Ukažte mi řidičák

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:578
Počet zobrazení:5 902
Dva Rusové si chtěli na Ukrajině vystřelit z dopravních policistů, ale otázka je, jestli se jim to povedlo. Co myslíte? Je video pravé nebo je to fake? Začátek v ruštině jsem nepřekládal, nejsem v ní příliš dobrý a navíc se tam nic důležitého neříká. Pouze se domlouvají, že na policisty budou mluvit anglicky.

Přepis titulků

Překlad: Mithril www.videacesky.cz Zdravím, pane. Zdravím. Mluvíte anglicky? Dokumenty. - Anglicky. Mluvte anglicky. - Mluvíte anglicky? Dokumenty! Pane, je to vypůjčené auto.

Vypůjčené. Jsme cizinci. Mluvíte anglicky? Dost. Moment. Děkujeme. Děkujeme mockrát. Dobrý den, jsem starší inspektor Kuča. - Mluvíte anglicky? - Ano, jistě. Proč jste nás zastavili? Překročili jste rychlostní limit. Jaký rychlostní limit? 60 km/h v osídlené oblasti.

Ale je to vypůjčené auto a my jsme cizinci. To je jedno. - Můžete to dokázat? - Ukažte mi řidičák. - Ne, můžete to dokázat? - Ano, mám důkazy. Prosím, ukažte mi řidičák. Nerozumím vám. - Proč bychom... - Ukažte mi řidičák. - Proč?

V naší zemi... - Porušili jste zákon. V naší zemi nemáme žádný rychlostní limit. No tak, odkud jste? Jaký je u vás limit? Jsme ze severu... Ze Švýcarska. Nevím jaký je rychlostní limit v mé zemi. Ale já to vím, je to 50 km/h. Prosím, dejte mi řidičák. Aha, Ruská federace. Vítejte na Ukrajině!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vtipné video, jinak onboard kamery jsou na východ od nás v Rusku, ale třeba i na Ukraině obvyklé, lidé si je pořizují hlavně kvůli pojišt'ovnám, je to účinná ochrana před blázny za volantem, kterých je v těchto krajinách požehnaně (nic proti východu), ono je totiž celkem častým jevem, že si tam řidičák koupíte, podobně to funguje i s maturitami a vysokoškolskými tituly, samozřejmě, že ne všude,ale o tom zas někdy jindy.

180

Odpovědět

Vôbec im to nevyšlo, seržant Kouča ich vymákol hneď ako začali hovoriť.
Haha, chceli si urobiť srandu z policajtov a dostali riadnu pokutu, blbci.
Dík za video.

181

Odpovědět

Fake nebo ne, zasmál jsem se. Každopadně pro ty které udivují videa z automobilů nejedná se o obyčejnou kameru ale černou skříňku na čelním skle která je dneska už celkem běžnou výbavou řidiče stejně jako navigace, sám ji používám a je to úžasná věc v případě nehod.

181

Odpovědět

usmal jsem se ... pokud to byl fake tak to byl vtipnej fake a pokud to nebyl fake tak to byla vtipna situace

181

Odpovědět

Nevím, jak říkal jednou Ray: To jsem jedinej, kdo nemá v autě pořád zapnutou kameru? Ale jestli je to fake, tak mi uchází jeho vtip, protože ty dva rusáci byli celkem ubohý.

184

Odpovědět

Když už překládám, tak celý, ne? Na youtube jsou od autorů dopsaný i anglický titulky, tak nevidim problem =]

1822

Odpovědět

Když mluvím s Ukrajincem a zjistím, že umí víc česky než polovina rádoby intelektuálů z VŠ, tak by mě to ani nepřekvapilo. To jenom v české republice se žije s vědomím, že další jazyk je ,,nadstavba". Bohužel to není nadstavba, ale povinnost. Tímto děkuji VideaČesky, že si můžu zdokonalit jazyk na zajímavějších videích, než Where is Peter? :D

1811

Odpovědět

Docela mi uniká tvé poselství... bez urážky, ale doufám, že u tvého hodnocení jazykových schopnost českého jazyka se jedná o silnou hyperbolu. Proč tedy ztrácíš čas sledovnáním přeložených videí a nevrhneš se na původní znění?

190

Odpovědět

Detská, detská niekaždý je sprosti ako vy :) A vidím ako vy inteligenti máte furt predsudky voči východu... Uvedomujete si že to istý si o nás vravia napr. taký Nemci či Francúzi ?...

182

Odpovědět

A to je jako vtipné? Nebo smutné? Nějak nechápu, proč tu tohle video bez pointy vůbec je.

1874

Odpovědět

Starý.. nehorázně navíc tak jednoduché že to ani není potřeba překládat

1870

Odpovědět

Tady nejde o to jak je to lehké přeložit , ale o to aby se to ukázalo lidem .

182

Odpovědět

DOKUMENTY! DO-KU-MENTY :-D

No, ja sa prikláňam skôr k tomu, že to bolo zinscenované. Ukrajinský inteligentný a milý policajt, čo vie po anglicky a pozná aj zákony v iných krajinách? Neexistuje :-D

1863

Odpovědět

Ináč zaujímalo by ma čo povedal ako posledné ten policajt - už rusky/ukrajinsky.

181

Odpovědět

+GranisRusky neumím, ale někde psali, že to bylo něco jako:"Tak to půjdeme sepsat."

182

Odpovědět

A jak to víš? Ty tam každý den jezdíš nebo co? Já na Ukrajině byl a domluvil jsem se pouze anglicky. Možná tak na vesničkách lidi neuměli.

184

Odpovědět

Existuje :D kdyby ses teď dal na policajta, tak víš jaký je rychlostní limit na Ukrajině v obydlené oblasti a jaký limit je ve Švýcarsku :D Anglicky se dneska učí celej svět a policajti by to měli umět obzvlášť :D

Mě spíš překvapuje že si nevšiml tý kamery... :D

180

Odpovědět

Povedal by som, že je to fake, inteligentný policajt so štipkou zmyslu pre humor a na Ukrajine :D To skôr uverím, že na Sibíri sa pasú rozprávajúce zebry :D

1836

Odpovědět

Myslím že je ten policajt pěkně setřel :D Jinak se mi hrozně líbil jeho přizvuk :D

182

Odpovědět

Ah Russian Federation. Welcome to Ukraine :-D

181

Odpovědět

Ačkoli si myslím, že to fake není, reakce policisty na konci mě nepřekvapila (ani nepobavila). Já jako divák, který věděl, že to jsou rusky mluvící občané, předpokládal, že nebudou chtít předat doklady, aby se to neprovalilo. Na druhou stranu strážníkovi, který mluví s cizinci anglicky, to prostě hned nedošlo. Video brzy useknuté, tak třeba kdyby to běželo dál, dočkali bysem se i nějakého rozuzlení.

1814

Odpovědět

Naopak, on to pochopil hned, všimni si že po větě : "welcome to ukrain" následuje ještě jedna věta rusky:-)

180
Další