Ornitolog upozorňuje na ohrožený druh ptákaThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:5 695

V dnešním TodayNow! přivítají Jim a Tracy Jacka Spiesse. Jack je ornitolog, jenž vám představí ohrožený druh ptáka, který je loven kvůli svému specifickému zpěvu. Myslíte si, že je možné tento druh zachránit, nebo je odsouzený k úplnému vyhynutí?

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Za chvíli vám řekneme, jestli je muž, se kterým randíte, terorista. Teď je čas na náš oblíbený segment se zvířátky. Je tu s námi ornitolog Jack Spiess. - Dobré ráno. - Zdravím vás. - Kdo je váš kamarád? - To je Ernie, montanský slavík. Ahoj, Ernie.

Jsou loveni kvůli jejich zpěvu. Naser si! - Není to nejhezčí pták v zemi... - Naser si! ...vzhledem k tomu zpěvu a zápachu spálených vlasů. - Toho jsem si všiml. - Já si říkala. Má hodně nepřátel. - Naštěstí je to chráněné zvíře. - Naser si! Je na vědcích, jako jsem já, aby je chránili.

- Naser si! - Na svou velikost je hlučný. - Ano, vyvinul se tak díky evoluci. - Naser si. Odhání tak predátory. Tady je další zvuk. Co je to? Zní to, jako by vám někdo mlaskal do ucha. Tak se svolávají k páření. Zní to jako písnička Constant Craving od K. D. Langové. Jak ho lze odlišit od ostatních ptáků?

Vzadu má od přírody svastiku. - Páni. - Koukněte na to. Tak jo. Panebože. A kdo je tohle, Jacku? Tohle je Claire a je to samička. - Samiček je mezi nimi málo. - Opravdu? Zní podstatně odlišně.

- Božínku. - Tohle musíte vidět. Když vyklovou ejakulující penis, znamená to, že jsou připraveni se spářit. Zdá se, že Ernie našel kameru. Když se chtějí pářit, letí k něčemu lesklému a ihned o to třou své genitálie. Možná bychom ho měli sundat. Radši ho nerušte, jinak se naštve a všude tu vystříká svůj ejakulát.

- Radši počkáme, až skončí. - Tak dobře. Za chvíli uvidíte dětský obleček, který mění barvu, když je vystaven nebezpečnému teplu. VYZDOBTE SI POKOJ, DO KTERÉHO SE CHODÍTE VYKŘIČET

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aaaa lsns ši práve našla maskota :D

00

Odpovědět

tuto picovinu aj niekto pozera? nechapem jake percenta to este dostava... cele zle

26

Odpovědět

To jsou magoři :D "od přírody svastiku"

141

Odpovědět

tohle je super video s krasne zpivajicim ptackem :D https://www.youtube.com/watch?v=Sr_SGkqrrdM

00

Odpovědět

Ptákovina

240

Odpovědět

Ubohost

113

Odpovědět

Tak tenhle byl boží!

123