Jak si udržet pozornost mužůThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:8 812

V dnešním segmentu TodayNow! se dozvíme, jak si udržet pozornost muže, zatímco je s vámi v posteli. Tipy a triky vám sdělí odbornice Rebeccah Rachel, která se touto problematikou zabývá již celá léta. 

Přepis titulků

Dámy, už jste zažily něco podobného? Líbil se vám muž, který si vás nevšímal? Nebojte, vztahová guru Rebeccah vám poradí, jak získat jeho pozornost během sexu. - Dobré ráno, Rebecco. - Ahojky. Všechny jsme to zažily. Líbí se vám a strká ho do vás. Vy jen ležíte a přemýšlíte, jestli o vás vůbec ví.

- No jasně. Co s tím? - Musí si vás všimnout. Nerajtujte na něm ve snaze, že vám pochválí náušnice. To se nestane. Musíte na něj vyzrát. Náhodou se o něj otřete rukou, když vás klátí. Nebo se ho na něco zeptejte. Vyveďte ho z míry, abyste spolu prožili kouzelný moment. - Abyste mohla flirtovat.

- Bingo! Začněte jednat. Až si nasadí kondom, oslňte ho roztomilým úsměvem, než do vás zase vklouzne. Vnukněte mu podvědomě myšlenku. Jak ale udržet jeho pozornost? Můžete mít na poličkách klobouky, šály a hezké náramky. Tak můžete rychle změnit svůj vzhled. Pak si bude v duchu říkat: "Co mi to sedí na ptákovi za novou holku?" Skvělé.

A teď k otázkám od diváků. První je od Hilary z New Yorku. Zdravím, chlap se kterým spím, mi nevěnuje pozornost. Ani nenavazuje oční kontakt. Dobrá otázka! Hoďte po něm míček. Je to skvělá záminka pro konverzaci. - "Hej, kde se tu vzal míček?" - To je přidrzlé. Další otázka je od Lisl z Kalifornie. Jak poznám, že je ze mě hotovej, když se udělá? Dobrá otázka.

Přísloví, že "láska prochází žaludkem" má něco do sebe. Proč neudělat pár dobrůtek, zatímco vás píchá? Nezapomeňte si připravit misku, pánvičku, ingredience a malou troubu pod postel. - A než se udělá, máte sušenky hotové. - To by mě potěšilo. Nejdůležitější je zůstat sama sebou. Muži rádi klátí sebevědomé ženy. O tom není pochyb.

Skvělé rady, Rebecco. Díky za návštěvu. Více tipů najdete v nadcházející knize. Jsem pod tebou! s podtitulem Jak ho připoutat k vagíně. K dostání příští měsíc. Za chvíli vám řekneme, jak se vyhnout rakovině odstraněním orgánů. Vláda označila příští pátek za Den dětí, kteří pomáhají hledat rodičům práci.

Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

0:55 - Požádejte ho o pomoc s otevřením zavařovačky. :D
Jo, tímhle by si během sexu určitě pozornost získala. :D

(Ale teď vážně, škoda, že to tak dnes už asi fakt funguje. Lidi spolu spí dřív, než se vůbec poznají a pak se není čemu divit, že si jeden druhého ani nevšimnou. Vlastně jsou rádi, že si jeden druhého ráno pamatují. :( )

33

Odpovědět

Cosmopolitan v kostce. Hlavně buďte samy sebou.. :-D

141

Odpovědět

Pozor, ty tipy s letmým úsměvem a lehkým dotykem jsou dobré rady.

121

Odpovědět

Chtěl bych ještě variantu pro nekrofily.

72

Odpovědět

Myslím, že když počkáš pár dní tak ten zápach přitáhne pozornost sám. "Dneska krásně voníš."

101

Odpovědět

Musis ju klatit tak, az jej vypadne oko z jamky... to urcite uputa tvoju pozornost.

61

Odpovědět

+....Takže kromě sexu si dám i golf. Super. Dvojitá dávka zábavy.

81

Odpovědět

Dneska nic moc.

69

Odpovědět

souhlasim z tebou ale jsme v mensine:)

53

Odpovědět

Tak tohle teda slabota. Asi byl scenarista nemocny protoze tohle nedosahuje beznych standartu.

720

Odpovědět

Jak se máte lidi? :)

514

Odpovědět

Klátivě.

192

Odpovědět

Dovolím si citát z filmu Stevena Spielberga Zachraňte Vojína Ryana: "Máš to rád do p****e?"

91