Gayové jsou příliš cenní, než aby šli do armádyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:190
Počet zobrazení:9 720

V dnešní reportáži se konečně dozvíme, co přesně vedlo k zákazu vstupu gayů do armády, zpravodajství The Onion si do vysílání pozvalo generála McBrayera z Pentagonu, který nám tento problém vysvětlí.

Přepis titulků

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz Do armády se hlásí stále méně lidí a potřeba vojáků je větší než kdy jindy. Někteří si proto myslí, že by se měl zrušit zákaz vstupu homosexuálů do armády. Dnes je tu s námi generál Robert McBrayer z Pentagonu. Díky že jste tu. Je mi ctí, Brandone. Generále, armádní složky zmírnily zákazy téměř ve všech oblastech, u zločinců, starších veteránů, dokonce i u lidí s vážnými nemocemi.

Proč ne u gayů? U gayů je to jiné, Brandone, za žádných okolností nesmíme ohrozit životy amerických homosexuálů. Ale homosexuálové požadují právo na to, aby mohli svou zem chránit v době války. Gayové jsou jediní, kterých se válka nedotkla, jsou výjimeční, čistí a vzácní jako lesklý diamant nebo sněhově bílé hříbě. - Musíme je chránit. - Byl to vždy cíl armády? Každý muž v uniformě musel slavnostně přísahat, že položí svůj život za obranu drahocenných amerických homosexuálů.

Jakou cenu má život gaye přepočten na životy vojáků? Sedm. Generále, řekněte nám něco o politice "Neptej se a nic neříkej", která vyznívá diskriminačně. Tuto politiku jsme zavedli, protože jsme věděli, že neodradíme všechny gaye. Pomyšlení, že se tam někteří dostanou a uvedou tak sebe do nebezpečí, to by nám zlomilo srdce. Všichni vrchní velitelé to vědí, na to je máme moc rádi.

Takže vy říkáte, že cílem armády je bojovat, jen aby homosexuálové nemuseli. Jejich křehká psychika by prostě neměla okusit ty hrůzy na bojišti. Jejich čisté myšlení by mělo být soustředěno na romanci kluků s klukama a holek s holkama. Moc děkujeme, že jste nám tuto citlivou situaci osvětlil, generále McBrayere. Bylo mi ctí, Bůh žehnej Americe a jejím gayům.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemám nic proti gayům! Ale jsou gayové a gayové. Ti normální a pak tihle:
https://i.ytimg.com/vi/e3h6es6zh1c/maxresdefault.jpg

94

Odpovědět

To je vcelku logické... Bylo by totiž snadné je spatřit na termokameře...

861

Odpovědět

Nebo kvůli tepelně naváděným střelám...

560

Odpovědět

"Sedm" bez zaváhání :D

850

Odpovědět

Už tu dochází k recyklaci. Že by došel kvalitní materiál? :D

The Onion: Gayové v armádě

72

Odpovědět

Za duplicitu se omlouváme, je to trošku tak, jak píšeš. Kvalitní díly Onionu, které tu ještě nebyly přeloženy, se hledají stále hůře, což je škoda, protože Onion tu většinou slaví úspěch.

103