti k tomuto činu. Proč si vůbec vybíral toto nedobré video ? Co ho k tomu vedlo ? Co to s tím světem je? Proč se venku ve větru houpá na stromě oběšený jezevčík ? Toto video mě přivedlo na cestu do pochmurné reality.

1316

Odpovědět

nevyslo ti to , mozno nabuduce

11

Odpovědět

Satira je literární žánr, jež útočí na nedostatky společnosti, zesměšňuje záporné stránky života, vysmívá se lidským vlastnostem pomocí ironie, nadsázky, alegorie, sarkasmu, vtipu, využívající komiky k útoku na nedostatky lidského charakteru nebo společnosti.

100 lidí, 100 chutí. Mě se video líbilo, jen se divím, že v tom videu ty ženské pustily z kuchyně. :)

71