To je urážka!

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:471
Počet zobrazení:5 874

Taky se vám někdy stane, že vás někdo urazí? Dejte si pozor, abyste se do toho nezamotali jako kluci v tomto videu.

Přepis titulků

Na zdraví! - Přísahám, že to říkáš pořád. - To ne! Říkáš a ani si to neuvědomuješ. - Sázím deset. - Dorovnávám. - Dorovnávám. Jaká byla minulá noc? Tom a já jsme šli do baru Circle na Páté avenue. - Znáte to tam? - Miluju to tam. - Je to úžasný! Bylo tam tolik koček, že jsem si přišel jako retard...

Co? To je urážlivé. Můj bratranec je mentálně postižený. Omlouvám se? Jeho odvaha čelit nepřízni osudu mě každý den inspiruje. Uráží mě, že jsi řekl to slovo, jako by o nic nešlo. Promiň, já to tak nemyslel. Víš co? V pohodě. - Koukali jste se o víkendu na SuperBowl?

- Jo! Super! - Ty reklamy byly šílený! - Ta reklama na McDonalds... Co? To je urážlivé. Víš, že jsem vegetarián! Víš, že McDonalds chová kuřata v kleci o velikosti krabice od bot? Před jatkami nepoznají slunce ani volný pohyb. Natož aby mohli potkávat ostatní. Promiň, chlape. Zapomněl jsem. Víš co?

V pohodě. Chcete pizzu? Dneska se cítím na... Cítíš? Víš, že mě na základce šikanovali. Takže jsem někdy nešel do školy a mamce řekl, že se necítím dobře! Díky, že jsi to vytáhl... Vytáhl? Jako zbraň, která mému strýčkovi policistovi nešla vytáhnout?

Takže v té přestřelce stál... Stál? Přece víš, že jsem minulý týden v Disneylandu stál dvě hodiny ve frontě. Hrozně jsem se nudil! - Promiň, já nechtěl... - Ale udělal jsi to! To je urážlivé! Je 19:02! No a? Přece víš, že každý den držíme minutu ticha za Schmittyho, který v 19:02 zemřel?

To si bez respektu k mrtvým? - Jak že jsi řekl jsi? - Si? To je gramaticky špatně! Víš, že netuším, co to gramatika je! Chováme se jako idioti! Promiňte, urazil jsem sám sebe. To je urážlivé!

To je urážlivé! To je urážlivé! Vy jste si taky přinesli zbraně? To je velice urážlivé! Chlapi, nechte toho. - Schmitty? - Ano, jsem to já, Schmitty. Vrátil jsem se ze záhrobí jako duch. Co tu děláš?

Možná to nevíte, ale mě urážka zabila. Jsem uražený... Jak tě může urážka zabít? Tak se na sebe podívejte. Chlapi, přece nemůžete čekat, že každý ví, co vás může urazit. Někdy je lepší to nechat být. Díky, Schmitty.

Ty víš, jak nás povzbudit na duchu. Duchu? To proto, že jsem přízrak? To... To je urážka! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:16-3:22 odkud je ten zvuk sakra?:D

00

Odpovědět

teda hudba

00

Odpovědět

Ved to je doslova tumblr vo videu. Len namiesto chlapov tam dať veľryby s modrými/zelenými vlasmi a je to presná kopia.

101

Odpovědět

To video je úrázka!

243

Odpovědět

Omluv se mi admine!

27

Odpovědět

kde jsou ty doby: "Kameny a tyče mi mohou zlámat kosti, ale slova mi neublíží."

362

Odpovědět

Teď je to "Kameny a tyče mi mohou zlámat kosti, ale slova budou bolet navždy"

282

Odpovědět

Proč jste tam nedali varování? Teď jsem hrozivě uražen. Tahle stánka už nemá smysl. Budu muset kontaktovat hostitele stránek o tom jak urážlivá videa zde poskytují. :(
RIP Smitty

533

Odpovědět

Souhlasím, příště prosím uveďte nějaký TRIGGER WARNING.

51

Odpovědět

Nemá smysl? SMYSL? To proto, že špatně vidím že? To je urážka!!

131

Odpovědět

Islám v kostce

11323

Odpovědět

Hadrový hlavy by se mohly urazit.

418

Odpovědět

+DinoCopTo je urážka!

421

Odpovědět

+DinoCopSteve Huges by to hodil za hlavu

101

Odpovědět

když vidím ty palce dolů, tak někdo už se urazil :D

384

Odpovědět

nechtěl si to náhodou jít napsat na idnes?

813

Odpovědět

A co je na tom islamistickýho?

413

Odpovědět

+stoRmjEže ich všetko urazí

143

Odpovědět

no nevím, jestli to ("To je urážka!") není první věta Čechů k Polákům

(naopak první věta Poláků o Češích: Pochází z kroniky Galla Anonyma: „Češi slynou krádežemi a lupičstvím.” Každému historikovi hned dojde, že jde o krádež relikvií svatého Vojtěcha, kterou spáchal český král Břetislav.)

512