Lekce golfuThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:6 832

Dnešním hostem TodayNow! je Jordan Ritter. Tento profesionální golfový hráč vám poradí, jak hrát golf s mužem, s jehož manželkou máte poměr. 

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Vítejte v TodayNow! a zůstaňte s námi. Později nás navštíví dietolog, který vám poradí, jak zhubnout pomocí redukce hustoty kostí. Teď je tu můj oblíbený host. Máme tu jamkoviště, odpaliště a mého kamaráda, profíka Jordana Rittera. - Jak se máš, chlape?

- Jak se máš ty? Co tu pro nás máš? Dnes vám poradím, jak hrát proti chlapovi, jehož manželku klátíte. - Běžný problém golfových hráčů. - To teda jo. Pokud hrajete golf často, dříve či později budete proti takovému chlapovi hrát. Může to být kolega nebo nejlepší kamarád. - Jdeme na odpaliště.

- Jdeme na to. První odpal je nejdůležitější. Hodí tě do pohody. Když se připravujete na odpal, myslete na dvě věci. Zaprvé, mějte míček na úrovni levé nohy. A zadruhé, nezmiňujte jméno jeho ženy. Zmiňujte ji jen jako manželku, aby to vypadalo, že si ji nepamatujete. Stejně ji máte jen na pár týdnů. Teď si dám míček zpět do kapsy.

Nechceme zničit kamery. Nepohybujte se příliš unáhleně. - Hezky pěkně v klidu. - Pěkně v klidu. Jako když se plížíte z domu toho chlápka, - když se vrací z práce. - To se mi líbí. - Zkus si to. - Jo, určitě. Ukaž mi to. Pokud vám to nejde a cítíte se provinile, myslete na to, že vy nemůžete za to, že nedokáže uspokojit svou vlastní ženu.

Jasně, takže ji neklátím já, ale někdo jiný. - Už se do toho dostáváš. - Jasně. Jdeme na jamkoviště. Nestíhám držet krok. Hodně jsem se naučil při hraní s Lee Travinem. - To je mi jasný. - Spal s mojí ženou. To muselo být těžké.

Propíchl jsem mu pneumatiky a přenesl se přes to. Nejtěžší je jamkoviště. Jde tu o dvě věci. Zaprvé, chcete dát jamku. A zadruhé si začínáte myslet, že ten chlap tuší, že jste důvodem, proč si jeho žena kupuje prádlo a je moc unavená na sex. A co mám dělat? S tátou jsme často hrávali golf.

Mám ho rád. Už umřel. To muselo být těžké. Vidíš, co se tu stalo? Jsme na jedné lodi. - Dostals mě. - Tady je další. Pokud se cítíš nepříjemně, prostě mu řekni: "Klátím ti starou!" Ať to zní jako vtip.

Neuvěří tomu, když si bude myslet, že je to vtip. - "Klátím ti starou!" - Už to chápu. "Klátím ti starou!" Tak dobře. To byl Jordan Ritter. - Dík za návštěvu. - Díky, Jime. Příští týden nám poradí, jak setřást nosiče holí, kteří vám chtějí radit. Uvidíme se příště a teď už zpět k Tracy.

Má pár tipů na to, co by se mohlo líbit ženám. JAK ELEGANTNĚ OMDLÍT

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to se musí někdy vyzkoušet :D zařvat to 3x někomu přímo do ksichtu, schválně jak to vezme :D :D

40

Odpovědět

No nevím, přece jen golfovou holí po paštěce nemusí být ten nej zážitek...

40

Odpovědět

To bylo dobré. :D A jak už to na konci prostě začal tušit. :D

101

Odpovědět

Tak klátil manželku toho moderátora anebo ne? :D

111

Odpovědět

Co je to Oggy ? to je nějaká pekelná kreatura z podsvětí ? :P

08

Odpovědět

+nální kolíkHEHE, asi jsi neměl moc pěkný dětství :P

90

Odpovědět

+drž hubu ty pičooggy je nějakej pokemon ? a zmen si ten nick !!!!!

07

Odpovědět

+drž hubu ty pičovíš ne každý musí znát oggyho :)

07

Odpovědět

+nální kolíkDěláš si p***l? :D To je přece Oggy a švábi!!! :D

10

Odpovědět

First a palec up pro video :3 ! :D

55

Odpovědět

Nepovídej :D

09

Odpovědět

+Klára Klátilová:) ty hade !

06

Odpovědět

15? 16? nebo dokonce 17?

21

Odpovědět

+šlomoCoooooooooooooooo?

03