Jak uvařit jídlo pro přáteleThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:5 903

Každý z nás se dostane do situace, kdy musí uvařit pro své kamarády. Jejich vysoké nároky nás však vytáčí. Jak vařit pro tento typ přátel nám v TodayNow! poradí šéfkuchař Ted Allen.

Přepis titulků

Je tu šéfkuchař Ted Allen, autor knihy Namachrovaná jídla pro nabubřelce. Poradí vám, jak uvařit pro vás a vaše zmlsané přátele. - Vítejte, Tede. - Díky za pozvání. Tak začneme. Jaké povrchní snobské jídlo si dnes uděláme? Dnes budeme vařit nejsnobštější jídlo z celé mé kuchařky. Je to nějaká stupidní posh ryba obalená v neznámém ořechu, servírovaná s pyré z baby něčeho.

- Otravné. - Tak začneme. Hlavně si vyberte nejdražší rybu na trhu z vágního důvodu, který budete pořád předhazovat přátelům. A všechny ingredience jsou organické, místní a tak dále? Jo, vaši debilní přátelé z toho budou paf. Tady máme čerstvě nadrcené lískáče. Lískáče?

Už ten název mě vytáčí. - Otravné. - To ano. Na ořech použijte hmoždíř... Ušetřím vás všech těch keců. To vaření je i tak až moc dlouhé. Jemně obalte rybu v rozdrceném lískáči. A zas mě to vytáčí. Pak tu rybu smažte tři minuty z každé strany. A co s tím očištěným baby tuřínem? Nechte ho zbělat a pak ho rychle ponořte do ledové lázně.

Oloupejte ho a znovu uvařte s cukrem, tymiánem a špetkou soli. Pak si zavažte oči a zkuste jestli poznáte rozdíl mezi vaším a tím z konzervy. Nepoznáte. Takže tohle vše je jen ztráta času? Ano, je. Fakt jo, do hajzlu s tím! Dáme si něco normálního.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a sakra

10

Odpovědět

A jde se do mekáče. :D

234