Přímý přenos z operačního sáluThe Onion

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 41
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 567

Moderátor TodayNow! Jim Haggerty má ledvinový kámen. Rozhodl se podstoupit operaci, při které mu kámen odstraní. U toho samozřejmě nemohly chybět kamery. Můžete se tak těšit na přímý přenos z Jimovy operace. 

Přepis titulků

Tak a je to tady. Zítra mě čeká operace a vy budete u toho. Vážně mám bolesti, takže se na ni těším. A s vaší podporou zjistíme, že operace nejsou tak děsivé, jak vypadají. Dnes jsme tu při mimořádné události. Čeká nás přímý přenos odstranění Jimova ledvinového kamene. Viděli jste jeho včerejší video.

Za chvíli půjde na sál. Je tu s námi doktor Jeffrey Atka. Doktore, jak poznáme, že máme ledvinové kameny? Symptomy jsou nesnesitelné. Tu bolest nelze vydržet. Většinu kamenů tělo vyloučí, ale ty velké jako Jimovy mohou způsobit infekci a vyžadují zákrok. Jim nám ukazuje, že se není čeho bát. - Jak to jde, Jime? - Ne, je mi líto, Tracy. - Rozmyslel jsem si to.

Do hajzlu... - To je ta bolest. Řekněte nám, jak ledvinovým kamenům předejít. Pijte vodu. Ta pomáhá ledvinám se s tím vypořádat. - Slyšíš, Jime? Víc vody. - Co?! Víc vody. Už ti nebudeme dávat kafe. Ne, vypadněte. To je Jimův ultrazvuk?

To je opravdu velký kámen. Vypadá to jako dva kameny v jednom. Takhle moc daleko nedojdeš, Jime. - Já tě zabiju! - A co je tohle, doktore? Za chvíli mu strčí hadičku do močové trubice. Ta povede až do močovodu. Pak se kámen rozbije na kousky a ty si proškrábou cestu ven.

Zní to komplikovaně, ale je to jednoduchý zákrok, který má většinou úspěch. Není se čeho bát. Slyšíš, Jime? - Kde je laser? - Jaký laser, pane? Ten, který mi tam strčíte. Chudák Jim. Super, touhle kamerou to vše natočí uvnitř Jimova těla, že? To mu tam strčí taky.

Tohle není normální postup, ale pro vás u televize jsme to zařídili. Zůstaňte s námi. Jimova operace za chvíli začne. Nejdřív však navštíví dětské oddělení a rozveselí nevyléčitelné děti. Zůstaňte s námi. Moje péro. Moje péro mě zabíjí. Dnes uvidíte, zda se v Kongresu udržuje rytmus metronomu? Dohlíží na to Obama?

Těšíme se na vás. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chudák, úplně ho lituju...

31

Odpovědět

Dr. J. Atka? =D

60

Odpovědět


Odpovědět

Pardon, že mimo téma videa, ale dostal jsem zajímavý nápad na zlepšení systému webu.
Napadlo mě, že byste mohli udělat jakousi "uživatelskou sekci", kde by jakýkoliv uživatel mohl nahrát video s titulky. Je mi jasné, že je trochu problém s tím, že každé video je zde jakýmsi odkazem na video z YouTube, ale nezvýšila by se sledovanost webu? Bylo by to plus jak pro nás, fanoušky webu, tak i pro vás, správce. A například by jste zajímavá videa fanoušků mohli dávat na hlavní stránku. Je to myšleno podobně jako to má i server MojeVideo.sk.

86

Odpovědět

Samozřejmě nemyslím jakékoliv video s titulky, titulky by měly být vytvořeny právě uživatelem.

12

Odpovědět

Na jednu stranu vtipný, na druhou stranu to ten borec tak dobře zahrál, že mi bylo nevolno :D

210

Odpovědět

Moje pero me zabiji :-) narez

91