Chlapci z vysoké jsou nadšeníThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:7 466

Případů, kdy se mladí studenti vysokých škol nadchnou při běžných situací, přibývá. Již několik vysokých škol podobné chování ohlásilo. Co tento stav způsobuje a jaké dopady má na společnost?

Přepis titulků

Hlasí se Julian McKannisová místo Clifforda Banese, který hraje Activity se svou sousedkou Gene. Nedávné hlášení z Shuttleworth institutu ukázalo, že čím dál tím více chlapců z vysoké je nadšených. Mladí lidé si neuvědomují nebezpečí tohoto nadšení. Přesně tak. Mladí ve věku 16 a 17 let se snadno nadchnou pro věci jako snowboarding nebo když najdou peníze v kapse. Není to bezpečné.

Nebezpečné a otravné. Myslím, že je to trochu přehnané. No a co, když se mladý člověk nadchne kvůli novým brýlím a pak si s někým plácne? Čemu to škodí? Viděl jsi někdy někoho, kdo je nadšený? Říkají: "Hej, kámo, zkus tyhle nachos." Je to nezodpovědné.

V jednu chvíli jste nadšení z podivně vypadajícího stromu a v další chvíli se srážíte hrudníky s kamarády, dokud si nezlomíte hrudní kost a neskončíte v nemocnici. Být nadšený je součástí procesu dospívání a hledání sama sebe. Vloni se udál incident na Michiganské univerzitě, při kterém se student po nalezení svého svetru naadchl natolik, že zůstal nadšený 52 hodin. Děsivý příběh.

Určitě všem říkal, jak je z toho nadšený a říkal "Kurva jo, kurva jo!" Myslel si, že ho ztratil. Byl bys taky nadšený, kdyby se ti to stalo. To bych tedy nebyl! To mi neříkej. Bývalý BMX biker se přiznal ve své knize, že byl většinu své kariéry nadšený.

Napsal: "Každý den byla parádní jízda. Byl jsem tak nadšený, že jsem profesionální BMX biker." A teď je mrtvý. - Vážně? - Můj bože. Předpokládám to. Vím z první ruky, že když se nadchnete, poznamená vás to. Když jsem byl mladý, zažil jsem skvělý den na pláži.

A vážně jsem se nadchnul. Ten večer jsem si nechal udělat tohle. Je to sladké slunce. Lidi, no tak. Je normální, když se lidé občas pro něco nadchnou. Lidi nechtějí pořád poslouchat, jak je všechno boží. Nancy, nebuď zlá. Jen ti říkám, jak to je, hlupáku.

Dobře, a co tohle? Jsem nadšenej. Cože? - Jsem nadšenej. - Ty jsi nadšený? A víte co? Jsem ještě nadšenější, protože jsem v televizi. Kurva jo! Tahle show jede! Ty jsi úžasná a ty taky!

Zavolejte policii. Nikdy jsem se tak nebála. Tohle je směšné. Kde jsou moji kámoši? Bože. Ruce nahoru! Cena barelu je nyní 52 dolarů za barel. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stoned = nadšený ?

01

Odpovědět

aha, je to stoked, taky jsem mohl nechat video víc rozjet, než budu komentovat :/

10

Odpovědět

Živím se jako kidač hnoje a podle pravýtka mi vy šlo, že nemám moc velký IQ, tak mně prosim nenadávejte, ale ty lidi ve studiu mají pravdu. Kluci ve třídě mě šikanovaly a vždycky se u toho nadchly. To mě velmy trápylo protože jsem nevěděl proč to dělaj. Brečel jsem dva dny doma a byl moc smutný a pak jsem zavraždil pár žen v parku. Ty zpálil a hodil do urny babyčky, aby nykdo nic nepoznal. Nevěděl jsem co mám dělat, cítil jsem se divně, tak jsem napsal Tomyovi Okamurovy na facebook že bych s ním chtěl být v partě a sdělil mu tuto příhodu o šykaně a vraždách a on mi napsal, že děkuje a ať nezapomenu mu vhodyt hlas do urny. Aš později jsem si všym že to psal každýmu. Tak jsem teda šel do tý urny po babičce a zařval jsem do ní abych tam dostal ten svůj hlas. No a ten popel mi vyšlehl do oblyčeje.

185

Odpovědět

Nedala by sa pridat funkcia individualneho umiestnenia tituliek ? Titulky su uplne dole a preto mozem pri rychlejsom texte sledovat bud pismena alebo obraz. Este ked mam velku obrazovku, je to dost na prd.
Dik

43

Odpovědět

Ok, seš sice cizinec a neznáš naš jazyk ale vždyt se to dá přečíst za zlomek sekundy... lol

111

Odpovědět

+MorcePozri sa, pre mna je problematicke pozerat na titulky natlacene uplne dole a zase na obraz ktory je uplne hore 100 krat za video. Pre teba to problem nemusi byt... pre mna to problem je.
Na bsplayery si titulky vzdy nastavim vyssie(aby rozdiel medzi titulkami a obrazom nebol taky velky), preto sa pytam, ci sa to neda aj sem.

20

Odpovědět

+KamenKlikni kamkoliv na stránku mimo video pravým na myši. Dej Prozkoumat, v tom co se ti otevře dej Console a napiš do ní $(".jw-captions").css("bottom","40%"); a zmáčkni enter. Můžeš si tak určovat v kolika procenterch od spoda mají titulky být.

60

Odpovědět

+NigerJimDiky moc kamo

30

Odpovědět

+MorceMožnost posunout titulky by se občas hodila ani ne tak kvůli čtení, jako spíš, že někdy mohou překážet. Typicky Oninu běhají dole dodatečné zprávy, ale nejsou jediní. Dole je holt ideální místo, kde zobrazovat text, proto se mi líbí, že třeba na YT máš "ručku", se kterou si ty titulky můžeš dle libosti posouvat, pokud by náhodou překážely.

60

Odpovědět

+MorceTy máš slušně nahulíno kámo...

15

Odpovědět

+MorceJa mu taki nerozumym co to je za jazik? Ty tytulky ale taki nestíhám číst, a lol nevym co je

12

Odpovědět

Si pořid menší obrazovku. Nebo seš tak chudej?

37

Odpovědět

+AutoMensia obrazovka = mensie pismenka. Problem unsolved

80

Odpovědět

+AutoJá sem chudej, za kidání hnoje my moc nedávaj, ale mám objedy zadarmo, kdyš se nykdo nedívá tak nějaké to hovno se slámou strčym nenápadně do huby a je po hladu. Televyzi mám malou, i můj pták je malý, ale na tytulky to nepomáhá

42

Odpovědět

Google jede! :D

135

Odpovědět

Však měl výpadek taky jen dvě hodiny...

33

Odpovědět

Kam?

30