Jaké to je, když vás někdo natočí při napadení civilisty?The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:9 310

Každý se občas zamyslí nad tím, v jakých strašných podmínkách žijí děti v Africe nebo ve válce zasažené Sýrii, ale lidé, kteří trpí opravdu nejvíc, často chodí mezi námi a starají se o naši bezpečnost. Více o tomto tématu vám řekne policista v dnešním videu od The Onion.

Přepis titulků

Každý den se cítím zranitelný. Když mám zrovna hlídku nebo jsem jen tak na obchůzce, mám pocit, že každou minutu se může stát něco strašného. Jako policista žiju v neustálém strachu, že mě někdo natočí při útoku na civilistu. Zrovna včera jsem zastavil černošký pár a neustále jsem přemýšlel, co kdybych tu situaci vyeskaloval, co kdyby to oni natočili a nahrávka by skončila na YouTube. Něco takového by ukončilo mou kariéru během okamžiku.

A takové věci si uvědomíte, už když jste kadet. Jen drobné porušení lidských práv před nějakými svědky, a než se nadějete, jste obklopeni kamerami a trendujete na Twitteru. Žádný policista by se toho neměl obávat. Téměř každý okrsek, co znám, má někoho, kdo teď musí sedět v kanclu, jen kvůli hluboce zakořeněným předsudkům, když měl někdo u sebe nahrávací zařízení. To se stalo mému parťákovi, a dokonce se to stalo i našemu kapitánovi. Jednoho dne prostě kopal neozbrojeného chodce do žeber, když se zničehonic všude objevili lidé s kamerami.

A začali ho natáčet přímo při činu, natočili celých šest minut. Neustále přemýšlím, že za tím stolem v kanclu bych mohl sedět já. Nikdy nevíte, který den nekonečné beztrestnosti bude váš poslední. Ale pro policistu je tohle realita všedního dne. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video úplně o hovnu, nechce sedět v kanclu, protože se bojí, že ho natočí, když někoho bezdůvodně kope do žeber? :D

04

Odpovědět

Jako opravář trubek a bývalý poslíček pizzy to znám. Jen co otevřu dveře, je tam kamera.

80

Odpovědět

Návrh na změnu v překladu :) "Žádný policista by se toho neměl obávat" -> "Žádný policista by se toho neměl muset obávat". Takhle to vyznívá přesně naopak, než jak on to myslí....Jinak vtipné video.

410