This is horosho - Vousáči

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:4 883
Dnes si se Stasem zalítáme, koukneme se na vousáče a podíváme se na jednoho tvrdohlavého reportéra.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov, mám zrzavý vousy a nejsem viking. K tomu ale později. První video nám poslal timzyed. Má 5,5 milionů zhlédnutí za jediný týden. A není divu. Je fakt hustý. Už jste někdy něco takovýho viděli? Ano, to je kamera připevněná na orlovi. Teď už chápu, proč ptáci během létání neustále serou.

Létání je vážně děsivý. Úplně jako video z ruských silnic, jen to na konci nikam nenapálil. Skvělý pocit kouknout se na video a cítit se jako orel. Teď se musíme už jen dočkat miniaturní kamerky, abychom se mohli cítit jako červi. Protože v tomto videu chybí akce, čekal jsem, že orel v letu unese dítě nebo začne střílet rakety na domy. Nebo se mohl proletět nad nudistickou pláží. To by bylo hodně nenápadný.

ŠKODA, TIHLE NAZÍ NEJSOU. Jen doufám, že to není nějaký fake od studentů informatiky. A to je dobře. Zpátky k mým vousům. Teda ne k mým, k jiným. Ty moje ale taky ujdou. Tohle je šťastná rodinka. Malá dcerka, vousatý táta a máma to natáčí. Oh, obejmeš mě?

To je milý. Vidíš mý vousy? Kde mám vousy? Pak ale táta jde do koupelny a vrací se. Ahoj. Vidíš moou tvář? Ou, obejmeš mě? Ne, ty nejsi můj otec. Můj otec byl vousatej, chlap a dřevorubec. Na co další mámu?!

Nechci žít v jednopohlavní rodině! Na obranu dítěte chci říct, že ty vousy byly vážně nádherný. - Ou, obejmeš mě? - Jéé, stýská se ti po vousech. Tak malá a už je to hipsterka. Až vyroste, určitě bude chodit jen s vousatýma klukama. Možná si ale holčička myslí, že otec zabil zvíře, který žilo na jeho obličeji. Co bude příště? Podřízneš mě? Zrůdo!?

Ten pocit, když jseš i bez vousů tak ošklivý, že rozpláčeš malý holčičky. Je tu ale i něco pozitivního. Jako třeba to, že je tu o jednoho teroristu méně. Možná i Bin Ládin není mrtvý, jen se oholil. Jaké ponaučení jsme si z toho vzali? Ženy mají rády vousy. Tečka. A to je dobře. Třetí video nám poslal Anonymus.

Je o velmi tvrdohlavém sportovním reportérovi. Útočník Automobilistu Fedor Malyhin, střelec prvního gólu. - Já nejsem Fedor. - Fedor, přesto. Řekněte jak se vám podařilo takto vystřelit... Jo, bejvaj v životě momenty, kdy jseš Fedor, přesto. Celej Fedor, přesto. - Fedor Malychin, střelec prvního gólu. - Já nejsem Fedor. Fedor, přesto.

Řekněte jak se vám podařilo takto vystřelit, jak tak chápu... - Já jsem Andrej Antonov. - Přesto, jak se vám podařilo... Nas*at. Andrej, nebo ne, přesto, Fedor. - Já nejsem Fedor. - Fedor, přesto. Řekněte jak se vám podařilo takto vystřelit, jak tak chápu... - Já jsem Andrej Antonov. - Přesto, jak se vám podařilo... Fedor, Fedor, Hoder, Hodor. Třeba byl vousatej a byl Andrej, pak se oholil a byl z něj Fedor.

Vážně, koukám na něj a fakt je to Fedor, přesto. Fedor, přesto. Mně taky někdy říkají nějakými divnými jmény. Stanislav třeba. Hlavní je, že Fedor ví, že v soukromém životě je to Andrej. Přesto, Fedor. A to je dobře. A to je vše. Sdílejte, lajkujte a svá videa posílejte sem. A zase příště. ...a vrací se.

Něco jsem vdechnul. Vousy. Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Té reklamy na Neratovice se nezbavím ani v Prokrastinátoru...

00

Odpovědět

Tohle je strašně zabijácký video, sype jednu hlášku za druhou. *10

235

Odpovědět

super!
https://www.youtube.com/embed/7kxpQ7odqFA

012

Odpovědět

Urolog: Měl byste přestat masturbovat.
Marcel: Proč? Může mi to snad nějak uškodit?!
Urolog: Ne, ale rád bych vás vyšetřil...

40

Odpovědět

Tak dnes jsem se opravdu pobavila, vydařený díl! Díky a dávám deset!

144

Odpovědět

Buď si na něj zvykám, nebo se lepší :)

304

Odpovědět

Avatar Vetinari, nick Hrdlodus Vrozkrokkop...co to?

11

Odpovědět

nemalo by sa to volat this is chorošo alebo tak nejak ?

72

Odpovědět

Ne chorošo, ale "Eto charašo"Это хорошо" když už to chceš psát výslovností, stačí si poslechnout jak to říká nebo se podívat do překladače od gůůglu.

26

Odpovědět

v podstate mas pravdu jenze mas problem s pismenkama azbuka/latinka a co z vlastni zkusenosti znam napr z her tak azbuku pouzivajici narody pisou misto X = ch pismenko H ktere normalne nemaji (klasicke nachuj pisou jako nahuy), takze sice je to choroso ale horosho taky neni spatne mas tam i sh misto š

10

Odpovědět

taky se mi libi je to proste zas neco jinyho no

74

Odpovědět

ta nevesta nevyzerala zle :3

310

Odpovědět

Být tebou, tak si zajdu k notáři :D Očividně máš v hlavě nádor, který tlačí na oční nerv :D

03

Odpovědět

Boha jeho, to je hroznej Sovět, vydržel jsem 4 sekundy -_-

860

Odpovědět

Nechapu nizke hodnoceni, prosim prekladat dal :)

578

Odpovědět

Teď jsem čekoval jeho kanál na YouTube a má jen něco přes 2000 odběrů.. Řekl bych že většinu shlídnutí má díky VideaČesky :D :D

407

Odpovědět

To je nějaký fake účet ,protože jeho originální má přes 4 mega :D

312

Odpovědět

+splashwindA dokážeš poznat ten originální ? já tam teď během 1 minuty našel 4 účty v ruštině a se stejným názvem.

33

Odpovědět

+splashwindEM4CZ: tady je original, kde ma 4 mega https://www.youtube.com/user/ThisIsHorosho

00

Odpovědět

Víc videí v ruštině, mají dobré komiky, pořady, písničky ( politické proslovy) :-D

409

Odpovědět

To mají i Němci, až na ty komiky a písniček taky moc není, ale proslovy, ty jim šly :D

21