Half-Life 3Upřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:10 403

Letos už apríl sice byl, ale i tak věřím, že si toto video užijete. Podíváme se totiž na nejočekávanější hru všech dob!

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od našeho Boha a Spasitele přichází hra, která naše obrovská očekávání nejen zcela předčila, ona vzala naše očekávání na luxusní rande při svíčkách a pak našim očekáváním vy*ukala mozek z hlavy. Po letech spekulací, jak bude nejočekávanější herní pokračování oznámeno, nemohl tohle nikdo předpovídat.

Je mi ctí oznámit Half-Life 3. Když se však podíváme do minulosti, náznaky tam byly celou dobu. Ponořte se do hry, která je tak neskutečně úžasná, že jí kritici udělili ocenění Hra roku. Navždy. Známý divadelní herec Ice-T se o ní vyjádřil takto: Na Kotaku jsem četl, že je to lepší než Civilizace 5 s novým datadiskem. Poté, co podivný meteorický roj dodá Combinům nadpřirozené schopnosti, musí Gordon Freeman spolupracovat s Alex, Chell a Goku a zachránit svět, najít Svatý grál a nastolit rovnováhu Síly.

A také jednou provždy odhalit skrytou identitu G-Mana. Je to Gabe Newell. Jejda, spoiler! Až doteď neměl Gordon Freeman hlas. Teď má ten váš. Komunikujte s postavami ve hře svým vlastním hlasem, v nekonečně velkém množství nekonečně rozvětvených konverzací.

- Jaký jsi měla víkend? - Dobrý, byla jsem s přítelkyní. Kéž bych měl taky přítelkyni. Jsem tak nějak pořád sám. A ještě lepší než zabudovaná podpora pro systém Oculus Rift je nový Penisus Rift. Zařízení, které vzniklo z nutnosti, protože betatesteři se při hraní vždycky udělali. S hotovou verzí hry ho dostanete zdarma. A budete taky hned hotoví. Užijte si i další nové funkce, které zcela mění náš pohled na toto médium, například: Procedurálně generované zbraně, umělou inteligenci tak inteligentní, že za váš při hraní napíše úkoly, a portálovou zbraň, která překoná propast mezi hrou a realitou.

Ahoj! Ale Half-Life 3 je víc než jen nejlepší singleplayerový zážitek všech dob, ponořte se do mnoha dlouho očekávaných skvostů, které jsou součástí Mandarinkové krabice: třeba Team Fortress 3, Left 4 Dead 3, Mass Effect 3 s novými konci od Vince Gilligana a Counter-Strike: GO.

No co? Ten už je perfektní. I když je Half-Life 3 vrcholem lidského snažení, musíme být upřímní a zmínit i tyto drobnosti. I když byl kytarový miniboss úžasný, byla otrava najít správný starý ovladač.

V porovnání s ním vypadá náš obyčejný život jako sračka. A i když tam byl Batman super, byl tam očividně jen kvůli romanci s Vortigaunty. Ale to je fuk, easter egg ve formě otevřeného vesmírného simulátoru je úžasný! Hrají: a Daniel Day-Lewis jako Páčidlo. Ve čtvrtém levelu jsou Vortigaunti. A Vortigaunti mají celkem čtyři prsty...

Half-Life 4 je tedy potvrzen! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To, že nevyšel další díl Half-Life beru jako největší zradu svého života.

83

Odpovědět

Myslím, že když to byla ještě alfa verze, tak to recenzoval Sterak....jen mu tehdy vývojáři asi nedodali správný název hry. Důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=HFafwVTpso4

03

Odpovědět

Fake! Half-Life 3 ještě nevyšel, jsou to jen záběry z druhého dílu!

736

Odpovědět

Thank you, Captain Obvious :-)

474

Odpovědět

+XardassProsím nějakého hodného překladatele o překlad, nechodím na videacesky, abych si tu něco musel překládat, to už rovnou mohu chodit na youtube. Děkuji.

723

Odpovědět

+JaaJznamena to: get rekt

25

Odpovědět

Ako si si mohol všimnuť Half-Life 3 obsahuje Half-Life 1, Half-Life 2, CS:GO, Mass Effect, Portal, Portal 2 a mnoho ďalších hier, tak je pravdepodobné že si videl zábery skutočne z Half-Life 2 čo ale len potvrdzuje že ide skutočne o Half-Life 3.

203

Odpovědět

zceho je ta cast jak je tam ta zenska stim portal gunem jako ze real.. to je nakej chystanej portal film ?
diky

20

Odpovědět

Je to scéna z krátkého filmu na motivy hry Portal z roku 2011 https://www.youtube.com/watch?v=4drucg1A6Xk. Nemluví se tam, takže titulky nejsou potřeba :-)

101

Odpovědět

"Miluju Half Life, už ti dal někdo páčidlem high five?"

33

Odpovědět

Sranda je, ze nedavno byl zverejnen clanek od cloveka, ktery psal pribeh pro HL3, jelikoz mu vyprsela smlouva o mlcenlivosti a tim tam trosku dal najevo, ze uz zadny HL3 nikdy nebude. A diky tomu fanousci na Steamu davaji hre Dota2 (od Valve) zaporne hodnoceni, jako protest :)

152

Odpovědět

A já pořád tajně doufal, že to odkládají jen kvůli VR. Budu muset po dlouhé době napsat ježíškovi.

21

Odpovědět

Ale ten scénář byl k Half-Life 2 Episode 3 ne Half-Life 3

140

Odpovědět

+DaevinAha :) A to asi neni to same, ze? :)

17

Odpovědět

+RohlajzAsi jako je rozdíl v herní době mezi HL2 a HL 2ep1 (což by mohlo být dost pravděpodobné)

30