DishonoredUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:11 220

Dishonored je asi jedna z mých nejoblíbenějších novějších her. Dohrál jsem ji několikrát, a i když nejsem nikdy schopný kráčet cestou chaosu, stejně si tuhle hru pokaždé vychutnám. Nedávno vyšel druhý díl. Co nám o něm i o tom prvním řekne hlas Upřímných herních trailerů? Hráli jste vy sami Dishonored? A čím vás hra nejvíce dostala, překvapila, nebo naopak zklamala?

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Ve světě rozpolceném korupcí, násilím a šíleně agresivními krysami vezmou dva zabijáci spravedlnost do vlastních rukou a spojí zemi pomocí mírových jednání a diplomacie. Dělám si srandu, prostě všechny zavraždí. Dishonored. Vklouzněte do střelené masky Corva Attana, mistra zabijáka a příšerného královského osobního strážce, jehož šéfku a milenku mu probodne přímo před jeho očima skupina teleportujících se kreténů.

A následně ho obviní z vraždy, čímž ho donutí vydat se za cestu za pomstou a sejmout každého, kdo je do toho jakkoliv zapleten. Bude používat své eticky pochybné schopnosti, aby zachránil svou dceru a vrátil ji na trůn. Je to v podstatě 96 hodin s trochou kouzel.

A pak prožijte sequel, kde se úplně to samé stane o 15 let později. A celé je to vyprávěno tak líně, že i Corvo zní znuděně. Nic mi nezabrání přivést tě zpět domů, Emily. Prozkoumejte unikátní prostředí série Dishonored, fantasy svět průmyslové revoluce, kde vše funguje na velrybí olej, a vývojáři tomu říkají "whalepunk". Což je vlastně steampunk, ale místo komínů jsou všude mrtvé velryby.

A ztraťte se v neuvěřitelném designu úrovní, který je tak detailní a komplexní, že to témeř vynahrazuje extrémně lineární příběh, který vypráví především mluvící lidské srdce, mladý gotik co miluje expozici, a čtení. Fujtajbl. Připravte se na vnitřní konflikt kvůli systému chaosu v Dishonored, protože hra vám nabízí nespočet kreativních způsobů, jak zabíjet lidi, ale když je využíváte, chová se k vám nehezky.

Ulice pak totiž zaplní těžší nepřátelé a celá hra směřuje ke špatnému konci. Pokud si nezačnete hrát na Batmana a používat uspávací šipky a škrcení. Bizarní pocit viny, který ubírá tomuhle světu na kráse. A taky většinu těch lidí stejně zabijete. Jo, je po něm. Připravte se aktivovat své OCD, protože Dishonored vám představí spletité několikaúrovňové mapy plné různých tajemství.

A pak vám dá předmět, který vám řekne, kde je najít. Čímž vás donutí strávit dlouhé hodiny tím, že seberete vše, co vám přijde pod ruku, rozšíříte si možnosti taktických možností a kreativní vražedné magie, a Corvovi odemknete další časové a krysí schopnosti. Nebo démonské schopnosti pro Emily, což je vlastně hlavní postava temnoty.

Načež si uvědomíte, že na tom nesejde, protože plížení se vám prostě nejde. Takže popadněte pořádnou kudlu, lokněte si velrybího semene a vstupte do kouzelného světa zabijáků, který by si fanoušci fantasy stealth her měli užít, protože když teď pos*ali Thiefa, tak až do konce světa bude vycházet tohle a pokračování Assassin's Creed. Pokud teda někdo nešoupne steampunkový klobouk do Hitmana. Hrají: Šílenej fotřík, Zabijákovy deníky, Anton Naniclov, Tydlichcíp a Tydlismrt, Armáda jedné ženy, Genocidní Jack, Kuřák, Čarodějky, Zlá mrcha ze západu a Jared Leto.

Jsem zneuctěn a moc se mi to líbí. Víte, že můžete při skoku zabít sami sebe? Snad mají v Dunwallu terapeuta, tohle je silné kafe. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Darkness co prekladatel preklada jako temnotu, je ve skutecnosti komixova postava a zaroven hra. Tedy pokud nepreklada Thief a Assasin Creed a Hitmana, musi tam byt Darkness. (to je ta hra s chapadlama - stejne jako ten skill v Dishonored).

30

Odpovědět

Pro mě bylo Dishonored něco jako Commandos z pohledu první osoby. Nenechal jsem naživu ani jednoho nepřítele :-)

10

Odpovědět

3:36 "Víte, že při skoku můžete zabít sami sebe pro zmírnění pádu?" Původní verze je docela nejasná, obzvlášť pokud to člověk nehrál.

02

Odpovědět

Kdyby to nebylo tolik znaků, tak by to tam bylo :-) Takhle by to ale nebyl čitelný titulek.

10

Odpovědět

+XardassAle... místa tam je dost. :) Myslíš, že by se to nestíhalo číst?

02

Odpovědět

+TaanTitulek, který má nad 18 znaků za vteřinu, přestává být čitelný. V tomto případě by to bylo kolem 23, což už je nepoužitelné. Takže buď by se ten titulek musel objevit mnohem dříve, než začne hlas mluvit, což nepůsobí dobře, nebo je to prostě potřeba zkrátit :-)

40

Odpovědět

"Vyhrál jsem ji několikrát" Snad prešel, ne ?

22

Odpovědět

Dohrál? :-)

50

Odpovědět

Opraveno, dohrál je asi přesnější :-)

20

Odpovědět

+XardassNe, dohrál je přesné. Vyhrál naprosto nepřesné :D

13

Odpovědět

+Spiker01To už je hodně v p****i, když člověk nemůže vyjádřit svůj pocit ze hry. I kdyby hra nešla prohrát, pro něj to může být výhra - i to, že to dokončil. Takže nepřesné možná tak pro tebe.

31

Odpovědět

+:/To můžeš mít tak leda u Dark Souls. Nechápu spojení vyhrál jsem pc hru. Já je teda dohrávám, ty se je tedy vyhrávej.. ;)

42