Co způsobuje sny o násilí?The Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 337

V dnešní diskuzi se budou moderátoři bavit o tom, jak okolní prostředí působí na naše podvědomí. Ovlivňuje nás společnost natolik, že by byla schopná formovat naše sny?

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Jsem Gregory Dawson a zaskakuji za Clifforda Banese, který jel na letiště za životní láskou. Nedávný výzkum Amerického centra pro výzkum spánku ukazál, že ve 40 % snů se objevuje násilí. Měli bychom dělat něco pro snížení násilí ve snech? Ano, násilí v mých snech je naprosto bezdůvodné. Nebo mi chce můj mozek přivést šok.

Vím přesně, co myslíš. Mně se zdálo, že jsem ztratil auto, a když jsem ho našel, bylo plné usekaných končetin. - Je to násilí nutné? - Přesně. Člověk zavře oči, a hned vidí hrůzné výjevy. Divou zvěř, vrahy. Prodavače, co vám chce prodat mrtvé dítě. Studie prokázaly, že většina trestaných má sny o násilí. Ale nejsou snad lidi natolik chytří, aby rozpoznali násilí ve snu a ve skutečnosti?

To jsou, mně se pořád zdá, že vás vraždím pilkou na kov a pak schovávám vaše rozřezaná těla pod stůl. To ale neznamená, že to udělám. Vím, že to není skutečné. A nezáleží, jak realisticky vypadají detaily vraždy každého z vás. Statistiky říkají, že počet násilných snů roste.

Mé sny byly tak násilné, že už měsíce nespím. Kdy jsi naposledy spala, Nancy? Sundejte ze mě ty zasraný pavouky! Je hrozné, že sny jsou teď plné sexu a násilí. A do toho vedete bezvýznamný dialog s delfínem v čepičce. Sex ve snech je také dost nevhodný. - Je to hrozné. - Hnus! - Přesně tak, Nancy.

- Ten ovčák je odporný! Je načase, aby zakročila vláda. Ano, lidé, kteří mají toto násilí na svědomí by se měli zodpovídat. Padělatelé receptů na prášky, kanály vysílající horory, výrobci pálivého jídla. Sny často vyvolávají potlačené vzpomínky. Takže se mají zodpovídat i vzpomínky? Ano, naše sny musí zůstat klidné.

V tuhle dobu jsou nejlevnější. Já mrtvé dítě nepotřebuju. Tak proč jsi šla do Best Buye? Nedávalo by to smysl. Proč bys sem jinak chodila? Nemám ani vindru. Nancy, ty jsi proti tomu, protože by to stálo moc peněz? Nancy? Nancy!

Co je? PHILADELPHIE ZAVEDLA MÝTNÉ NA CHODNÍCÍCH

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nancy!!! LOL

30

Odpovědět

:) slušný díl..the onion news je mé nejdůvěryhodnější mediální spojení se světem..zakažte špatné sny #keepupthegoodwork

80