Nejstarší sexuální predátorThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:298
Počet zobrazení:7 491

Archeologové v Argentině objevili kostru nového, poněkud neobvyklého, dinosaura.

Přepis titulků

Vědecká komunita je plná nadšení z oznámení, že archeologové v Argentině odkryli první úplnou kostru nejstaršího sexuálního predátora na světě. Podle týmu archeologů by mohl objev úplné kostry Pervatasaura Leroye, prvního dinosaura, který jiné pronásledoval ne kvůli potravě, ale pro sexuální uspokojení, "osvětlit množství záhad kolem tohoto starého chlípného tvora." Nyní se s námi z Argentiny spojí hlavní paleontolog - Andrew Vaughn.

- Dobrý den. Doktore Vaughne, Pervatasaurus vypadá trochu jako Tyranosaurus Rex. - Jsou to příbuzné druhy? - Ano, oba patří do podtřídy Teropodi, ale Pervatasaurus je menší a mnohem děsivější. Jak jste vy a váš tým učinili tento velkolepý objev? No, kostru jsme objevili v zatuchlé podzemní jeskyni, daleko od jiných dinosauřích fosilií, které jsme vykopali. Množství dobře zachovaných stop napovídá tomu, že Pervatasaurus trávil většinu času sám v jeskyni, kde jen přecházel sem a tam.

- Takže to byl samotářský tvor. - Z větší části ano. Zdá se, že se přiblížil k jiným dinosaurům, jen když byli ve větším počtu, což mu umožnilo se pokradmu vplížit mezi jejich těla a otírat se o ně. Neuvěřitelné. Celý můj výzkum naznačuje, že měl velmi rád bahno a hladké povrchy a že se často ponořil z půlky do bahna, zatímco si osahával genitálie a sám si mumlal.

Dlouho se mělo za to, alespoň dle mého soudu, že Pervatasaurus byl masožravec. To byla mylná představa. Zkoumáním Pervatasaurova zkamenělého trusu, který jsme našli v úhledných symetrických hromádkách v jeskyni, jsme zjistili, že byl vlastně býložravec. - Byl to tedy druh mrchožrouta.

- Ano. Objevili jsme stopy po vlečení poblíž jeskyní naznačujících, že Pervatasaurus nejspíš do své jeskyně lákal menší dinosaury, ale chybějící kostry naznačují, že je Pervatasaurus nezabil a nesnědl, ale jenom je sledoval a masturboval. To je pozoruhodné. Díky doktore Vaughne. - Gratuluji k vašemu nálezu. - Díky. Jdeme dál, nařčení z užívání steroidů zpochybňují důvěryhodnost mnoha největších sportovních trapasů.

Charita Marlboro sponzoruje charitativní pochod na 0,3 km. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento díl se nepovedl. Strašně suchý.

55

Odpovědět

Na obrazku vyzera trochu ako Vočko :D

380

Odpovědět

A já si vždy myslel že nejstarší sexuální predátor je Pierce Hawthorne.

531

Odpovědět

Co říkáte na český rip-off The Onion - Infobaden?

136

Odpovědět

Zatím mi přijdou docela fajn.

812

Odpovědět

Zajímavé. O tomhle druhu dinosaura jsem předtím neslyšel. Doufám, že bude v tom novém Jurassic Worldu.

521

Odpovědět

1:38 - scavenger je dost zvláštní termín, který označuje, že tvor žere jak mrtvé rostliny, či živočichy. Mrchožrout se živí pouze uhynulými živočichy. Líp to asi přeložit nejde, ale mrchožrout vlastně nemůže být býložravec

240

Odpovědět

Ano, vím. Taky mi došlo, že tím myslí, že žere mrtvé rostliny. Dlouho jsem přemýšlel a hledal, jak to nejlíp přeložit, ale české slovo na to asi neexistuje.

100

Odpovědět

+FrixŽe by sběrač? Tak jako lidé, lovci a sběrači, hunters and scavengers.

60

Odpovědět

+FrixCo takhle Saprofág

21

Odpovědět

+FrixVegan?

151

Odpovědět

+FrixFrutarián?

01

Odpovědět

+Frixgay

152

Odpovědět

+FrixAlenn?

10