Tom Hiddleston u Stephena ColbertaThe Late Show with Stephen Colbert

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:5 495

Nedávno jsme Toma Hiddlestona mohli vidět na gauči u Grahama Nortona, dnes se podíval ke Stephenu Colbertovi. Na pohovce s ním budou jeho kolegyně z filmu Purpurový vrch Jessica Chastain a Mia Wasikowska a režisér Guillermo del Toro.

Přepis titulků

Když mluvíme o strašidelných věcech, za chvilku bude Halloween. Jessico, ty pocházíš ze Spojených států, že? - Ano. - Kdybys řekla, že jsi z Kanady, tak bych ti to věřil. Slavíte v Austrálii Halloween? Nejde nám to tak dobře. Pokoušíme se, ale nerozjelo se to u nás tak jako tady. Protože v Austrálii je život už tak děsivý? Jo, máme to vlastně každý den.

A co Den Mrtvých, to je něco jako Halloween? - To je něco úplně jiného. - V čem je rozdíl? Kostlivce máte, ne? Ten den jdeme na hřbitov za mrtvými příbuznými, se kterými pak mluvíme. - A je to veselý svátek? - No, bereme si s sebou chlast a jídlo. Na dně lahve tequily už vždycky máte s kým mluvit. I kdyby byl ten hrob prázdný. Přátelíte se s červy.

Tome, jak je to v Anglii? Byl pro tebe Halloween v dětství důležitý? Ano, ale není to tolik o kostýmech. Občas jsem si v obchodě s kostýmy koupil upíří zuby nebo klobouk čarodějnice. Určitě by z tebe byl skvělý upír. Je zajímavé, že to říkáš. Už jsme totiž upíry hráli a to ve filmu Přežijí jen milenci. Děkuju, díky. Takže tohle už mám za sebou.

Tohle už jsi zažil. Ještě něco dalšího máš za sebou. Film, se kterým jste přišli, je velmi... pozitivní, co se sexu týče. - Je to tak. - Většinou je to totiž v Hollywoodu tak, že se svlékají ženy. V tomhle filmu ale dámy neukazují své intimní partie. Ale můžeme v něm vidět tvou... Můžeme v něm vidět tvou anglickou krajinku. Byl to tvůj nápad, nebo to vymyslel Guillermo?

Rád všude tvrdí, že jsem to vymyslel já, ale byl to jeho nápad. Jo, vymyslel to on. Poslyšte, už jsme si ujasnili, že je to gotická romance. Přesně takhle ten svůj nápad uvedl. Takže takhle si představuješ romantiku? Jako své obnažené pozadí? Je to o lásce a smrti, sexu a násilí. Nevím, jak ostatní praktikují sex, ale jestli tomu dobře rozumím, tak pokud si nesundáte kalhoty, nebude to fungovat.

Myslím, že právě proto bylo Viktoriánské období tak prudérní. Trvalo děsně dlouho, než se svlékli. Byli pak tak vyčerpaní, že si řekli: "Ať to dělá služebnictvo, my se budeme jen dívat." Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sorry, ale ten Colbert mi přijde jako hroznej nudař. Ještě jsem s ním snad neviděl video, co by mě bavilo.

422

Odpovědět

zdá se mi to, nebo jsou překladatelé Videačesky zabouchlí do Toma Hiddlestona? co tejden ho tu vidim a co tejden vykládá jednu a tu samou historku :D
jinak toho Colberta prosím co nejmíň. Stejně tak co nejmíň Jona Stewarta, Jamese Cordena a jim podobných vtipálků, co se líbí akorát demokratickým voličům v USA, pro který je to, co dělaj, největší punk a nekorekce. z tý jejich grupy snesu jenom Johna Olivera a i ten to má u mě poslední dobou nahnutý. díky.

229

Odpovědět

A on se někdo diví? Vždyť Tom je prostě zbožňováníhodnej! :D A zase tak často tu není, jsou tu s ním snad jen tři videa, rozhovor Smosh, nedávno Graham a teď tohle. Takže tímto prosím překladatele, aby ve výběru videí s Tomem rozhodně nepolevovali! :D

372

Odpovědět

Přesně jak píše Pola. Tom tady nikdy předtím nebyl, pouze byl teď 2x za sebou a proto si možná myslíš, že je tu "pořád", není. Navíc Hiddleston je v zahraničí velmi známá a uznávaná osobnost a já jsem nadšená, že si ho alespoň tady trochu všimli a jsem rozhodně pro, aby tady sem tam objevil :) Takže díky moc!

90

Odpovědět

Ta nálada v tom studiu je taková mrtvá. Když to srovnám s Craigem a Conanem tak u nich je o dost víc živo a tak nějak mi příjde že se tam vždy baví všichni, ne jen ten jeden se kterým se moderátor baví..

535

Odpovědět

zkus show leose marese :-) tam to zije.. predevsim to publikum nevi kdy prestat :-D

137