Sexy dětiUčitelky

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:602
Počet zobrazení:11 256

Dnes výjimečně zaskakuji za SolamBee a přináším vám poněkud netradiční video od The Onion. Jedná se o jednu z krátkých epizod webseriálu Teachers (Učitelky). Tento webseriál je v podstatě sérií na sobě nezávislých skečů z prostředí školy, které jsou obohaceny o netradiční humor. Podívejte se na epizodu, ve které řeší tři učitelky budoucnost svých žáků.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz SEXY DÍTĚ - Není to milý? - To je fakt sladký. Nepřijde vám fajn, že učíme děti, ze kterých budou jednou dospělí? Běhají nám tu po škole takoví miniaturní muži a ženy. Je to úžasné. Když se na ty žáky podívám, někdo z nich může být jednou doktor nebo prezident. A taky se někdy kouknete na žáka a říkáte si, že bude pěkně sexy?

Cože? Dá se to... přece poznat. Jakmile je jim osm nebo devět let, poznáte, jestli to budou hezouni. Není to divný. Neříkám, že by mě děti přitahovaly. Lidé od přírody všechno hodnotí. Dobrý - zlý. Správný - špatný. Sexy - nesexy - sakra sexy.

Asi bychom měly změnit téma. V čem je problém? Už v roce 2002 jsem říkala, že bude z Hermiony kočka a teď se na ni podívejte. Je ve spoustě časáků. Jo, ale teď je už dospělá. Tys to o ní říkala, když byla ještě dítě. Dětství je období nevinnosti. Neměly bychom tu řešit jejich vzhled a odhadovat, jak budou jednou vypadat. Jasně, ale...

vy to nechcete vědět? Vědět co? Na koho máte bejt teď milý, protože bude jednou sexy. Ke mně do třídy chodí jeden kluk, z kterýho by mohla bejt filmová hvězda. A Sáro, když na něj teď budeš hodná, za dvacet let si třeba na svou oblíbenou učitelku vzpomene a daruje část svýho jmění na tvou oblíbenou charitu. To už by stačilo.

- Jak se jmenuje? - Sáro! Neřeknu ti to. Akorát mě tu odsuzuješ. Prosím, kvůli levhartům sněžným. Ne, už se o tom nechci bavit. Je to nechutný, vzpomínáte? Řekni mi, kdo bude slavnej, aby mi pomohl zachránit levharty! - Neřeknu. - Je to Kenny Samuelson, viď? Určitě! Kenny je nejhezčí kluk na škole! - Ahoj, Kenny.

- Slyšel jsem své jméno. Volala jste mě? Ne, ne, nevolala. Je přestávka, jdi si hrát na dvůr. Kenny, už jsem ti vyprávěla o levhartech sněžných? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video dobře ukazuje pokrytectví učitelů - soudí lidi podle vzhledu a podle obsahu peněženky. Učitelé jsou prospěchářští blbci, jeden jako druhej.

2313

Odpovědět

Tohle je ze života-ta paní s hezkýma očima měla dobrej názor a ty zbylé dvě paní byly typičtí pokrytci.

232

Odpovědět

Tak nevim co si mysleli že vyroste ze mě protože na mě většina učitelu učitelek byli hodni :D

192

Odpovědět

Snow leopard = irbis :)

189

Odpovědět

Ano, ibis nebo levhart sněžný. ;-) Hledal jsem si to a používá se obojí.

191

Odpovědět

Zajímaly by mě reakce, kdyby to byli tři učitelé a bavili se o sexy žačkách :D

190

Odpovědět

A ja furt proc jsou na me vsichni tak hnusni :-(

220

Odpovědět

Chodím na praxi do školky/družiny a docela často o tom přemýšlím, ne kvůli tomu , jestli z někoho bude filmová hvězda, ale spíš když vidím opravdu ošklivé, nebo naopak opravdu hezké/roztomilé dítě, napadá mě, jaká je to ironie že jen kvůli vzhledu to budou mít v životě těžší/ lehčí.
PS. Netvrdím, že to tak nutně musí být, ani že každý, kdo je hezký, to má lehké, ale uvědomme si, jak dnešní společnost lpí na vnější kráse...

200

Odpovědět

Super video! (Ne, to není ironie.) Protože vás donutí (alespoň trochu ;-) ) přemýšlet: Proč dospělí hodnotí děti více podle povahy, než potom dospělé? Proč hraje u dospělých vzhled větší roli než u dětí? (Řekl bych kvůli sexualitě) Kdy nastává u člověka moment po kterém je v pohodě o něm říct, že je sexy? Chováme se příjemněji k hezkým lidem, apod... mě se scénka líbila.

185

Odpovědět

Dobře řečeno, dobrá myšlenka :-)

183

Odpovědět

Nehodnotíme. I děti hodnotíme podle vzhledu. Akorát si o nich nemyslíme, že jsou sexy, ale že jsou roztomilé nebo hezké. Stejně tak si o některých myslíme, že jsou ošklivé.
Někdo dělal výzkum, v němž zkoumal, zda hodnotíme děti jinak, pokud sou hezké či ošklivé. Výsledek prokázal, že na hezké děti jsme mírnější. Lidé měli navrhnout trest dítěti, o kterém věděli pouze čeho se dopustil a jak vypadá podle fotografie. Ošklivým dětem byly navrhovány přísnější tresty, hezký dětem byly spíše odpuštěno.

191

Odpovědět

už sem se jednou nad tím taky párkrát zamyslel... :D Ne, a nejsem uchyl :D

183

Odpovědět

Popravdě, bylo mi docela divně, když jsem klikal na video, které má v názvu "sexy děti".

198

Odpovědět

Velmi... svérázné :)

191