Deus ExUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:9 994

Je to už 16 let, co se na obrazovkách počítačů objevil první díl slavné herní série Deus Ex. A je to už pět let (cože?), co vyšel třetí díl. Tak se připravte svrhnout Ilumináty a poslechnout si, co si o této sérii myslí hlas Upřímných herních trailerů. A počkejte si až do úplného konce, aby vám neunikl dnešní host a jeho hluboký hlas :-)

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů ikonických akčních her z pohledu třetí osoby a vydavatelů nespočtu klasických RPGček přichází série, která vám konečně splní vaši fantazii a nechá vás hrát si na Terminátora. Deus Ex. Připravte své tělo na kyberpunkový svět Deus Exu, dystopickou vizi budoucnosti, ve které vše bohatství vlastní úzká světová elita, korporátní konglomeráty tajně manipulují politikou, technologický pokrok nás nutí zpochybňovat vlastní lidskost a většina lidí žije v hrozné chudobě a nikdy nekončící paranoie.

Je to sci-fi svět, který před 15 lety připadal lidem přitažený za vlasy, ale dnes je nepříjemně blízko realitě. Nastartujte své augmentace a připravte se v noci nosit sluneční brýle, protože se ocitnete v kyberkůži jednoho z hlavních představitelů Deus Exu.

Chladných robotických Robinů Hoodů s šíleně hlubokým hlasem, kteří svou lidskost vyměnili za schopnosti Iron Mana. Ty pak použijete, abyste zničili gangy, sekuriťáky a jiné robokluky. A to vše ve snaze infiltrovat Oblast 51 a sejmout Ilumináty v složitém kyberpunkovém příběhu plném zvratů a konspiračních teorií jako od tohohle týpka. Trump naběhl do doupěte goblinů, líbal gobliny.

Gobliní zvratky. Pak ho chytli v posteli s goblinem. Ale stejně je to dramatická hra plná napětí a akce. Až na ten lineární konec, který ignoruje vaše předchozí rozhodnutí. Což je otravné, ale aspoň tak ten název dává smysl. Zažijte herní sérii, která začala tak slibně, že už to s ní mohlo jít jen z kopce. První díl hráče odrovnal spletitým příběhem a bezprecedentní možností volby.

Neuspokojivé konzolové pokračování bylo plné zklamání. Díl pro mobily byl vyloženě špatný. A konečně moderní reboot, který vám přinesly černá a zlatá barva. Ten byl v mnoha ohledech super, ale trápily ho otravné souboje s bossy, parodické memy a konec, který měl dopad vlhkého prdu. A fakt doufám, že se vám to líbilo, protože nejnovější díl je v podstatě totéž. Objevte různé herní přístupy, které jsou podstatou série Deus Ex. Můžete si totiž vybrat z mnoha různých cest k vašemu cíli.

Ale z nějakého důvodu je součástí všech plazení se ventilací. Můžete buď všechny nepřátele rozstřílet jako živoucí tank, nebo se proplížit kolem a číst si jejich e-maily jako úchyl. Nebo dělejte to, co ostatní. Zkuste se plížit, dokud to nepoděláte, a pak všechny nepřátele zastřelte do hlavy. Když jsou mrtví, neuvidí mě! Takhle se plíží, šmejdi! Pátrejte po biotických upgradech, které jsou příhodně schované skoro všude, a připravte se vylepšit své augmentace, mocná vylepšení vašeho bídného lidského těla, které vám umožní dýchat jed, zabíjet myšlenkou a skákat z vysokých budov.

A pak sledujte, jak se hra snaží jednat s vaší robofantazií jako by to bylo morální dilema a ne jasná volba. Pokud to měla být těžká volba, neměli jste jako jednu z odpovědí dávat "prorážení zdí pouhou rukou." Takže si nasaďte Wolverinovy drápy a seznamte se se sérií Deus Ex, dokud je to ještě horké zboží.

Pokud totiž Square Enix uspěje, budou ty hry dělat dokola, dokud nebudou nudné jako Call of Duty. Hrají: Tlustej Neo, mladý Denton, JC s hustým vousem, kyberwrestler, bílý Jax, Ilumináti!

A záporáci jak z Metal Gearu. Dude Sex. Odebírejte Upřímné herní trailery - a řekněte mi... - Moment, moment. Tohle je Upřímný trailer? O ten jsem nikdy nestál. Ahoj, Adame Jensene.

Co tu děláš? Slyšel jsem, že pomlouváš mou videoherní sérii. Však víš, jsem upřímný. Upřímný? Super. Schválně jestli budeš upřímný, až ti vyrvu tvé tenké střevo svým kybermečem. Deus Ex je nejlepší videoherní série všech dob. Pokud si nekoupíte deset kopií každého dílu, jste asi terorista. Tak je to lepší. A už běž, hochu. Otravuješ mě. - Ano, pane.

- Když je teď pryč, asi budu komentáře číst já. Svým úžasným hlasem. Sprchoval jsem se, ale pořád to svědí. Jsem Rick Harris a tohle je má zastavárna. Králíku blbá, Trix je pro děti. Proletariát bude volný až tehdy, až ovládne výrobu. Dělej, co říkala tvá kouzelná okurka, Jimmy. A pamatujte si, ne že budete pirátit mé hry! Jinak si vás najdu!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všude Trump skoro jako by nešlo udělat takové video bez něj

20

Odpovědět

:D ada¨m byl dobrej ..jinak urco vic traileru ..je to super

30

Odpovědět

Vice uprimnych traileru prosim. :) Nesly by prekladat pravidelne? Urcite to tu ma uspech a je skoda, ze se preklada snad kazdej 6-7 dil. Jinak ten hlas na konci docela prekvapil :D

00

Odpovědět

Mno neviem čo má proti Call of Duty. Vôbec to nebolo nudné. Deus sa mi nepáčil už od začiatku. Ten trailer tiež nejak nepriťahuje, skôr naopak. Záver bol zaujímavý aspoň kus.

022

Odpovědět

Dejte honest trailer na no man sky pls :DD

130

Odpovědět

Soon™

70

Odpovědět

Upřímný český a věcný 30ti minutový trailer nalezneš na https://www.youtube.com/watch?v=-MxVq0e-9hM :)

01

Odpovědět

+LiborTartarus cast = nejvetsi banda geju.

00

Odpovědět

Koniec videa sa mi dosť páčil.

140

Odpovědět

Nejhorší na tom je ten fakt že ilumináti doopravdy existují a nechají vypouštět vtipné konspirační teorie a narážky ve hrách aby si lidé mysleli že to nemůže být pravda. Občas mám i pocit že v organizaci ve které pracuji se děje něco divného, ztrácí se peníze ale na blízkém východě je peněz dost tak je jasné kam jdou všechny ty peníze. Na zbrojení ISS.

99

Odpovědět

No, fakt je, že ISS potřebuje nutně vybavit novými mopy a obušky, to je pravda. ISS je totiž Bezpečnostní a úklidová agentura :D

33

Odpovědět

A taky Mezinárodní vesmírná stanice, tam se taky utopí dost peněz, ještě že je organizace kde pracujete tak dobře zásobuje.

21

Odpovědět

Deus Ex je pecka. HR byla dost na kopírák, ale užil jsem si ho taky, stealth na hard - 44 hodin

41

Odpovědět

hru jsem nehrál, tak mě nekamenujte - ale neviděl jsem v 01:37 českou parkovací silniční značku?

60

Odpovědět

Najnovsi diel sa odohrava v Prahe takze je to mozne

170

Odpovědět

Ano viděl jsi správně.

30

Odpovědět

Přirozené pouze

40

Odpovědět

No přijde mi, že upřímné trailery vytrácí šťávu a už to není co dříve...

243