HitmanUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:7 603

Kdo by neznal Agenta 47, nájemného zabijáka, který má v rukávu přehršel fíglů, jak sejmout svůj cíl. Co si o tomto stroji na zabíjení myslí hlas Upřímných herních trailerů?

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů, kteří dělají pouze hry o profesionálních vrazích, přichází série, která vám umožní hrát za moderního zabijáka bez těch nesmyslů z Creedu. Vstupte do světa nájemného zabijáka Hitmana, do akční stealth hry, ve které cestujete do exotických lokací po celé Zemi, setkáváte se s lidmi ze všech oblastí života a nakonec je všechny uškrtíte klavírní strunou.

Pardon, madam, dělám svou práci. Vklouzněte do na míru šitého drahého obleku Agenta 47, klonovaného zabijáka a geneticky navržené mašiny na zabíjení, který z nějakého důvodu vypadá jako mix Jasona Stathama a Běláska. Přijměte zakázky od záhadných agentur a probijte s cestu k odpovědím, které hledáte. Načež vás úplně všichni zradí a vy je musíte zhasnout na bílém pozadí.

Připravte se na plížení, které je místy napínavé a občas vyloženě otravné, zatímco čekáte na pomalu hlídkující stráže, dřepujete na ostřelovačských pozicích, prodíráte se se obrovskými davy a všude se pečlivě plížíte. Horlivě realizujete svůj mistrovský plán, dokud vám hodnocení tichého zabijáka zcela nezkazí maličká chybička a vy to vzdáte a všechny kolem skosíte kulometem.

Tohle je můj šálek stealth hry. Připravte se zkombinovat svou žízeň po krvi s dobrým módním vkusem, protože v Hitmanovi máte víc možností, jak se vyfiknout, než v průměrné hře s barbínou. Komplikované plány tu totiž plníte v převlečení za kuchaře, doktora, wrestlera, mechanika, a dokonce i ninju.

A pak chodíte strážím pod nosem, i když jste úplně plešatý, máte kapsy plné vražedných zbraní a na týlu vytetovaný obří čárový kód. Vyberte si svou zbraň a využijte přehršle smrtících hraček, načež svůj cíl sejměte těmi nejrozmanitějšími způsoby vraždy, které kdy byly nacpány do jedné herní série. Můžete zde ostřelovat, dát do auta bombu, vraždit elektrickým proudem, shodit lustr na skupinu lidí, hodit závaží chlápkovi na krk, prodávat otrávené jídlo, nechat vybuchnout něčí laboratoř, schválně zfušovat operaci, udusit staříka polštářem, sejmout skupinu multikulti vraždících jeptišek, zabít obřího a tlustého Dannyho Treja v souboji v kleci, povraždit hromadu vlastních klonů a předstírat vlastní smrt, abyste mohli ty, co na váš pohřeb přijdou, povraždit.

Počkat, jste-li tichý a neznámý zabiják, kdo vám přijde na pohřeb?

Zažijte to nejlepší z her plných vražd na objednávku a simulátoru extrémní plešatosti. A naučte se milovat jedinečného protagonistu série, než to všechno podělají a vydají nedokončenou hru. Ale aspoň tu sérii nemůžou pokazit víc než filmy. Hrají: Mrtvola. Další mrtvola.

Třetí mrtvola. Mrtvá ženská. Další zavraždění týpci. Místnost plná mrtvol. A Timothy Olyphant. V klidu, chovej se přirozeně. Takhle přeci lidi tančí, ne? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co to hraje na pozadi?

00

Odpovědět

Bol to nindža zamaskovaný za samuraja.

90

Odpovědět

To bol samuraj!! :D

40